Jak pobrać i zainstalować Sklep Play na Huawei, LG, Motorola, HTC, Sony i Xiaomi?

13 czerwca, 2022

Może myślisz o zakupie nowego telefonu najnowszej generacji, czy to LG, HTC, Sony, Motorola, Huawei czy Xiaomi, ale wątpliwość, że nie przyniesie on Sklepu Play, powstrzymuje Cię przed jego zakupem. Następnie pokażemy, jak bezpiecznie go pobrać i zainstalować, a tym samym cieszyć się tak doskonałym sklepem.

Google ciężko pracuje, aby jego sklep był bardzo aktualny, aby wrażenia z jego przeglądania były jak najlepsze, niezależnie od tego, czy są to bezpłatne, czy płatne produkty. W tym sklepie możesz znaleźć każdy rodzaj aplikacji , niezależnie od tego, czy służą one rozrywce, takie jak gry, filmy, muzyka czy książki.

Jak pobrać i zainstalować Sklep Play na Huawei, LG, Motorola, HTC, Sony i Xiaomi?

  Indeks

   Zainstaluj Sklep Play na Huawei i Xiaomi

   W przypadku tych dwóch marek problemy są różne, ponieważ np. zakupiony telefon Xiaomi nie jest wersją globalną. Taka wersja jest po chińsku i wtedy trzeba by zainstalować App Store, aby móc korzystać z telefonu. Istnieje sposób na zainstalowanie sklepu z aplikacjami na chińskich telefonach komórkowych , ale nie będziemy o tym rozmawiać w tym artykule.

   Czytaj więcej  Jak chronić plik Excel przed statusem „tryb tylko do odczytu” i nie można go modyfikować?

   Oczywiście w celu zainstalowania Sklepu Play należy najpierw upewnić się, że Oprogramowanie w telefonie to najnowsza wersja MIUI .

   Problem Huawei polega na tym, że po prostu nie ma preinstalowanego sklepu Google, chociaż te urządzenia nie mają żadnych ograniczeń w korzystaniu z jakiejkolwiek aplikacji Google. Jeśli jednak chcesz pobrać i zainstalować aplikację na Huawei lub Xiaomi, nie możesz tego zrobić online .

   Jedynym rozwiązaniem w takich przypadkach jest pobranie pakietu APK aplikacji. Po zakończeniu pobierania przejdź do odłączenia sieci WIFI lub danych mobilnych urządzenia. Otwórz menedżera plików telefonu i umieść „APK” w wyszukiwarce.

   Następnie musisz wyszukać plik APK sklepu Play, nacisnąć go i rozpocząć instalację. Możesz otrzymać alert z telefonu mówiący „Ta aplikacja może uszkodzić Twoje urządzenie, czy na pewno chcesz ją zainstalować?”. Ten alert nie oznacza, że ​​aplikacja uszkodzi urządzenie .

   Pochodzenie pliku jest raczej nieznane, dlatego otrzymujemy to powiadomienie. Teraz, po zakończeniu instalacji, możesz korzystać z aplikacji.

   Zainstaluj sklep Play na Sony

   W przypadku Sony również musiałbyś pobrać plik APK, ale instalacja będzie możliwa tylko w przypadku Androida w wersji 2.2 lub starszej. Teraz, jeśli Twój telefon komórkowy ma system Android wyższy niż 2.2, będziesz musiał pobrać plik.

   Czytaj więcej  Jak grać w Roblox Online bez pobierania gry? - Łatwy i prosty

   Będziesz musiał pobrać ten plik przez komputer i przekazać go za pomocą kabla USB. Instalujesz plik, następnie przechodzisz do ustawień, wchodzisz w zabezpieczenia i wpisujesz „Nieznane źródła”, a my aktywujemy taką opcję.
   Następnie przejdź do instalacji w APK i to wszystko .

   Zainstaluj Sklep Play na urządzeniach HTC

   W przypadku HTC będziesz musiał również pobrać APK, upewnij się, że jest on zgodny z wersją Androida Twojego telefonu. Aby pobrać ten pakiet APK, musisz to zrobić za pomocą komputera. Ponieważ czasami urządzenie nie pozwala na pobranie .

   Po pobraniu APK przenieś go na swoje urządzenie i poszukaj go w menedżerze plików. I przejdź do otwarcia i zainstaluj aplikację. To normalne, że instalacja zajmuje trochę czasu, ponieważ system zawsze nakłada pewne ograniczenia, gdy jest to plik APK . Po zakończeniu instalacji powinieneś móc bez problemu korzystać z aplikacji.

   Zainstaluj Sklep Play na LG

   Możesz zainstalować sklep Play za pomocą APK, ale telefony LG zawsze mają problemy. Najlepiej uzyskać link do pobrania aplikacji . Wcześniej pozwala na instalację nieznanych aplikacji. Pobierz aplikację i korzystaj z niej bez komplikacji.

   Czytaj więcej  Z iloma urządzeniami mogę jednocześnie udostępniać swoje konto i łączyć Amazon Prime Video?

   Zainstaluj Sklep Play na Motoroli

   Jeśli Android Twojego telefonu komórkowego to 2.3, możesz pobrać aplikację z Internetu . Ale jeśli jest mniejszy, możesz pobrać tylko Android Market. Przejdź do pobrania aplikacji, którą zostawiamy i poczekaj na jej zainstalowanie. Jeśli twoje połączenie internetowe nie jest bardzo szybkie, to normalne, że zajmuje to trochę czasu.

   Lepiej jest zainstalować Sklep Play w ten sposób, a nie za pośrednictwem APK, ponieważ Motorola zazwyczaj nie akceptuje takich plików . Jeśli nie wiesz, możesz również pobrać App Store na urządzenia Nokia z systemem Windows .

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji