Jak odzyskać moje konto Steam, jeśli zapomniałem hasła, adresu e-mail lub zostało skradzione?

28 lipca, 2021

Steam jest dziś bardzo popularną platformą gier wideo, która rozpoczęła się w 2000 roku i do dziś jest jedną z najsilniejszych platform gier wideo , z możliwością pobrania dowolnej gry wideo, którą stworzyli lub kupili ze swojej bazy danych. ma ponad 40 500 gier wideo dostępnych do kupienia i natychmiastowego pobrania.

Jak odzyskać moje konto Steam, jeśli zapomniałem hasła, adresu e-mail lub zostało skradzione?

Jest to niewątpliwie świetna opcja przy wyborze platformy do pobrania dobrej gry wideo i rozpoczęcia nadawania lub po prostu rozpoczęcia zabawy, ponieważ wiele z tych gier wideo nie wymaga wielu zasobów komputera i będzie niezwykle zabawne dla każdego. ma.

Indeks ()

  1. Czym jest Steam i na jakiej platformie działa?
  2. Jak odzyskać swoje konto Steam

Czym jest Steam i na jakiej platformie działa?

Steam jest również dostępny na Xbox i Play Station, dzięki czemu oferowane przez niego wrażenia nie ograniczają się do jednej platformy, dlatego utrata konta może być chaotyczna, nikt nie chce stracić konta w żadnej sieci społecznościowej, mniej niż jednego w sieci że poprzez uzyskanie dostępu do treści, za które już zapłaciłeś.

Czytaj więcej  Jak dawać diamenty w wolnym ogniu moim znajomym za pomocą systemu PayPal Bardzo proste!

Innymi słowy, ktoś, kto utraci dostęp do swojego konta Steam, w końcu straci dostęp do gier wideo lub ich najbliższych aktualizacji, ponieważ bez dostępu do swojego konta nie będziesz mógł zaktualizować żadnej gry wideo i będziesz musiał utworzyć konto w EA, która jest twoją konkurencją lub graj w darmowe gry, takie jak Fortnite, i zdobądź darmowe skórki jako nowicjusz w świecie gier.

Prawdziwym profesjonalistą jest to, że przesyłamy grę na Facebook Gaming jak profesjonalista, z grami, które pobieramy ze Steam lub z grami, które platforma Facebook Gaming oferuje nam z naszego urządzenia mobilnego.

Jak odzyskać swoje konto Steam

Przed wiedząc, jak odzyskać swoje konto, należy wziąć pod uwagę, że jeśli nie jest to proste zapominanie hasła i uważasz, że został skradziony, należy zgłosić je wysyłając bilet do Steam Support , ogólnie co oni wam jest aby przeanalizować Twój komputer i zmienić hasło.hasło później, więc zrobimy to krok po kroku.

Najpierw musisz zacząć od zainstalowania programu antywirusowego, jeśli masz komputer z systemem Windows, będzie to bardzo łatwe, ponieważ masz wiele opcji, z których możesz skorzystać, jeśli przeciwnie, masz komputer Mac, będziesz musiał poprawnie przeanalizować, czy potrzebujesz programu antywirusowego lub nie, ponieważ Apple ma zamknięty system potężny do obrony systemu i wiele razy nie będzie to konieczne.

  • W tym celu najpierw zainstaluj program antywirusowy i upewnij się, że komputer nie jest zainfekowany żadnym złośliwym oprogramowaniem , po wykonaniu tej czynności przejdź do Steam i spróbuj zalogować się normalnie.
  • Gdy znajdziesz się tutaj, otrzymasz wiadomość z informacją „to hasło jest nieprawidłowe”, ponieważ zapomniałeś hasła lub zostałeś zhakowany, wiele razy jest to całkowicie normalne, że jeśli zostałeś zhakowany, dzieje się to za pomocą Keyloggera, więc jeśli w tym momencie program antywirusowy nie wykryj wszelkie złośliwe oprogramowanie lub adware , możesz teraz kontynuować procedurę.
Czytaj więcej  Jak udostępniać dane mobilne lub Internet przez Wi-Fi z mojego telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

Uwaga: podkreślam to, ponieważ cyberbezpieczeństwo jest dziś bardzo łatwo podatne na ataki, wirusy komputerowe atakują więcej osób niż się wydaje i wiele razy nie możemy nic zrobić, ale używając dobrego antywirusa i pewnej logiki pokonamy je.

Zalecam również, aby przed kontynuowaniem sprawdzić pasek zadań, czy zmodyfikowałeś go, czy nie, będziesz musiał kliknąć prawym przyciskiem myszy i przejść do Menedżera zadań, jeśli w tym momencie jeszcze tego nie zrobiłeś, zrób to, ponieważ Keylogger zostań tutaj z nazwą innej aplikacji.

  • Kontynuując odzyskiwanie, kliknij „Nie pamiętam hasła”, a wyślą Ci wiadomość / powiadomienie na Twój e-mail, stąd będziesz kontynuować proces.
  • W wiadomości e-mail poszukaj wiadomości Steam, jeśli trafiła do Spamu, upewnij się, że żadne wiadomości nie trafiają do folderu Spam, chociaż jeśli tak, wystarczy sprawdzić ten folder.
  • Stąd otrzymasz link, w którym możesz kliknąć, aby wejść na stronę Steam, z której możesz łatwo zmienić swoje hasło.

Pamiętaj, aby zapisać hasło w miejscu oddalonym od wirtualnego, aby nie było bezpieczne i nigdy go nie zgubiłeś, ani nie nauczyłeś się go.

Czytaj więcej  Czym są prawa własności intelektualnej i do czego służą? Jak mogę zmienić DPI na Androidzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji