Jak otworzyć dwa konta Facebook Messenger na tym samym telefonie z Androidem?

20 czerwca, 2021

Facebook to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie Messenger to usługa, dzięki której możemy komunikować się za pomocą komunikatora internetowego, który oferuje nam Facebook, wiele lat temu można było komunikować się bezpośrednio z aplikacji.

Niestety w dzisiejszych czasach nie jest to już możliwe i musisz korzystać z oficjalnej aplikacji, dlatego teraz możesz korzystać z więcej niż jednego konta Messenger na swoim urządzeniu. Może to stać się bardzo potrzebne i jest więcej niż jeden sposób, aby to osiągnąć w zależności od tego, czego chcesz, tutaj zobaczysz, jak to zrobić krok po kroku i na kilka sposobów.

Jak otworzyć dwa konta Messenger w tym samym czasie?

Za pomocą tego formularza możesz uzyskać dostęp do tylu kont Messengera, ile chcesz, ale nie w tym samym czasie, jeśli konkretnie potrzebujesz mieć 2 konta otwarte w tym samym czasie , powinieneś wiedzieć, że nie będziesz mógł pisać do obu na w tym samym czasie i że w ten sam sposób będziesz musiał minimalizować jednego, aby używać drugiego i otrzymywać wiadomości od obu, uczę Cię tego w metodzie nr 2

Czytaj więcej  Jak utworzyć nagłówek, baner lub okładkę mojego kanału YouTube

Tutaj zobaczysz najłatwiejszy sposób, który zajmuje mniej miejsca, aby móc otworzyć tyle kont, ile chcesz i przełączać się między nimi w ciągu zaledwie kilku sekund. Aby utrzymać kilka połączonych kont, wykonaj następujące czynności:

  • Otwórz Messengera i wejdź na swoje konto, po wejściu do Messengera otrzymasz powiadomienie o linku, zaakceptuj go i kliknij "zapamiętaj użytkownika"
  • Po wylogowaniu się i dodaniu nowego użytkownika zrób dokładnie to samo, co poprzednio.

Dzięki temu uzyskasz możliwość powiązania żądanych użytkowników z kontem Messenger i w ten sposób dosłownie zmienia się z jednego na drugiego bez wprowadzania hasła lub jakichkolwiek danych, wystarczy kliknąć nazwę konta, które chcesz zmienić na i za mniej niż 2 sekundy będziesz przeglądać ich wiadomości.

Masz otwarte 2 lub więcej kont Messengera

Dzięki tej metodzie możesz prowadzić do 4 czatów na Messengerze w tym samym czasie, ponieważ będziemy używać Messengera w kilku jego formach i istnieje inna wersja Messengera, której możesz użyć, aby wejść na swoje konto.

Chociaż Facebook Messenger i Facebook Messenger Lite różnią się między sobą , możliwe jest, że jeśli masz 2 aplikacje zainstalowane na tym samym urządzeniu, możesz jednocześnie mieć 2 konta na swoim urządzeniu.

Czytaj więcej  Jakie są najlepsze narzędzia lub platformy do tworzenia aplikacji mobilnych bez znajomości programowania?

Nawet jeśli chcesz mieć więcej otwartych kont, poniżej zostawię ci więcej opcji, dzięki którym możesz to zrobić, aby mieć otwarte 2 konta w oficjalnych aplikacjach, zrób to:

  • Zainstaluj Facebook Messenger i Facebook Messenger Lite.
  • Otwórz każdą z aplikacji na innym koncie i pozostaw konto otwarte.
  • Będziesz otrzymywać wiadomości z obu kont i będziesz mógł korzystać z obu jednocześnie.

Pamiętaj, że musisz mieć dobrze zaktualizowany Messenger Lite i oczywiście pamiętaj, że nawet jeśli masz dwa dymki czatu, możesz otworzyć tylko jeden.

Aplikacje, za pomocą których możesz otworzyć dwa lub więcej kont Messengera

Jeśli chcesz otworzyć więcej niż 2 konta Messenger, będziesz musiał wejść na Facebooka z innych aplikacji, polecam przeglądarki takie jak Mozilla, Opera i Chrome, które mają wersje mobilne, pomogą Ci uzyskać z nich dostęp do Facebooka i korzystać z innego konta, możesz również powtórzyć ten proces z dowolną liczbą przeglądarek, po prostu zrób to:

  • Pobierz przeglądarkę ze Sklepu Play.
  • Zainstaluj go i zaakceptuj warunki, a następnie wyszukaj „Facebook.com” i zaloguj się na swoje konto.
  • Przeglądarki pozwalają korzystać z Messengera bez zainstalowanej aplikacji, otworzyć Messengera w przeglądarce i tam masz kolejne konto do swoich 2 kont Messenger i Messenger Lite.
Czytaj więcej  Jak dostosować lub zmienić tło klawiatury WhatsApp, umieszczając obraz?

Firefox

To świetna opcja, ponieważ jest to jedyna przeglądarka non-profit , której stara się zapewnić Ci doskonałe wrażenia z przeglądania i bardzo Ci się spodoba.

Google Chrome

Ta przeglądarka jest najczęściej używana na PC i nie bez powodu jest jedną z najszybszych i najbardziej niezawodnych, działa na to, czego potrzebujesz i działa świetnie, możesz też

Opera

Opera to bezpieczna przeglądarka, która opiera swoje doświadczenie na łatwości obsługi, jeśli jesteś nowicjuszem w kwestiach technologicznych , opera jest twoją opcją, jest również dostępna dla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji