Jak odzyskać usunięte notatki lub wiadomości głosowe na WhatsApp, gdzie są zapisane?

22 lipca, 2021

Coś, czego możesz nie wiedzieć o WhatsApp dla telefonów komórkowych, to to, że aplikacja ma domyślną konfigurację, w której zapisywane są absolutnie wszystkie wysyłane lub odbierane pliki multimedialne. To dobra rzecz, ale jednocześnie zła dla użytkownika.

Z jednej strony jest to dobre, ponieważ jeśli usunąłeś coś ze swojej galerii, ale wysłałeś to przez WhatsApp, możesz to łatwo odzyskać. Ale jednocześnie jest to złe, ponieważ zużycie pamięci zależy od tego, co wysyłasz i odbierasz.

Jak odzyskać usunięte notatki lub wiadomości głosowe na WhatsApp, gdzie są zapisane?

W tym sensie, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy możliwe jest odzyskanie notatek głosowych, które z jakiegoś powodu usunąłeś? Albo jeszcze lepiej, gdzie są przechowywane te pliki ? Na te pytania odpowiemy w tym artykule. Ale zanim zaczniemy, zalecamy to lub IOS, w zależności od posiadanego urządzenia.

Indeks ()

 1. Jak odzyskać pliki audio, które zostały usunięte na czacie WhatsApp?
 2. Sposoby odzyskiwania notatek głosowych na WhatsApp
  1. Z folderu WhatsApp
  2. Do tworzenia kopii zapasowych
 3. Czy są to jedyne opcje, na które możesz liczyć?
Indeks
  Czytaj więcej  Jak znaleźć najlepsze grupy i kanały w Telegramie, aby do nich dołączyć — tutaj przewodnik

  Jak odzyskać pliki audio, które zostały usunięte na czacie WhatsApp?

  Prowadzisz z kimś rozmowę, wysłałeś lub otrzymałeś notatkę głosową. Z jakiegoś powodu, wspomniana notatka lub notatki głosowe, które zostały usunięte , czy możesz odzyskać te pliki? W większości przypadków odpowiedź brzmi tak.

  W pierwszej kolejności wszystko będzie zależeć od konfiguracji, jaką aplikacja ma na Twoim urządzeniu mobilnym. Ogólnie w telefonach z systemem Android każdy plik multimedialny jest automatycznie zapisywany w pamięci wewnętrznej.

  Teraz zadajesz sobie pytanie, co możesz zrobić, aby odzyskać ten konkretny typ pliku? Cóż, masz kilka opcji do wyboru. Zaczniemy od najbardziej podstawowego i prostego ze wszystkich, a następnie przejdziemy nieco w górę poziomu i złożoności . Ale nie wcześniej, nie przypominając, że możesz bardzo szybko i łatwo rozwiązać problemy z połączeniem z WhatsApp .

  Sposoby odzyskiwania notatek głosowych na WhatsApp

  Z folderu WhatsApp

  Jeśli masz telefon komórkowy z systemem Android i nie wprowadziłeś żadnych zmian w ustawieniach domyślnych, możesz skorzystać z tej możliwości, aby przenieść notatki głosowe do pamięci urządzenia. Musisz otworzyć natywny eksplorator plików telefonu (jeśli go nie masz, pobierz go), a następnie przejdź do folderu WhatsApp . Tam zauważysz, że istnieją trzy foldery: Kopie zapasowe, Bazy danych i Media.

  Czytaj więcej  Ostateczne rozwiązanie: „Mój Disney Plus nie działa i przestał działać na moim telefonie komórkowym”

  Musisz tylko wpisać ostatni (Folder Media). Zobaczysz, że istnieje 9 różnych folderów, w każdym z nich przechowywane są różne informacje. Wśród nich wszystkich musisz przejść do folderu „WhatsApp Audio” i go otworzyć.

  Zauważysz, że są jeszcze dwa foldery, jeden z nich to „Prywatny”, a drugi „Wysłane”. W tej lokalizacji zobaczysz wszystkie notatki głosowe, które zostały wysłane lub przekazane do Ciebie . A jeśli wysłałeś notatki głosowe, możesz je znaleźć w folderze „Wysłane” w tej lokalizacji.

  Do tworzenia kopii zapasowych

  Jest to metoda, która zajmuje trochę czasu, ale jest nieomylna, jeśli chodzi o odzyskiwanie usuniętych informacji . W związku z tym musisz najpierw dowiedzieć się, jak wykonać kopię zapasową, a następnie dowiedzieć się, jak przywrócić i odzyskać kopię zapasową WhatsApp . Podczas tworzenia kopii zapasowej dokładnie w tym momencie zostaną zapisane wszystkie informacje, które masz na swoim koncie WhatsApp.

  Oczywiście, gdy przejdziesz do tworzenia kopii zapasowej, zostaną zapisane tylko aktywne czaty, a nie te, które usunąłeś. A kiedy pójdziesz po informacje, wszystko, co zostało zapisane, zostanie pobrane automatycznie .

  Wadą tego jest to, że jeśli jest bardzo stary dźwięk, ale cię interesuje, musisz otworzyć czat tej osoby, a następnie pobrać go ponownie. Ale przynajmniej wiesz, że tam jest.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć konto lub kanał YouTube z telefonu komórkowego lub komputera?

  Czy są to jedyne opcje, na które możesz liczyć?

  Technicznie nie. Możesz uzyskać dostęp do rozmów WhatsApp, które zostały zarchiwizowane w Twojej poczcie e-mail. W ten sposób masz dostęp do wszystkich wiadomości, które wysłałeś i które zostały wysłane. Obejmuje to wiadomości multimedialne, notatki głosowe i tak dalej.

  Można powiedzieć, że jest to mniej więcej kopia zapasowa, którą aktualizujesz ręcznie. Pozostałe opcje wymagają użycia oprogramowania, które pozwala odzyskać informacje, które zostały ręcznie usunięte.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji