Jak odzyskać moje konto na Facebooku lub hasło, jeśli zapomniałem

23 sierpnia, 2022

Utraciłeś dostęp do swojego konta i nie masz pojęcia, jak go odzyskać? Możesz stracić informacje o swoim koncie na Facebooku, które posiadałeś od lat, ale istnieje możliwość odzyskania hasła, jeśli je zapomnisz , jest wiele sposobów, aby to zrobić, bez e-maila lub bez zmiany hasła , skupimy się na najprostszy .

Jak odzyskać moje konto na Facebooku lub hasło, jeśli zapomniałem


Zobacz ten film na YouTube

 • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na stronę główną Facebooka i kliknąć link Nie pamiętasz hasła? Lub przejdź do strony facebook.com/login/identify .
 • Tam musisz umieścić swój adres e-mail lub numer telefonu. Musisz mieć więcej niż jeden alternatywny adres e-mail na wypadek utraty dostępu do głównego konta e-mail.
 • Podczas umieszczania jednej z danych naciśnij przycisk Szukaj .
 • Facebook pokaże Ci, czy otrzyma profil zgodny z podanymi przez Ciebie informacjami.
 • Teraz wybierz najlepszą opcję odzyskania konta i zmiany hasła
  • Możesz poprosić o przesłanie kodu odzyskiwania na swój adres e-mail
  • Poproś o wysłanie kodu SMS-em na Twój telefon komórkowy
  • Odzyskaj swoje konto za pośrednictwem konta Google, jeśli jest powiązane
Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo wiedzieć, kto i o której godzinie moja wiadomość została przeczytana w grupie WhatsApp

Kod odzyskiwania przez SMS lub e-mail

Jeśli wybierzesz jedną z tych dwóch opcji, otrzymasz kod , który musisz umieścić na stronie na Facebooku, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Pierwszą czynnością, o którą poprosi Cię, jest zmiana hasła w celu ochrony bezpieczeństwa Twoich informacji.

zapisz hasło do Facebooka

Zaloguj się na swoje konto Google, aby stamtąd zmienić hasło . E-mail musi być powiązany z kontem na Facebooku, jeśli nie jest to Twoja opcja, podczas jego odzyskiwania możesz dodać lub zmienić swój adres e-mail na Facebooku.

Jeśli nie masz dostępu do swojego adresu e-mail lub numeru telefonu, masz inną opcję, którą możesz wykorzystać na swoją korzyść. Kliknij link Nie masz już dostępu? I umieść adres e-mail lub numer, pod którym można się z Tobą skontaktować.

Następnie naciśnij przycisk Kontynuuj , a następnie Pokaż moje zaufane kontakty . Tam musisz umieścić pełne imię jednego ze swoich znajomych.

Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami co do litery, a pod koniec procedury otrzymasz link , do którego dostęp będzie miał tylko Twój znajomy. Wyślij go do niego, aby otworzyć, ponieważ link zawiera kod, który pomoże Ci odzyskać konto na Facebooku.

Czytaj więcej  Co to jest tryb cichy Facebooka? Jak go aktywować i dezaktywować

odzyskaj moje konto na Facebooku

Proces odzyskiwania konta będzie łatwiejszy, jeśli zrobisz to z urządzenia, którego wcześniej używałeś do uzyskania dostępu do swojego konta na Facebooku. Ponieważ będziesz mógł potwierdzić, że jest to rzeczywiście Twoje legalne konto.

Indeks

  Co zrobić po odzyskaniu konta

  • Wprowadź nowe hasło . Postaraj się, aby było solidne i trudne do odgadnięcia, w tym przypadku Facebook nie pozwoli ci wprowadzić hasła, które wcześniej wpisałeś.
  • Zamknij otwarte sesje. Przejdź do Ustawienia / Bezpieczeństwo i logowanie / Otwórz wszystkie / Zakończ wszystkie sesje lub Zamknij otwarte sesje.
  • Zapisz dane logowania . Przechowuj dane logowania do konta w bezpiecznym miejscu, najlepiej w aplikacji do zarządzania hasłami.

  Jeśli utraciłeś dostęp do poczty e-mail, numeru telefonu i nie skonfigurowałeś zaufanych kontaktów, odzyskanie konta może być trudne. Możesz jednak odzyskać swoje konto, jeśli nie masz danych dostępowych .

  Najpierw sprawdź, czy Twoje konto nie jest wyłączone . Możesz to zrobić ze strony facebook.com/login/identify. Jeśli jest wyłączony, niewiele można zrobić.

  Innym sposobem na odzyskanie konta jest skontaktowanie się z obsługą Facebooka . Napisz, aby wyjaśnić swoją sprawę i mieć szczegóły dotyczące wszystkiego, co się wydarzyło. Dołącz dokumenty, które służą do potwierdzenia Twojej tożsamości.

  Czytaj więcej  Jak przeglądać Internet w trybie prywatnym lub incognito na moim telefonie z Androidem, iPhonie lub komputerze?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji