Jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail lub wiadomości e-mail wysłane i odebrane przez Yahoo! Poczta

5 września, 2021

Jeśli chcemy być częścią cyfrowego świata, musimy mieć konto e-mail. Bez tego nie będziemy mogli mieć konta w różnych sieciach społecznościowych , ponieważ dzięki temu nasza tożsamość może zostać zweryfikowana.

Jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail lub wiadomości e-mail wysłane i odebrane w poczcie Yahoo?

Ale możemy również cieszyć się innymi zaletami, takimi jak otrzymywanie wiadomości e-mail z różnymi plikami multimedialnymi. W przypadku Yahoo Mail można to zrobić i inne opcje, takie jak odzyskiwanie usuniętych wiadomości e-mail wysłanych lub otrzymanych.

Po zalogowaniu na konto Yahoo, znajdziemy wiele opcji, że platforma ta oferuje swoim klientom. Ale często zdarza się, że po pewnym czasie będziemy chcieli wyczyścić go ze starych e-maili, które zajmują miejsce. Ale jest bardzo prawdopodobne, że popełnimy błąd i usuniemy e-mail, którego potrzebujemy, a teraz nie wiemy, co robić.

Obecnie istnieje wiele usług pocztowych, a niektóre są tymczasowe, takie jak YopMail na PS4 . Problem polega na tym, że jego użytkownicy nie znają różnych opcji. I to jest celem tego artykułu, aby pokazać, jak efektywnie korzystać z tej usługi i dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail wysłane lub odebrane w Yahoo Mail.

Czytaj więcej  Jak utworzyć wiele kont na Twitterze na telefonie komórkowym z tym samym adresem e-mail?

  Indeks

   Jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail w Yahoo Mail

   Jak już wspomnieliśmy, nie jesteśmy wolni od popełniania błędów, a niektóre z nich mogą być trudne do poprawienia. I chociaż może się to wydawać niemożliwe, jeśli możesz odzyskać e-maile, które usunęliśmy, zarówno te wysłane , jak i otrzymane w Yahoo Mail . Coś podobnego do tego, co robi się, gdy chcesz odzyskać e-maile Gmaila , które zostały usunięte z kosza.

   Jeśli jesteś użytkownikiem korzystającym z usług Yahoo!, powinieneś wiedzieć, że wiadomości e-mail nigdy nie są usuwane, chyba że robi to ten sam klient. Po usunięciu tych wiadomości e-mail użytkownik będzie miał możliwość ich odzyskania, a do tego użyjemy metod, które w większości przypadków działają.

   Metody odzyskiwania usuniętych wiadomości e-mail w Yahoo Mail

   Możliwe, że gdy usuniesz wiadomość e-mail ze skrzynki odbiorczej lub nadawczej , wyślesz ją do kosza Yahoo Mail, dlatego jeśli nie opróżniłeś tego kosza, jest bardzo prawdopodobne, że wiadomość znajduje się w tym miejscu. Dlatego będzie to pierwsze rozwiązanie, które możesz zastosować do tego problemu, w większości przypadków e-mail znajdziesz tutaj.

   Czytaj więcej  Jak naprawić błąd „Aplikacja nie została zainstalowana” na Androidzie Dlaczego się pojawia? - Szybko i łatwo

   Aby mieć dostęp do tego folderu, musisz wykonać następujące czynności, najpierw musisz podać swoje konto Yahoo Mail.Następnie musisz znaleźć i wybrać folder „Kosz". Gdy to zrobisz, na ekranie pojawi się lista wszystkich e-maili , które usunąłeś. Następnym krokiem jest wybranie wiadomości e-mail, którą chcesz odzyskać.

   Ta akcja pokaże Ci menu opcji i musisz wybrać opcję "Przenieś", a następnie wybierz opcję "Skrzynka odbiorcza". W ten prosty sposób odzyskałeś wiadomość e-mail usuniętą z wysłanej lub odebranej tacy Yahoo Mail.Jak widać, jest to najłatwiejsza metoda, z której możesz skorzystać.

   Inne metody, których możesz użyć do odzyskania usuniętych wiadomości e-mail, to użycie aplikacji. Dzięki nim będziesz mógł wykonać głębokie skanowanie dysku, na którym chcesz odzyskać plik, a gdy go znajdziesz, odzyskasz go, działa to tak prosto. Mówimy o Kreatorze odzyskiwania danych EaseUS, który jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze.

   Ale na rynku są inne, które mogą zaoferować ci to, czego szukasz i jest to nic innego jak usunięty e-mail. W takim przypadku możemy nazwać Cię na przykład Power Email Recovery lub Remo Software. Zarówno bardzo dobre, jak i działają na różne systemy operacyjne.

   Czytaj więcej  Jak nagrywać, zapisywać i włączać różne typy makr w programie Word

   I w ten sposób zakończyliśmy ten artykuł, który pokazał, że nie wszystko jest stracone, gdy usuniesz wiadomość e-mail. A dzięki prostym w użyciu metodom możesz teraz odzyskać usunięte wiadomości e-mail wysłane lub odebrane w Yahoo Mail.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji