Jak odzyskać lub znaleźć telefon komórkowy lub zapomniane lub zgubione przedmioty w Uber

23 czerwca, 2021

Obecnie bardzo często korzysta się z aplikacji, które pozwalają wnioskować o wyjazdy w celu przeniesienia osób. I w tym sensie widzimy, że istnieje firma, która wyróżnia się spośród innych i jest niczym innym jak Uberem.

Który skupia dużą liczbę użytkowników dzięki doskonałej usłudze, która obiecuje satysfakcjonujące wrażenia. Ale co może zrobić pasażer, aby odzyskać lub znaleźć zapomniany telefon komórkowy lub przedmiot w Uber , w tym artykule powiemy ci.

Uber to prestiżowa firma transferowa, która oferuje różne usługi, o które można zamówić za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Stając się wówczas nowością, która została naśladowana przez inne alternatywne aplikacje tego typu. Ale Uber urósł, rozszerzając swoje usługi i dziś pozostaje na pierwszych pozycjach preferencji.

A kiedy mówimy, że Uber rozszerzył swoje usługi, to dlatego, że teraz można zamawiać jedzenie i jest ono dostarczane do domu, biura lub pracy, za pośrednictwem Uber Eats . Ale wchodząc w tę sprawę, bardzo często pasażerowie, prosząc o podróż w Uber, zostawiają zapomniane rzeczy, a w tym artykule powiemy Ci, co musisz zrobić, aby móc je odzyskać .

Czytaj więcej  Jak dodawać i instalować nowe czcionki tekstowe w programie Word od Dafont w prosty sposób?

Jak odzyskać zapomniany przedmiot lub telefon w Uber

Kierowcy stwierdzili, że pasażerowie zwykle zostawiają w swoich pojazdach wszelkiego rodzaju przedmioty, portfele, zegarki, torby, ale generalnie telefony komórkowe są częstsze. A może to być obiekt, którego użytkownik nie chce stracić, ponieważ zawiera w sobie poufne informacje. A potem konieczne jest, aby wiedział, jakie kroki należy wykonać, aby odzyskać przedmiot.

Jeśli jesteś pasażerem, który przechodzi delikatną sytuację utraty telefonu komórkowego lub innego wartościowego przedmiotu podczas korzystania z usługi transferu. Powinieneś wiedzieć, że możesz odzyskać ten obiekt za pomocą aplikacji Uber , więc nie martw się już i zastosuj te proste, ale skuteczne kroki w praktyce.

Krok, aby odzyskać obiekt lub telefon komórkowy w Uber

Aby móc odzyskać zapomniany przedmiot w pojeździe Uber, musisz wykonać następujące czynności, wejść do aplikacji Uber i kliknąć opcję „Twoje podróże”. Na ekranie wyświetli się lista wszystkich Twoich podróży, teraz musisz wybrać podróż, w której zostawiłeś zapomniany obiekt lub telefon komórkowy. Otworzy się okno z informacjami o tej podróży i pokaże kilka opcji.

Czytaj więcej  Jak udostępniać lub wysyłać obrazy GIF do użytkowników w Slacku — proste sztuczki

W naszym przypadku musimy kliknąć opcję „Pomoc”, a następnie wybrać, klikając opcję „Zgubione obiekty”. Następnym krokiem jest sprawdzenie w oknie opcji „Skontaktuj się ze swoim kierowcą w sprawie zgubionego przedmiotu” . Aby zakończyć proces, należy w odpowiednim polu wpisać numer telefonu, na który należy się skontaktować, a następnie kliknąć przycisk „Akceptuję”.

Powinieneś wiedzieć, że jeśli zgubisz komórkę, możesz podać dowolny inny numer telefonu, ważne jest, aby użyć środka, za pomocą którego kierowca może się z tobą skontaktować. Możesz więc wprowadzić numer członka rodziny, przyjaciela lub innego, którego używasz.

W ten sposób aplikacja Uber pozwoli kierowcy, który odbył podróż, na skontaktowanie się z Tobą telefonicznie. Jeśli kierowca znalazł zgubiony przedmiot lub telefon komórkowy, należy umówić się na wizytę w celu przeprowadzenia odzyskania. W przypadku, gdy upłynął okres 24 godzin i nie możesz komunikować się z kierowcą.

Musisz ponownie wejść do Aplikacji i stamtąd nacisnąć opcję „Nie mogłem skontaktować się z kierowcą w sprawie zgubionego przedmiotu”. Następnie zostaniesz poproszony o opisanie zagubionego przedmiotu i zrobisz to, co konieczne, aby skontaktować się z kierowcą.

Czytaj więcej  Jak zablokować ekran komputera Windows 10, 8 i 7 za pomocą klawiatury lub automatycznie?

W przypadku, gdy zgubionym przedmiotem jest telefon komórkowy i oczywiście nie możesz wejść do aplikacji, możesz bez problemu uzyskać dostęp przez główną stronę Ubera. I w ten sposób już wiesz, jak odzyskać mobilny lub zapomniany obiekt w Uberze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji