Jak otwierać linki lub linki na Twitterze w domyślnej przeglądarce na Androidzie i iPhonie?

4 listopada, 2021

Jedną z sieci społecznościowych najczęściej używanych przez miliony użytkowników jest dziś Twitter. Jego wzrost był wykładniczy i każdego dnia wprowadza innowacje. Jedną z rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tej aplikacji, jest to, jak otwierać linki w domyślnej przeglądarce na Androidzie i iPhonie, bez niedogodności.

Jak otwierać linki lub linki na Twitterze w domyślnej przeglądarce na Androidzie i iPhonie?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że aplikacje lub sieci społecznościowe, takie jak Twitter, mają wewnętrzną przeglądarkę. Jednak dla wygody wolimy korzystać z przeglądarki, która znajduje się domyślnie na naszych urządzeniach iPhone i Android. Dzięki temu czujemy się bezpieczniej i tworzymy więcej prywatności.

Zawsze pamiętaj, że otwierając dowolny link z sieci społecznościowej na Twitterze i korzystając z przeglądarki, która jest domyślnie dostarczana z Androidem i iPhonem. Będziesz mógł przeglądać jeden na raz, ponieważ nie będziesz w stanie przechowywać niektórych plików, które pozwalają na uruchamianie sesji lub podobnych rzeczy. Innymi słowy, otwarcie kilku zakładek nie będzie możliwe, więc korzystaj z zewnętrznej przeglądarki.

Coś, o czym nie możesz zapomnieć z jakiegokolwiek powodu, to upewnienie się, że Twoje urządzenie mobilne, przeglądarka i system operacyjny Twojego komputera są zaktualizowane .

Czytaj więcej  Jak wejść i zalogować się do Twittera Co zrobić, jeśli mam problemy?

W wielu przypadkach każdy system jest kompatybilny z przeglądarkami. Android zwykle idzie w parze z Google Chrome, a MacOS lub iOS ma przeglądarkę o nazwie Safari.

  Indeks

   Informacje, które należy wziąć pod uwagę, aby otwierać linki lub linki na Twitterze w domyślnej przeglądarce Androida

   Otwieranie linków lub linków do Twittera można wykonać na karcie Chrome na platformie. Nie możesz jednak otwierać różnych linków podczas sprawdzania innych informacji w swojej sieci społecznościowej. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak otworzyć te linki za pomocą domyślnej przeglądarki dla Androida.

   Istnieje pewna korzyść z otwarcia dowolnego bezpośredniego linku z platformy Twittera. Na przykład możliwość bezpośredniego wysyłania wiadomości lub szybszego otwierania łącza .

   Jednak ograniczenia w momencie Tweeta staną się bardziej szczegółowe, a nawet niewygodne. Dlatego musimy rozwiązać sytuację.

   Jedną z przeglądarek par excellence na platformie Android jest Google Chrome, dlatego będzie to ta, której będziesz używać do otwierania linków. Weź swoje urządzenie mobilne i wejdź do aplikacji Twitter. Następnie musisz kliknąć swoje zdjęcie profilowe, które znajduje się u góry ekranu.

   Czytaj więcej  Jak wyczyścić i wyczyścić pamięć podręczną WhatsApp, aby zwolnić miejsce na Androidzie i iPhonie?

   Następnie zobaczysz opcję konfiguracji i prywatności, musisz ją nacisnąć, a zobaczysz sekcję ekranu i dźwięku. W tej części zobaczysz opcję o nazwie użyj wewnętrznej przeglądarki, którą musisz pozostawić niezaznaczoną, a przy tych ustawieniach możesz bez problemu kontynuować. Bardzo szybki i prosty sposób konfiguracji Twittera.

   Inna opcja otwierania linków lub linków do Twittera w domyślnej przeglądarce na Androidzie i iPhonie

   Nie jest trudno otworzyć link do Twittera za pomocą domyślnej przeglądarki Androida. Należy jednak zauważyć, że jeśli odnosimy się do urządzenia mobilnego iPhone, będziesz mieć możliwość pobrania Twittera w wersji Lite, a zatem sprawa jest inna.

   Twitter Lite nie udostępnia opcji wewnętrznej przeglądarki. Wszystkie linki lub linki, które chcesz za ich pośrednictwem otworzyć, będą za pośrednictwem zewnętrznej lub domyślnej przeglądarki Twojego urządzenia.

   Może to być postrzegane jako wielka zaleta, jeśli chcesz zmaksymalizować wykorzystanie swojej sieci społecznościowej, unikając przeszkód i bez zmniejszania bezpieczeństwa.

   Niezależnie od używanej przeglądarki w zależności od urządzenia mobilnego, możesz łatwo otworzyć linki Twittera.

   A jak widzisz, jeśli masz wersję Lite, nie powinieneś wiele robić, ponieważ system po zobaczeniu linków przekieruje Cię bezpośrednio do zewnętrznej przeglądarki , którą w przypadku iOS będzie Safari .

   Czytaj więcej  Rozwiązanie: Błąd aktywacji produktów pakietu Office w systemie Windows 10 — pełny samouczek

   Jeśli używasz Chrome i zauważysz, że Twitter nie pozwala na otwarcie linku, usuń informacje z Twittera w sekcji ustawień Androida. Szukaj aplikacji i uderzaj w Twittera. Naciskasz usuń dane i to wszystko. Pamiętaj jednak, że jeśli masz zainstalowaną inną przeglądarkę, możesz ją rozwiązać w ten sposób.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji