Jak otworzyć dwa konta Facebook Messenger na tym samym telefonie z Androidem?

20 czerwca, 2021

Facebook to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie Messenger to usługa, dzięki której możemy komunikować się za pomocą komunikatora internetowego, który oferuje nam Facebook, wiele lat temu można było komunikować się bezpośrednio z aplikacji.

Niestety w dzisiejszych czasach nie jest to już możliwe i musisz korzystać z oficjalnej aplikacji, dlatego teraz możesz korzystać z więcej niż jednego konta Messenger na swoim urządzeniu. Może to stać się bardzo potrzebne i jest więcej niż jeden sposób, aby to osiągnąć w zależności od tego, czego chcesz, tutaj zobaczysz, jak to zrobić krok po kroku i na kilka sposobów.

Indeks

  Jak otworzyć dwa konta Messenger w tym samym czasie?

  Za pomocą tego formularza możesz uzyskać dostęp do tylu kont Messengera, ile chcesz, ale nie w tym samym czasie, jeśli konkretnie potrzebujesz mieć 2 konta otwarte w tym samym czasie , powinieneś wiedzieć, że nie będziesz mógł pisać do obu na w tym samym czasie i że w ten sam sposób będziesz musiał minimalizować jednego, aby używać drugiego i otrzymywać wiadomości od obu, uczę Cię tego w metodzie nr 2

  Czytaj więcej  Jak sprawdzić, czy mój telefon komórkowy lub telefon komórkowy jest oryginalny, fałszywy czy chiński klon?

  Tutaj zobaczysz najłatwiejszy sposób, który zajmuje mniej miejsca, aby móc otworzyć tyle kont, ile chcesz i przełączać się między nimi w ciągu zaledwie kilku sekund. Aby utrzymać kilka połączonych kont, wykonaj następujące czynności:

  • Otwórz Messengera i wejdź na swoje konto, po wejściu do Messengera otrzymasz powiadomienie o linku, zaakceptuj go i kliknij "zapamiętaj użytkownika"
  • Po wylogowaniu się i dodaniu nowego użytkownika zrób dokładnie to samo, co poprzednio.

  Dzięki temu uzyskasz możliwość powiązania żądanych użytkowników z kontem Messenger i w ten sposób dosłownie zmienia się z jednego na drugiego bez wprowadzania hasła lub jakichkolwiek danych, wystarczy kliknąć nazwę konta, które chcesz zmienić na i za mniej niż 2 sekundy będziesz przeglądać ich wiadomości.

  Masz otwarte 2 lub więcej kont Messengera

  Dzięki tej metodzie możesz prowadzić do 4 czatów na Messengerze w tym samym czasie, ponieważ będziemy używać Messengera w kilku jego formach i istnieje inna wersja Messengera, której możesz użyć, aby wejść na swoje konto.

  Chociaż Facebook Messenger i Facebook Messenger Lite różnią się między sobą , możliwe jest, że jeśli masz 2 aplikacje zainstalowane na tym samym urządzeniu, możesz jednocześnie mieć 2 konta na swoim urządzeniu.

  Czytaj więcej  Jak naprawić restart tylko LG, Huawei, Xiaomi, Motorola, ZTE i Sony

  Nawet jeśli chcesz mieć więcej otwartych kont, poniżej zostawię ci więcej opcji, dzięki którym możesz to zrobić, aby mieć otwarte 2 konta w oficjalnych aplikacjach, zrób to:

  • Zainstaluj Facebook Messenger i Facebook Messenger Lite.
  • Otwórz każdą z aplikacji na innym koncie i pozostaw konto otwarte.
  • Będziesz otrzymywać wiadomości z obu kont i będziesz mógł korzystać z obu jednocześnie.

  Pamiętaj, że musisz mieć dobrze zaktualizowany Messenger Lite i oczywiście pamiętaj, że nawet jeśli masz dwa dymki czatu, możesz otworzyć tylko jeden.

  Aplikacje, za pomocą których możesz otworzyć dwa lub więcej kont Messengera

  Jeśli chcesz otworzyć więcej niż 2 konta Messenger, będziesz musiał wejść na Facebooka z innych aplikacji, polecam przeglądarki takie jak Mozilla, Opera i Chrome, które mają wersje mobilne, pomogą Ci uzyskać z nich dostęp do Facebooka i korzystać z innego konta, możesz również powtórzyć ten proces z dowolną liczbą przeglądarek, po prostu zrób to:

  • Pobierz przeglądarkę ze Sklepu Play.
  • Zainstaluj go i zaakceptuj warunki, a następnie wyszukaj „Facebook.com” i zaloguj się na swoje konto.
  • Przeglądarki pozwalają korzystać z Messengera bez zainstalowanej aplikacji, otworzyć Messengera w przeglądarce i tam masz kolejne konto do swoich 2 kont Messenger i Messenger Lite.
  Czytaj więcej  Jak naprawić błąd Netflix 5.8 na urządzeniach z Androidem krok po kroku

  Firefox

  To świetna opcja, ponieważ jest to jedyna przeglądarka non-profit , której stara się zapewnić Ci doskonałe wrażenia z przeglądania i bardzo Ci się spodoba.

  Google Chrome

  Ta przeglądarka jest najczęściej używana na PC i nie bez powodu jest jedną z najszybszych i najbardziej niezawodnych, działa na to, czego potrzebujesz i działa świetnie, możesz też

  Opera

  Opera to bezpieczna przeglądarka, która opiera swoje doświadczenie na łatwości obsługi, jeśli jesteś nowicjuszem w kwestiach technologicznych , opera jest twoją opcją, jest również dostępna dla

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji