Jak odzyskać moje konto Spotify, jeśli szybko zapomniałem hasła?

28 lipca, 2021

Serwis Spotify umożliwia słuchanie muzyki i przechowywanie jej na urządzeniu, jeśli zostaniesz użytkownikiem premium, daje możliwość dostępu do ogromnej biblioteki muzycznej, ma miliony użytkowników i jest obecnie największą muzyczną „siecią społecznościową” w world.world i czy to jest to Kto nie słucha muzyki?

Jak odzyskać moje konto Spotify, jeśli szybko zapomniałem hasła?

Muzyka jest bardzo ważna w naszym codziennym życiu, ponieważ bez niej nie możemy się nawet skoncentrować , muzyka pomaga w rozluźnieniu ciała i motywowaniu go, dlatego bez względu na to, do jakiego zmysłu jej potrzebujemy, zawsze może być trochę muzyka towarzysząca nam w każdej czynności, bez względu na jej różnorodność.

Najczęściej używane sieci społecznościowe na świecie nie są nawet zbliżone do tego, czym jest ta sieć społecznościowa, ponieważ umożliwia ona nawet połączenie usług Google lub kont Facebooka lub Instagrama z platformą, aby móc połączyć z nią znajomych , sieci społecznościowej i że możesz je śledzić i oglądać muzykę, której słuchają Twoi znajomi w czasie rzeczywistym (jest to prawy pasek boczny Spotify na PC).

Czytaj więcej  Czym jest społeczność YouTube? Jak utworzyć i uzyskać dostęp do społeczności

Indeks ()

 1. Dlaczego Spotify jest tak ważny dla czyjegoś życia?
 2. Możliwości odzyskania konta krok po kroku
  1. Odzyskiwanie poczty e-mail
  2. Odzyskiwanie przez Facebook

Dlaczego Spotify jest tak ważny dla czyjegoś życia?

Spotify jest niewątpliwie niezastąpiony w życiu każdego człowieka i właśnie dlatego nie możesz zgubić swojego hasła, ponieważ nie miałbyś dostępu do swoich ulubionych wykonawców i muzyki (oprócz podcastów i innych dostępnych programów) Spotify oferuje pobieranie muzyki do Twoje urządzenie, ale nadal jeśli nie masz dostępu do aplikacji, nie będziesz mógł odtwarzać swojej muzyki. (chyba że przeniesiesz go na kartę SD ).

Właśnie z tego powodu niezwykle ważne jest, aby móc jak najszybciej odzyskać hasło do naszego konta, w tym celu wspólnie przeanalizujemy kilka możliwości, dopóki nie znajdziemy takiej, która działa dla Ciebie.

Możliwości odzyskania konta krok po kroku

Istnieje kilka sposobów uzyskania dostępu do konta, jeśli zgubiłeś hasło, sprawdź jeden po drugim, który z nich jest dla Ciebie wygodniejszy i użyj tego, którego możesz użyć zgodnie z obecną sytuacją , jeśli to nie działa, wypróbuj jeden z inne, o których wiem, że niektóre będą dla ciebie pracować.

Czytaj więcej  Jak aktywować dwuetapowe uwierzytelnianie lub weryfikację na moim koncie na Instagramie?

Odzyskiwanie poczty e-mail

Odzyskiwanie przez e-mail polega na wejściu do aplikacji Spotify i wybraniu opcji „Zapomniałem hasła” spowoduje to wysłanie e-maila z potwierdzeniem na Twój adres e-mail, pamiętaj, aby sprawdzić folder Spam i upewnić się, że e-maile nie trafiają do Spamu właśnie po to, aby nie stracić informacji o przekazywaniu

Dzieje się tak właśnie wtedy, gdy zapomnisz hasła (co jest najczęstsze), o ile nie umieścisz dziwnych e-maili i nie masz połączonego konta Google z urządzeniem (które jest tym samym, z którym wchodzisz do Sklepu Play ) wszystko będzie być zdrowym za chwilę, nawet poczta może powiadomić Cię o e-mailu, który właśnie dotarł.

Odzyskiwanie przez Facebook

Spotify umożliwia nie tylko rejestrację za pomocą Facebooka, ale także logowanie za pomocą Facebooka, Google lub Instagrama, ta opcja jest szczególnie dobra dla planu duetu lub par, ponieważ odzyskiwanie odbywa się za pośrednictwem konta Facebook jednego z nich. (Działa również, jeśli twoje konto jest pojedyncze lub normalne).

Aby tego typu odzyskiwanie zadziałało, musiałbyś zmienić swoje hasło do Facebooka i zostało ono odłączone od Twojego konta Spotify, a może zalogowałeś się z innego nierozpoznanego urządzenia, dostęp do Twojego konta został nagle zablokowany i teraz nie pamiętasz swojego hasło, ale nie martw się, to bardzo proste.

 • Zaloguj się na swoje konto i naciśnij "Zapomniałem hasła"
 • Kiedy tu jesteś, możesz odzyskać swoje konto przez e-mail, sms lub sieć społecznościową
 • Wybierz ten, który masz, w przypadku SMS-a dotrze on do Twojego telefonu osobistego, ale uważaj, jeśli nie masz skonfigurowanego numeru w Spotify, użyje tego na Facebooku i bardzo częstym problemem jest brak tego numeru w twoje posiadanie.
 • Utwórz nowe hasło i zapisz je w miejscu, w którym nigdy nie zostanie utracone
 • Potwierdź informacje przesłanym kodem i uzyskaj dostęp do konta.
Czytaj więcej  Jak poznać i zobaczyć adres MAC i IP mojego telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji