Jak pobrać i zainstalować Google Chrome bez Sklepu Play na moim Androidzie - krok po kroku

21 czerwca, 2021

Zdarzają się sytuacje, w których nasze urządzenie mobilne z systemem Android ma problemy z uruchamianiem aplikacji, a nawet ich pobieraniem . Ogólnie rozwiązania są niezwykle proste i skuteczne. Ale są chwile, kiedy konwencjonalne metody w ogóle nie działają.

W tym sensie chcemy porozmawiać o tym, dlaczego Google Chrome czasami nie może pobrać tej aplikacji ze sklepu Play . Dlatego wyjaśnimy, co dzieje się prawdopodobnie z Twoim urządzeniem mobilnym, a także podamy kilka skutecznych rozwiązań umożliwiających pobieranie. Warto wspomnieć, że ważne jest, aby wiedzieć, czy Twój telefon komórkowy z Androidem lub iPhonem jest zrootowany.

Dlaczego nie możesz pobrać Google Chrome ze sklepu z aplikacjami?

Jeśli kilka razy próbowałeś pobrać aplikację Google Chrome , ale nie powiodło się, możliwe, że Twoje urządzenie ma pewne problemy. Może to być spowodowane:

  • Twoje urządzenie ma przestarzałą wersję systemu operacyjnego.
  • Telefon komórkowy nie jest zgodny z pobieraną wersją przeglądarki Google Chrome.
  • Możliwe, że masz telefon komórkowy pochodzenia chińskiego i nie masz domyślnie zainstalowanego sklepu z aplikacjami.
Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć wszystkie lub wiele zapisanych zdjęć z Instagrama w tym samym czasie?

Pobieranie aplikacji ze Sklepu Play może nie być możliwe, nawet jeśli masz wolne miejsce. Musisz zrozumieć, że jest to bardzo łatwy problem do rozwiązania. Teraz, jeśli żadne z rozwiązań nie działa dla Ciebie, musisz wybrać następne.

Co zrobić, aby pobrać Google Chrome na telefon komórkowy z Androidem?

Pobierz nowy sklep z aplikacjami

Jeśli masz urządzenie z Androidem, zazwyczaj zadowalamy się sklepem z aplikacjami, który udostępnia nam Google. Jednak zwykle ma pewne wady i wady podczas pobierania aplikacji.

Dlatego istnieją różne sklepy z aplikacjami, które są doskonale kompatybilne z systemem operacyjnym Android. Wśród najbardziej znanych i najpopularniejszych obecnie są:

  • Aptoide (jeden z najpopularniejszych)
  • TutuApp (bezpośrednia konkurencja z Google Play)
  • Aptoide Lite (alternatywa dla uproszczonej wersji Sklepu Google Play)
  • MobPark ( sklep z aplikacjami z poprawionymi grami )

Wiele z tych sklepów z aplikacjami, o których wspomnieliśmy, jest dostępnych w sklepie z zabawkami. Ale możesz mieć problemy z pobraniem . Z tego powodu musisz skorzystać z wyszukiwarki, którą zainstalowałeś na swoim urządzeniu mobilnym lub komputerze i wyszukać aplikację w formacie .APK. Jeśli nie masz pojęcia, czym jest rozszerzenie pliku apk , jest to tylko format obsługiwany przez urządzenia mobilne z systemem Android.

Czytaj więcej  Jak poznać wymiary lub rozmiar w calach lub pikselach ekranu mojego laptopa lub laptopa?

Należy pamiętać, że niektóre sklepy z aplikacjami mogą nie być dostępne w Sklepie Play . W takich przypadkach musisz wybrać konkretny sklep z aplikacjami i przejść do jego oficjalnej strony internetowej. Na przykład, jeśli chcesz pobrać sklep z aplikacjami Aptoide , musisz przejść na oficjalną stronę, pobrać aplikację z urządzenia mobilnego lub z komputera i przenieść ją na telefon.

Pobierz Google Chrome jako APK

Jest to proces bardzo podobny do poprzedniego, z tą różnicą, że zamiast instalować cały sklep z aplikacjami , po prostu pobierzesz i zainstalujesz konkretną aplikację; w tym przypadku będzie to Google Chrome. I możesz się zastanawiać, jak mogę to zrobić? Prawda jest taka, że ​​kroki są niezwykle proste.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć wyszukiwarkę na komputerze lub laptopie. Gdy znajdziesz się na głównej stronie Google, umieść aplikację, którą zamierzasz pobrać, obok potrzebnego formatu. Oznacza to, że zamierzasz wpisać wyszukiwarkę „ Google Chrome apk ”. Czekasz na wyświetlenie wyników wyszukiwania, a następnie wybierasz dowolną platformę lub stronę internetową, na której aplikacja jest dostępna.

Czytaj więcej  Jak pobrać i zaktualizować oprogramowanie układowe Samsung bardzo proste!

Zalecamy korzystanie ze stron, które są zaufane , jedną z nich może być APKpure. Można tam znaleźć wszelkiego rodzaju przydatne aplikacje, a ponadto daje możliwość pobrania poprzednich wersji.

Abyś mógł uzyskać wersję zgodną z Twoim urządzeniem mobilnym. Pozostaje tylko przenieść pobrany plik na telefon komórkowy, wyszukać go na tym samym urządzeniu i rozpocząć instalację aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji