Jak ożywić i naprawić telefon komórkowy LG, który nie włącza się ani nie przechodzi przez logo?

10 stycznia, 2022

Smartfon stał się nieodzownym narzędziem, z którego musi korzystać każdy użytkownik, jeśli chce się komunikować przez cały czas. Ale doskonale nadaje się również do innych zadań, takich jak robienie zdjęć, tworzenie filmów, liczenie kroków , kalkulator i wiele innych.

Jak ożywić i naprawić telefon komórkowy LG, który nie włącza się ani nie przechodzi przez logo?

Z tego powodu ważne jest, aby zawsze działał poprawnie, ale co możemy zrobić, jeśli się nie włącza. Dlatego poniżej wyjaśnimy, co zrobić, aby ożywić i naprawić telefon komórkowy LG, który nie włącza się ani nie przekazuje logo.

W przypadku smartfonów LG istnieje sposób, który pozwala naprawić usterki związane z tym konkretnym problemem. Chociaż jest również używany do rozwiązywania innych problemów, które ma system operacyjny, a nawet do eliminowania wirusów . I mówimy o Flashingu LG, a następnie pokażemy, jak można zastosować tę metodę.

Jeśli jesteś użytkownikiem, który często korzysta z tego typu telefonu komórkowego renomowanej marki LG, z pewnością słyszałeś już o tym określeniu Flashing. Cóż, to właśnie zamierzamy zrobić, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykonać tę procedurę, zalecamy kontynuowanie czytania i nauczenie się, jak ożywić i naprawić telefon komórkowy LG, który się nie włącza.

Czytaj więcej  Co robi Klątwa Zniknięcia w Minecrafcie i jak możemy temu zapobiec?

  Indeks

   Aspekty do rozważenia podczas flashowania

   Ważne jest, abyś postępował zgodnie z krokami, które Ci wskażemy, aby móc wykonać Flashowanie i w ten sposób ożywić telefon komórkowy, który się nie włącza . Wcześniej musisz wziąć pod uwagę następujące zalecenia, aby rozpocząć flashowanie. Przede wszystkim skorzystamy z aplikacji, którą pobierzemy ze strony głównej LG .

   Aplikacja nazywa się LG Flash Tool i wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie, aby zakończyć pobieranie. Będziesz także musiał pobrać sterownik LG i oprogramowanie układowe KDZ, które jest modelem twojego smartfona LG. Kolejnym ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że musisz mieć szybkie i nieprzerwane połączenie internetowe.

   Wreszcie, musisz mieć kabel USB, aby podłączyć telefon komórkowy do komputera, a telefon ma procent baterii co najmniej 50%. Biorąc pod uwagę wszystkie te zalecenia , możemy przystąpić do flashowania.

   Kroki flashowania telefonu komórkowego LG

   Aby rozpocząć tę procedurę, musimy wejść z wyszukiwarki naszego komputera osobistego i wejść na oficjalną stronę LG. Stamtąd musimy pobrać sterowniki i pobrać je na komputer, a następnie kliknąć sterownik. Teraz zostaniesz poproszony o uprawnienia do instalacji sterownika i musisz kliknąć Tak, a następnie opcję „Dalej”.

   Czytaj więcej  Co to jest i jak działa maska ​​podsieci lub podsieci? Jakie są typy?

   Pod koniec tego procesu musisz teraz rozpakować program LG Flash Tool i umieścić ten folder na pulpicie z plikami programu. Wybierz ten folder, znajdź plik z rozszerzeniem .exe i uruchom go. Teraz musimy wybrać ikonę folderu, która jest teraz wyświetlana na ekranie po uruchomieniu narzędzia LG Flash Tool.

   Ta akcja pokaże nowe okno z opcjami i musisz wybrać "Normal Flash", a następnie wybrać "Star". Teraz przejdziemy do następnego kroku i polega on na podłączeniu telefonu komórkowego LG do komputera PC i do tego użyjemy kabla USB . A podczas podłączania go do komputera musisz nacisnąć i przytrzymać klawisz głośności +. Gdy telefon rozpozna połączenie, musisz kliknąć opcję OK na komputerze.

   Po zakończeniu pobierania musisz kliknąć opcję Wyjdź, ta akcja pozwoli na uruchomienie telefonu komórkowego, ale może to potrwać dłużej niż to, do czego jesteś przyzwyczajony. Ale twój telefon włączy się normalnie iw ten sposób przywróciłeś lub naprawiłeś telefon komórkowy LG, który nie włącza się ani nie przekazuje logo.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji