Jak odzyskać pliki z uszkodzonej, sformatowanej karty MicroSD bez oprogramowania?

1 września, 2022

Gdy karta pamięci ulegnie awarii, najważniejszą rzeczą do odzyskania są pliki lub dokumenty, które są na niej przechowywane, a najczęściej pojawia się pytanie, jak to zrobić. Z tego powodu tym razem dowiesz się, jak bez programów odzyskać pliki z uszkodzonej, sformatowanej karty microSD.

Od pewnego czasu karty microSD stały się elementem fundamentalnym. W nich możliwe jest przechowywanie dużej ilości informacji i wygodne ich przenoszenie dzięki niewielkim rozmiarom. Pracują również nad rozszerzeniem pamięci smartfonów , tabletów lub aparatów cyfrowych.

Jak odzyskać pliki z uszkodzonej, sformatowanej karty MicroSD bez oprogramowania?

Ku uldze dużej liczby użytkowników tych narzędzi; Istnieją pewne metody, które można zastosować do odzyskania plików z uszkodzonej karty microSD. Z drugiej strony, aby móc wykonać wymagane kroki, musisz mieć komputer stacjonarny lub laptop.

Następnie przedstawimy metodę naprawy plików, obrazów, filmów lub dowolnego innego dokumentu , który jest przechowywany w tych wspomnieniach.

  Indeks

   Odzyskaj pliki z uszkodzonego microSD za pomocą konsoli CMD

   Stosując następującą metodę można naprawić i odzyskać ważne pliki zapisane na karcie microSD:

   Czytaj więcej  Jak zaoszczędzić lub zmniejszyć zużycie baterii do maksimum podczas grania w Call Of Duty Mobile?

   adapter do karty micro sd

    Jest to dość szybka metoda, której można użyć do odzyskania plików z uszkodzonej karty microSD. Jeżeli nie wystąpił żaden inny problem, możliwy jest dostęp do pamięci i zapisanych w niej dokumentów .

    Odzyskaj pliki ze sformatowanej pamięci MicroSD

    Zwykle jednostka pamięci jest sformatowana przez pomyłkę i chcesz odzyskać usunięte informacje. W każdym razie tworzenie kopii zapasowych programów lub dokumentów nigdy nie jest zbyt duże . Na szczęście istnieje również sposób na odzyskanie plików ze sformatowanej karty microSD .

    Karta micro sd

    Następnie podłącz sformatowany dysk do komputera lub laptopa, a następnie naciśnij klawisz Windows + R.

    Gdy pojawi się okno wyszukiwania, wpisz „CMD” bez cudzysłowów . Spowoduje to uruchomienie konsoli systemu operacyjnego.

     Gdy wydarzy się to, co opisano powyżej, oznacza to, że proces się zakończył i wtedy konieczne jest zamknięcie konsoli Windows. Następnie sprawdza się, czy usunięte pliki zostały odzyskane. Chociaż jeśli błąd jest prezentowany przez telefon, gdy nie rozpoznaje karty SD i dlatego uważasz, że jest uszkodzona, powinieneś wiedzieć, że jest to inny rodzaj problemu, dlatego ma inne rozwiązanie .

     Czytaj więcej  Jak odzyskać moje konto Steam, jeśli zapomniałem hasła, adresu e-mail lub zostało skradzione?

     Z drugiej strony, jeśli żadna z tych metod nie działa, oznacza to, że urządzenie jest nie do naprawienia i najlepiej kupić nowe , które jest w sprzedaży w domach towarowych.

     Dobrą rekomendacją w obliczu tego typu niedogodności jest wykonanie kopii zapasowej wszystkich ważnych plików lub dokumentów. W ten sposób unikniesz konieczności odzyskiwania plików z uszkodzonej karty microSD lub utraty ważnych informacji; ponieważ te jednostki pamięci ulegają awarii w dowolnym momencie.

     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

     Go up

     Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji