Jak odzyskać zablokowane konto Apple ID, jeśli zapomniałem hasła i zmieniłem numer?

3 września, 2021

System platformy Apple jest doskonale skonstruowany, aby zagwarantować komunikację, komfort i bezpieczeństwo wszystkim swoim użytkownikom i tym, którzy muszą zostać dodani. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, więc jeśli zapomnisz hasła i zmienisz swój numer, ważne jest, aby wiedzieć, jak odzyskać konto Apple ID, jeśli jest ono zablokowane.

Możliwe, że próbowałeś uzyskać dostęp do swojego konta w kilku nieudanych próbach i zostało ono zablokowane.

Jak odzyskać zablokowane konto Apple ID, jeśli zapomniałem hasła i zmieniłem numer?

Być może zapomniałeś hasła do Apple ID i musisz pamiętać, aby wielokrotnie wprowadzać błędne dane. System automatycznie musi blokować Twój Apple ID i chociaż budzi to niepokój, nie powinieneś się niepokoić, ponieważ w Apple wszystko ma rozwiązanie.

Jeśli masz system iOS, MacOS lub inne urządzenie, zawsze pamiętaj, że Twoje konto Apple ID jest niezwykle ważne. To za jego pomocą przeprowadzasz zarządzanie i synchronizację danych. A w przypadku braku dostępu, proces staje się nieco niewygodny, ale nie jest to niemożliwe.

Musisz pamiętać, że strona, z której korzystasz, musi być oficjalną firmą Apple. W ten sposób unikasz wprowadzania danych osobowych w niewłaściwych miejscach, w których mogą one naruszać Twoją prywatność.

Czytaj więcej  Czym jest grupa docelowa i jak ją podzielić? Rodzaje, cechy - Kompletny przewodnik

Reszta to kwestia wykonania kroków, które system musi wskazać, a Ty będziesz mógł niezwłocznie rozwiązać swój problem.

  Odzyskaj zablokowane konto Apple ID za pośrednictwem oficjalnej strony Apple

  Istnieje kilka kroków, aby odzyskać zablokowane konto Apple ID i więcej, jeśli zapomniałeś hasła lub zmieniłeś swój numer. Jedną z pierwszych ścieżek, które możesz obrać, jest oficjalna platforma internetowa Apple, czyli appleid.apple.com , następnie musisz nacisnąć Nie pamiętasz Apple ID lub hasła?.

  Musisz natychmiast przejść do innej strony, na której musisz wprowadzić swój identyfikator Apple ID lub, w przeciwnym razie, adres e-mail użyty do początkowego otwarcia konta. Następnie musisz nacisnąć kontynuuj i wybrać frazę zresetuj hasło. Wtedy będziesz miał dwie opcje.

  Pierwsza opcja to skorzystanie z poczty e-mail, a druga to opublikowanie odpowiedzi na pytania zabezpieczające . Które sformułowałeś podczas otwierania konta.

  Niezależnie od tego, który z dwóch wybierzesz, będzie zależeć od Twojej wygody; W przypadku wybrania adresu e-mail Apple musi wysłać Ci określone instrukcje.

  Możesz również otrzymać ratunkową wiadomość e-mail, jeśli ją wybierzesz, jeśli wiadomość e-mail została do Ciebie wysłana, zobaczysz potwierdzenie w postaci dużego zielonego znaku.

  Czytaj więcej  Jak mogę zagrać w grę wieloosobową w Minecrafcie, jeśli mi na to nie pozwolisz - Rozwiązanie, aby dołączyć do świata w Minecrafcie

  Możesz nie znaleźć wiadomości e-mail i będziesz musiał sprawdzić, czy znajduje się ona w folderze Spam. Jeśli nie, musisz powtórzyć wskazane kroki, potwierdzić datę urodzenia i inne pytania, aby utworzyć kolejne hasło i to wszystko.

  Inna opcja odzyskania zablokowanego konta Apple ID, jeśli zapomniałeś hasła i zmieniłeś numer

  Odzyskanie zablokowanego konta Apple ID może wydawać się nieco trudne, jeśli zapomniałeś hasła i zmieniłeś swój numer. Ale tak naprawdę nie jest, są to proste kroki, a pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć przeglądarkę Safari na swoim iPhonie i przejść do iforgot.apple.com, gdzie powinieneś umieścić swój Apple ID.

  I nie zapominaj, że ten identyfikator to Twój adres e-mail. Możesz użyć znaków znajdujących się przed @ , po czym musisz kliknąć następne słowo znajdujące się w prawej górnej części ekranu.

  Musisz kliknąć z pytaniami zabezpieczającymi , a następnie przejść do weryfikacji daty urodzenia.

  Po zweryfikowaniu daty urodzenia musisz wprowadzić trzy odpowiedzi bezpieczeństwa, które zaprogramowałeś podczas otwierania konta.

  Następnie musisz kliknąć na następne słowo i musisz wpisać i potwierdzić swoje nowe hasło . Nie należy zapominać, że musi być napisany pod parametrami wskazanymi przez system.

  Czytaj więcej  Jak wyświetlić zdjęcie lub obraz WhatsApp bez otwierania wiadomości — sposoby i wskazówki?

  Hasło musi spełniać określone cechy, takie jak minimum 8 znaków. Nie wolno umieszczać 3 identycznych znaków z rzędu. Posiadać co najmniej jedną cyfrę oraz jedną małą i wielką literę. Dzięki temu możesz odzyskać swoje konto Apple ID bez żadnych niedogodności.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji