Jak otrzymać i otrzymać kod WhatsApp pocztą, aby go szybko aktywować?

5 lipca, 2022

Jedna z sieci społecznościowych, która najbardziej wpłynęła na świat, nazywa się WhatsApp. Każdego dnia miliony użytkowników dokładają wszelkich starań, aby założyć konto na tej platformie i tym samym zwiększyć swoje możliwości komunikacyjne. Ale aby go aktywować, muszą otrzymać lub uzyskać kod potwierdzający z systemu. Jednym ze sposobów jest otrzymanie kodu pocztą.

Niezbędny jest kod weryfikacyjny lub aktywacyjny dla Twojego konta WhatsApp. Zwykle w momencie pobierania i instalowania go na urządzeniu mobilnym musi zażądać pewnych informacji, a kod, który ci wysyłają, dociera w wiadomości SMS . Ale z różnych powodów, takich jak sygnał, trudno jest otrzymać taki kod.

Jak otrzymać i otrzymać kod WhatsApp pocztą, aby go szybko aktywować?

Ale nie jest to powód do zmartwień, ponieważ nie otrzymałeś kodu weryfikacyjnego WhatsApp przez SMS i czekałeś zbyt długo. System ma do zaoferowania kilka opcji, takich jak instalacja WhatsApp bez numeru lub kodu , dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z zarządzania tą niezwykłą platformą.

Istnieją inne czynniki, dlaczego otrzymanie naszego kodu weryfikacyjnego jest tak późne. Jednym z powodów jest błędne wprowadzenie niektórych danych. Podobnie jak numer kierunkowy linii telefonicznej, który musisz dodać do platformy WhatsApp. Więc będziesz musiał odwołać się do swojego e-maila.

Czytaj więcej  Co to jest WhatsApp Web i jak to działa? Jak go aktywować na moim komputerze?

  Indeks

   Kroki, aby otrzymać lub uzyskać kod aktywacyjny WhatsApp pocztą

   Musisz mieć inteligentne urządzenie mobilne, które pozwoli Ci czerpać korzyści z platformy WhatsApp. Stamtąd pozostaje tylko pobrać aplikację, wprowadzić wszystkie wymagane informacje i zwrócić uwagę na otrzymanie lub otrzymanie kodu aktywacyjnego pocztą, aby go szybko aktywować.

   Ten kod aktywacyjny musi składać się z sześciu cyfr , a po wprowadzeniu go do systemu zostanie przeprowadzona prawidłowa synchronizacja wszystkich kontaktów i oczywiście zostanie zweryfikowane, czy urządzenie, na którym ma zostać zainstalowana aplikacja WhatsApp, jest poprawny i że jesteś jego właścicielem; Po pobraniu musisz zaakceptować wszystkie warunki użytkowania.

   Pamiętaj, że musisz wybrać najnowszą wersję tej platformy. Natychmiast przejdź do aktywacji tak zwanego trybu samolotowego na swoim urządzeniu i przejdź do aktywacji strefy Wi-Fi.

   Natychmiast po aktywacji Wi-Fi musisz otworzyć aplikację i umieścić numer telefonu, z którym chcesz się połączyć.

   Pamiętaj, że otrzymasz kod na swój e-mail, więc każdy wprowadzony numer jest ważny. Najlepiej jednak, jeśli jest to numer, którego często używasz; natychmiast system poprosi Cię o weryfikację konta , ponieważ nie jesteś aktywny w otrzymywaniu wiadomości.

   Czytaj więcej  Jak korzystać z narzędzia wycinania, kopiowania i wklejania na klawiaturze komputera?

   Inne kroki, które należy wykonać, aby otrzymać kod aktywacyjny WhatsApp przez e-mail

   Jak widać, kroki, aby uzyskać kod aktywacyjny WhatsApp pocztą, są naprawdę bardzo proste; Pamiętaj, że Twoje urządzenie będzie aktywne w trybie samolotowym, dlatego nie otrzymasz jak zwykle kodu aktywacyjnego SMS-em, więc musisz zweryfikować swoje konto.

   W tym momencie, w którym zostaniesz poproszony o weryfikację, wybierz opcję wysłania e-mailem. I natychmiast wpisz swój adres e-mail, a przed kontynuowaniem anuluj.

   W ten sposób wysyłany jest żądany kod. Wystarczy wpisać swój adres e-mail, zweryfikować informacje, skopiować kod i wrócić do aplikacji.

   Po prostu przejdź do wklejenia kodu aktywacyjnego, który wcześniej skopiowałeś, w miejscu wskazanym przez aplikację WhatsApp, a wszystko, co pozostaje, to kontynuować proces instalacji, a Twoja aplikacja WhatsApp będzie gotowa do użytku. Nie możemy zapomnieć, że masz również możliwość weryfikacji poprzez wywołanie systemowe.

   Jak widać, jest to bardzo prosta procedura do wykonania, wystarczy mieć aktywne i gotowe konto e-mail. Wystarczy, że wykonasz szczegółowo wskazane kroki, aby w pełni cieszyć się swoim kontem WhatsApp, a tym samym szybko połączyć się z całą rodziną i przyjaciółmi.

   Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć ikony lub skróty z ekranu mojego telefonu komórkowego?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji