Jak odzyskać moje hasło do Facebooka bez jego zmiany, bez poczty e-mail, za pomocą mojego telefonu komórkowego?

1 października, 2022

Korzystanie z sieci społecznościowych jest coraz bardziej potrzebne, aby móc przez cały czas wiedzieć, co dzieje się wokół nas. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy wychodzenie z domu, tak jak robiliśmy to wcześniej, i spotykanie się z przyjaciółmi nie jest już dozwolone.

To oczywiście z powodu tego, co już wiemy o koronawirusie. Z tego powodu Facebook został uznany za najlepszą opcję, aby zawsze być na bieżąco. Ale mogą wystąpić pewne problemy z naszym kontem iw tym sensie będziemy wiedzieć, jak odzyskać hasło do Facebooka bez jego zmiany, bez e-maila, za pomocą telefonu komórkowego.

Jak odzyskać moje hasło do Facebooka bez jego zmiany, bez poczty e-mail, za pomocą mojego telefonu komórkowego?

To może być prawdziwy ból głowy, chcąc wejść na nasz profil na Facebooku i są na to sposoby, ale mamy ten problem. Oczywiście istnieje kilka opcji, które umożliwiają odzyskanie hasła bez konieczności podawania adresu e-mail. Ponieważ możliwe, że zmieniliśmy adres e-mail, za pomocą którego utworzyliśmy konto.

Chociaż może Ci się wydawać, że ta sytuacja jest skomplikowana do przeprowadzenia, możemy powiedzieć, że wcale tak nie jest. W tym artykule pokażemy ci to za pomocą skutecznej sztuczki, którą uzyskasz tylko w ten sposób. Nauczymy Cię w prostych krokach, co musisz zrobić, aby odzyskać hasło do Facebooka bez jego zmiany i przez telefon komórkowy.

Czytaj więcej  Jak zebrać pieniądze wygenerowane w bonusie Tiktokok

  Indeks

   Kroki, aby odzyskać hasło do Facebooka

   Mogą istnieć różne powody, dla których chcesz odzyskać hasło do swojego konta na Facebooku , ponieważ zapomnisz lub pozwolisz menedżerowi haseł przeglądarki przypomnieć Ci o tym. Ale nie pamiętałeś tego szczegółu, gdy usuwałeś te informacje. Ale spokojnie mamy rozwiązać ten problem i powiemy Ci, co powinieneś zrobić dalej.

   kobieta hasło facebook

   Kiedy próbujesz wejść na swoje konto, nawet jeśli zostało zhakowane, możliwe jest odzyskanie hasła , a do tego zrobimy tylko następujące czynności.

   Przede wszystkim musisz wejść na stronę główną Facebooka z telefonu komórkowego , gdzie zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła. Ale w twoim przypadku musisz nacisnąć opcję, która jest pokazana na niebiesko.Zapomniałeś informacji o swoim koncie?

   Ta akcja przeniesie Cię do nowego okna, w którym zaoferowane zostaną Ci opcje umożliwiające przeprowadzenie procesu odzyskiwania kodu dostępu . System poprosi o podanie adresu e-mail w celu odzyskania hasła. Ale w naszym przypadku nie skorzystamy z tej opcji i zamiast tego wprowadzimy nasz numer telefonu komórkowego.

   Nie oczekuj, że otrzymasz wiadomość tekstową, ponieważ Facebook wykorzysta te informacje, aby zidentyfikować Cię jako właściciela konta. Teraz otrzymasz kod bezpieczeństwa, który dotrze bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail. Aby zakończyć proces odzyskiwania klucza, wystarczy wpisać otrzymany kod.

   Czytaj więcej  Jak ukryć otrzymane wiadomości WhatsApp na ekranie głównym — unikaj podglądu

   Jak wprowadzić kod zabezpieczający wysłany przez Facebook

   Możesz również otrzymać link na swój adres e-mail, do którego musisz uzyskać dostęp, aby móc dokończyć proces odzyskiwania kodu dostępu do konta na Facebooku . Oczywiście nie będziesz chciał zmieniać swojego klucza ani hasła. Ale platforma zasugeruje, że to działanie jest najbardziej zalecane ze względu na bezpieczeństwo Twojego konta.

   Aby w ten sposób zmienić dotychczasowe hasło na nowe, w którym należy uwzględnić zalecenia dotyczące stworzenia bezpiecznego hasła. Możesz także użyć tej metody, aby zobaczyć swoje hasło, gdy Twój Facebook jest otwarty , gdy nie pamiętasz hasła .

   hasło do logo facebooka

   Zawsze ważne jest, aby przechowywać kody dostępu w bezpiecznym miejscu, dzięki czemu nie będziesz musiał przechodzić przez te niedogodności. Ale na szczęście trafiłeś we właściwe miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się , jak odzyskać hasło do Facebooka, bez poczty e-mail i z telefonu komórkowego.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji