Jak połączyć i połączyć Facebooka z Twitterem, aby udostępniać posty

20 czerwca, 2021

Utrzymywanie wysokiej aktywności w sieciach jest społecznym znakiem bycia na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami, które mogą pojawić się w ciągu kilku godzin, oraz znajomości szczegółów synchronizacji publikacji, które tworzysz na Facebooku i Twitterze, jest ważne. niezwykle ważne jest, aby móc jak najlepiej wykorzystać swój czas i nie musieć wchodzić i wychodzić z jednego i drugiego.

Te dwie ostatnie stały się platformami z największą liczbą użytkowników na świecie, dlatego naszym celem jest pokazanie tego artykułu, aby pokazać, jak bardzo przydatna jest synchronizacja kont, a jednocześnie nauczyć Cię, jak to zrobić krok po kroku.

Jakie są korzyści z połączenia mojego konta na Facebooku z Twitterem?

Świat cyfrowy dominuje we wszystkich obrotach, jakie możesz sobie wyobrazić, a handel nie jest wyjątkiem, dlatego jeśli masz sklep internetowy , synchronizacja między obydwoma kontami jest bardzo przydatna podczas zarządzania czasem i organizowania postów, które musisz zrobić .

Czytaj więcej  Jak udostępniać pliki i dokumenty w Slacku z mojego Androida, iPhone'a lub komputera?

Oprócz tego pozwoli Ci to na bieżąco aktualizować oba portale o Twojej codziennej aktywności, a nawet zwiększy obecny poziom cyberbezpieczeństwa , ponieważ wiele sieci społecznościowych, takich jak Facebook, ma weryfikację w dwóch krokach , które możesz włączaj i wyłączaj, kiedy tylko chcesz.

Co pozwala zachować kontrolę nad utrzymywanymi urządzeniami lub mającymi dostęp do loginu do konta osobistego lub firmowego.

Synchronizacja pozwala również na jednoczesne publikowanie w obu sieciach, ponieważ te dwie mają przycisk bezpośredniego dostępu do posta, co oznacza, że ​​jeśli opublikujesz zdjęcie swojego kota na Facebooku, możesz natychmiast opublikować publikację bezpośrednio na Twitterze . Można to ustalić na stałe ze wszystkimi przyszłymi publikacjami lub aktywować tylko z tymi, które chcesz.

Jak połączyć moje konto na Facebooku z kontem na Twitterze? Przewodnik krok po kroku

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że te dwa konta są synchronizowane na podstawowym poziomie, to znaczy, że twoje kontakty na Twitterze nie zostaną bezpośrednio zsynchronizowane z kontaktami z Facebooka lub odwrotnie, ale zostanie wyświetlona tylko sugerowana lista osób, które może wiesz i to będzie twoja decyzja, czy chcesz kontynuować, czy nie.

Czytaj więcej  Jak grać w dwie osoby lub więcej w grze Minecraft lub w trybie wieloosobowym

Wykonanie tego linku można wykonać na różne sposoby, nawet jeśli nie masz jeszcze swojego rekordu na Twitterze ; ale są to dwa najłatwiejsze i najszybsze do wykonania.

Z mojego konta na Facebooku

 1. Zaloguj się na swoje konto, używając swoich zwykłych danych dostępowych.
 2. Przejdź bezpośrednio do swojego profilu i napisz coś, co chcesz opublikować w dziale „ Co myślisz…
 3. Tutaj natychmiast zobaczysz okno wskazujące, czy chcesz połączyć się ze swoim kontem na Twitterze.
 4. Musisz to potwierdzić, a natychmiast otworzy się zakładka z aplikacją Twitter, w której musisz uzyskać dostęp lub utworzyć nowe konto
 5. Potwierdź synchronizację i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu komórkowego.
 6. Gdy to zrobisz, a Twój telefon komórkowy wyświetli komunikat podobny do „ Synchronizacja się powiodła ”, możesz tworzyć publikacje w jednym z dwóch, a otrzymasz powiadomienie, że zostało to również zrobione w drugim.

Z mojego konta na Twitterze

 1. W ten sam sposób, jak w poprzednim, wprowadź swoje konto z normalnymi danymi dostępowymi.
 2. Przejdź do prawej dolnej ikony z napisem „ Tweet ”.
 3. Napisz wszystko, co chcesz opublikować, lub wybierz zdjęcie, które chcesz udostępnić.
 4. Następnie przejdź do sekcji „ Ustawienia ”.
 5. Tutaj musisz znaleźć sekcję " Aplikacje " i wejść do niej.
 6. Jako pierwszy pojawi się Facebook i wystarczy kliknąć opcję „Połącz z Facebookiem” .
 7. I tutaj pomyślnie zsynchronizujesz swoje konta.
Czytaj więcej  Co to jest Moderator Google i jakie są jego najlepsze alternatywy?

Należy zauważyć, że ten link można odwrócić w dowolnym momencie z konfiguracji jednej z dwóch aplikacji i jest to naprawdę prosty proces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji