Jak określić i zdefiniować cele, cele i strategie mojego osobistego bloga

13 lipca, 2021

Wszyscy wpadliśmy na pomysł stworzenia osobistego bloga, w którym możemy wypełnić się przygodami i hobby, które są dla nas zabawne i którymi możemy szybko i łatwo dzielić się z całym światem, tworzenie bloga to żmudny i skomplikowany proces , dlatego ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak to zrobić i z jakiej perspektywy możemy do tego podejść.

Jak określić lub zdefiniować cele, cele i strategie mojego osobistego bloga

„Blog” niekoniecznie musi być stroną internetową Bloggera, na której przesyłasz artykuły w formie tekstowej z małym drukiem i mniejszymi obrazami, blog może być utworzony na YouTube lub nawet na Tumblrze, również z fanpagem na Facebooku, limit zależy od Ciebie. jest dokładnie tym, co sprawia, że ​​racjonalizujesz, która platforma jest dla Ciebie najlepsza.

Indeks ()

  1. Co masz nadzieję uzyskać ze swojego bloga?
    1. Facebook
    2. Instagram
    3. Youtube
  2. Niedrogie cele i cele oraz jak je osiągnąć Get

Co masz nadzieję uzyskać ze swojego bloga?

Zanim do tego dojdziesz, zastanów się, co chcesz uzyskać ze swojego bloga, cele i zadania bardzo się od siebie różnią, więc ścieżka, którą będziesz musiał podążać, różni się od siebie, zastanów się, co Mam nadzieję, że zmienisz swój czas na blogowanie i zgodnie z twoją odpowiedzią możemy dać ci drogę do wyboru lub inną.

Czytaj więcej  Jak wyłączyć lub przestać otrzymywać powiadomienia LinkedIn w moim e-mailu?

Twój blog można stworzyć na kilka sposobów; W zależności od tego, jak myślisz, że będziesz miał oczekiwany lub inny koniec, nie jest to prawo, ale jest to najbardziej prawdopodobne zgodnie z zasadami, formami i strukturami sieci społecznościowych, więc wybierz ścieżkę, którą chcesz obrać, zanim przejdziesz dalej .

Facebook

Facebook to świetna platforma do rozpoczęcia bloga, należy pamiętać, że rozwój Facebooka opiera się organicznie na filmach, ponieważ jedynym sposobem na nawiązanie kontaktu z ludźmi jest Facebook Watch lub Facebook Gaming.

Byłoby to tworzenie filmów na żywo o dowolnej tematyce, fanpage ma sekcję o nazwie „Blog osobisty”, w której możesz dodawać treści, które chcesz i które Ci się podobają.

Również tworzenie społeczności na Facebooku będzie stosunkowo łatwe, jeśli zwrócisz uwagę na to, jaki jesteś i co dajesz ludziom, Facebook jest platformą bardzo pionową, więc im bardziej zgadzasz się z absolutnie wszystkim, co mówisz , ta platforma jest idealna do rozpoczęcia i rozwoju jako bloger lub influencer i zarabiaj dużo pieniędzy.

Instagram

Blogerów na Instagramie nie może zabraknąć, każdy wie więcej niż jednego, który jest na tej platformie, a to oznacza, że ​​jest to platforma łatwej wirusowości , dzięki filmom i początkującym osobom korzystającym z hastagów można łatwo do nich dotrzeć bez żadnego wysiłku.

Czytaj więcej  Jak odzyskać konto iCloud, jeśli zapomniałem swojego Apple ID i nie mogę aktywować mojego zablokowanego iPhone'a?

Oczywiście pod względem dużej liczby odbiorców będziesz musiał konkurować z innymi użytkownikami pracującymi w tej sieci społecznościowej, ale nic, co odrobina pracy i wysiłku sieciowego nie może wyróżnić Cię z tłumu .

Youtube

YouTube to główna platforma pracy dla blogerów i influencerów, powiem ci coś szczerego, jedyne czego potrzebujesz to doskonały dźwięk, kamera i autentyczna charyzma , jest więcej niż oczywiste, że są to rzeczy, których nie da się osiągnąć z dnia na dzień, ale zarabiać na YouTube pozwoli Ci to robić stopniowo. (ale zaczyna się teraz)

Powinieneś wiedzieć, że nikt nie został stworzony na żadnej platformie z dnia na dzień (z wyjątkiem bardzo wirusowych i odosobnionych przypadków), więc Twoim zamiarem powinno być dążenie do możliwości osiągnięcia wirusowości, ale zawsze dążenie do niższych obszarów treści.

Pozwól, że wyjaśnię, jeśli masz 25-osobową publiczność, lepiej sprzedaj ją tym 25 osobom, a nie nowej grupie odbiorców, która może Ci się podobać lub nie, zanim zaczniesz myśleć o reklamie lub marketingu, pomyśl o świetnej konsolidacji odbiorców i wierny.

Z tego powodu zdefiniowanie strategii docierających do odbiorców, które już posiadasz, powinno być najlepszym posunięciem w świecie blogerów, być autentyczne i tworzyć cele krótkoterminowe, aby podzielić codzienne zadania według harmonogramów i osiągnąć te cele. Wiem, że będzie to dla Ciebie bardzo przydatne, nie pozwól, aby prokrastynacja powstrzymała Cię od bycia profesjonalnym blogerem.

Czytaj więcej  Czym jest społeczność YouTube? Jak utworzyć i uzyskać dostęp do społeczności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji