Jak odzyskać wygasły e-mail lub konto hotmail, jeśli nic nie pamiętam

25 czerwca, 2021

Aby zaistnieć w świecie cyfrowym lub zaistnieć w sieciach społecznościowych lub aplikacjach, konieczne jest posiadanie konta e-mail. Ponieważ w ten sposób można dokonać weryfikacji Twojej tożsamości. Możliwe jednak, że przestaliśmy korzystać z konta do czasu jego wygaśnięcia i chcemy je odzyskać.

Z tego powodu w poniższym artykule chcemy pokazać wszystko, co musisz wiedzieć, aby odzyskać wygasłe konto e-mail Hotmail i niczego nie pamiętasz.

Hotmail to usługa, która zmieniła nazwę i jest teraz znana jako Outlook, obecnie można zaktualizować swoje konto Hotmail do nowego Outlooka. A jeśli myślałeś, że z powodu tej zmiany utraciłeś swoje konto, możemy poinformować Cię, że tak nie jest. I można go odzyskać , więc nic o nim nie pamiętasz, ani adresu e-mail, ani hasła.

Musimy pamiętać, że poprzez usługę Hotmail teraz Outlook można odbierać wiadomości e-mail z różnymi informacjami i aby uzyskać do nich dostęp należy zalogować się na swoje konto. Coś, co z pewnością uważałeś za niemożliwe, ponieważ zapomniałeś o tym danych. Ale nie żałuj już tego, od tego czasu powiemy Ci, jak możesz odzyskać swoje konto Hotmail.

Czytaj więcej  Jak pobrać i aktywować lub dezaktywować narzędzie do wycinania w systemie Windows 10, jeśli nie jest ono dla mnie widoczne

Co się stanie, jeśli zapomnisz danych, aby wejść na swoje konto Hotmail?

Gdy dana osoba zdecyduje się utworzyć konto e-mail , zostanie poproszona o podanie pewnych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia itp. Ale jesteś również proszony o inne dane, których platforma użyje do odzyskania konta w przypadku zapomnienia hasła. Wśród tych danych jest numer telefonu, który możesz później zaktualizować lub alternatywny adres e-mail.

Dlatego, jeśli chcesz wejść na swoje konto i na przykład zapomnieć hasła, konieczne jest skorzystanie z metod odzyskiwania używanych przez Hotmail . W ten sposób bardzo łatwo jest ponownie uzyskać dostęp do swojego konta. Ale jeśli nic nie pamiętasz lub nie masz możliwości zweryfikowania swojej tożsamości, sprawy mogą się nieco skomplikować.

Krok, aby odzyskać swoje konto Hotmail

Zanim zaczniesz od kolejnych kroków, musisz wiedzieć, że Hotmail lub Outlook ustanawiają pewne metody odzyskiwania konta. W przypadkach, w których nie pamiętasz hasła , nie masz numeru telefonu, pod którym zarejestrowałeś konto. Lub nie podałeś alternatywnego adresu e-mail, te informacje są ważne, aby móc zweryfikować Twoją tożsamość.

Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo zaindeksować stronę internetową w wyszukiwarce Google Chrome — porady i wskazówki

Musisz pamiętać, że Microsoft musi zweryfikować, czy osoba, która próbuje wejść na konto e-mail, jest jego właścicielem. I że w żadnym momencie nie jest to kradzież tożsamości, jest to z tego powodu rygor dotyczący kwestii metod weryfikacji. W przypadku braku możliwości sprawdzenia, kim jest osoba, która chce wejść na konto.

Nie uzyskasz przez formularz opcji umożliwiającej wejście na konto i dlatego konieczne będzie spróbowanie w inny sposób. W tym przypadku najlepszą opcją jest skontaktowanie się z pomocą techniczną firmy Microsoft. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować i zgłosić swoją sprawę, musisz podać następujący adres internetowy.

Są to jedyne osoby, które są upoważnione do pomocy w tej trudnej sytuacji, ponieważ możesz odzyskać swoje konto, jeśli tylko zapomnisz hasła i nie masz alternatywnego adresu e-mail . Ale w tym przypadku musisz mieć numer telefonu, który pozwoli na weryfikację Twojej tożsamości.

W ten sposób kończy się ten artykuł, który pokazuje różne sposoby odzyskania konta Hotmail, gdy go zapomniałeś lub nic o nim nie pamiętasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji