Jak pisać tekst pogrubioną czcionką w Telegramie na Androida lub iPhone'a

7 sierpnia, 2021

Istnieje milion powodów, dla których popularność Telegrama eksplodowała w ostatnich latach, aby konkurować z WhatsApp i resztą komunikatorów internetowych. W szczególności, dzięki bezpieczeństwu, jakie oferuje swoim użytkownikom w odniesieniu do wszystkich danych osobowych udostępnianych za pośrednictwem aplikacji.

Dzięki prostemu interfejsowi nauka korzystania z Telegram Messenger jest całkowicie prosta, dzięki czemu możesz zacząć w pełni korzystać ze wszystkich jego zalet i przewag nad bezpośrednimi konkurentami. Korzystanie z tej aplikacji staje się coraz bardziej potrzebne jako alternatywa dla WhatsApp , a tym bardziej, że stała się ona podstawową opcją wielu osób.

Jak pisać tekst pogrubioną czcionką w Telegramie na Androida lub iPhone'a

Telegram, podobnie jak wiele współczesnych narzędzi elektronicznych, takich jak usługi komunikacyjne i sieci społecznościowe, zdołał idealnie dostosować się do gustów i potrzeb wszystkich użytkowników . Zwłaszcza poprzez bycie wieloplatformowym narzędziem z oficjalnymi aplikacjami i wersjami internetowymi dostępnymi bez ograniczeń.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Telegram ma złożone i wyrafinowane oprogramowanie do ochrony twoich prywatnych informacji oraz dodatkową usługę wirtualnego przechowywania, w której możesz używać chmury Telegram do przechowywania moich plików, zdjęć, filmów lub rozmów ręcznie lub automatycznie, gdzie możesz skonfigurować pliki do zapisania bez problemów.

Czytaj więcej  Jak w kilku krokach tworzyć filmy z animacjami i wstawiać muzykę za pomocą serwisu Canva

Należy wspomnieć, że pomimo tego, że jest usługą komunikatora, jak reszta, posiada szeroki zakres funkcji, dzięki którym proces komunikacji jest bardziej efektywny. W szczególności możliwe jest prowadzenie czatu głosowego lub grupowych połączeń głosowych w Telegramie, aby komunikować się nie tylko za pomocą tekstu, ale bardziej bezpośrednio, niezależnie od odległości.

Pomimo posiadania całkowicie łatwej w obsłudze platformy w wygodny dla użytkownika sposób, nigdy nie zaszkodzi znać wszystkie jej funkcje z wyprzedzeniem, aby móc z nich korzystać na różne kreatywne sposoby, zgodnie z Twoją opinią. Z tego powodu w dzisiejszym artykule pokażemy, jak pisać pogrubiony tekst w Telegramie na Androida lub iPhone'a.

  Indeks

   Jak pisać pogrubiony tekst na Telegramie

   Telegram ma kilka opcji pogrubienia tekstu niezależnie od używanej platformy. Możesz to łatwo zrobić z menu , gdzie wystarczy napisać wiadomość w rozmowie i zacienić fragment tekstu, który zamierzasz zmienić, teraz wybierz menu z trzema paskami i tam będziesz miał możliwość pogrubienia i inne opcje dostępne do dodania.

   Inną dostępną opcją pisania tekstu pogrubioną czcionką są kody Telegram , gdzie wystarczy napisać tekst za pomocą pewnych prostych kodów, aby dodać do niego formatowanie, po prostu wstawiając kod przed i po tekście, możesz łatwo dodać pogrubienie i inne formaty . Na przykład: *** Pogrubienie ***, _ Kursywa_, „'W jednym odstępie'”.

   Czytaj więcej  Jak stworzyć schemat kluczy w programie Word z różnymi typami szablonów

   Wreszcie istnieje również możliwość dodania formatowania do tekstu za pomocą botów Telegram . Ta opcja, podobnie jak reszta, jest bardzo łatwa w użyciu, wystarczy napisać @ pogrubienie, a następnie tekst do napisania, a rozwijane menu opcji automatycznie pojawi się, aby dodać żądany format do tekstu.

   Pisz tekst w różnych formatach

   Chociaż zintegrowane menu Telegrama Bold, Italic i Fixed Sys oferują opcję łatwego pisania w dowolnym formacie, mają ograniczenia, jeśli chodzi o mieszanie formatów , nie zezwalając na działanie. Dlatego jedynym niezbędnym sposobem pisania w mieszanych formatach są wspomniane wcześniej kody.

   Kody bazują na standardzie przecen i po wpisaniu tekstu poprzedzonego @bold należy z rozwijanego menu wybrać opcję Własna przecena , aby tekst został przesłany wraz z formatami, a nie z wprowadzonymi w nim kodami.

   Przykład tego mógłby wyglądać tak: * Cześć *, _Jak się masz?_. "Mam nadzieję, że masz się dobrze ." Tak więc najpierw wpisujesz pogrubienie, potem kursywę i stałą odległość, aby zakończyć w jednej wiadomości.

   Mam nadzieję, że ten dzisiejszy artykuł był pomocny w rozpoczęciu korzystania z usług wiadomości błyskawicznych Telegrama oraz wszystkich jego funkcji i narzędzi w maksymalnym stopniu, jaki mają do zaoferowania.

   Czytaj więcej  Jak dostosować lub zmienić tło klawiatury WhatsApp, umieszczając obraz?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji