Jak odzyskać lub przywrócić usunięte kontakty z karty SIM lub karty Micro SIM

9 stycznia, 2022

Zdarzyło Ci się, że przypadkowo usunąłeś kontakty z karty SIM i teraz nie masz pojęcia, jak je odzyskać, lub po prostu mały krewny rodziny popełnił ten błąd, ponieważ nie martw się, istnieje kilka sposobów na odzyskanie lub przywrócić wszystkie usunięte kontakty .

Musimy pamiętać, że mówimy o agendzie cyfrowej i dziś zbyt wiele narzędzi elektronicznych jest tworzonych w celu rozwiązywania problemów, a odzyskiwanie plików cyfrowych nie jest wyjątkiem.

Jak odzyskać lub przywrócić usunięte kontakty z karty SIM lub karty Micro SIM

Użytkownicy w momencie zapisywania nowego kontaktu mają do dyspozycji możliwość wyboru lokalizacji, może to być w pamięci wewnętrznej, w e-mailu lub na karcie micro SD, ale wcześniej mieli tylko kartę SIM, dlatego troska kontakty usunięte z karty SIM i wątpliwości, czy można je odzyskać.

Ale także telefony komórkowe z systemem Android mają kilka sposobów na odzyskanie kontaktów, które w tym poście dowiesz się, jak to zrobić.

  Jak już wspomnieliśmy, na co dzień tworzone są narzędzia do rozwiązywania problemów, takich jak naprawa uszkodzonych plików mobilnych do przywracania plików z uszkodzonej karty.Tym razem porozmawiamy o aplikacji EaseUS Mobisaver i użyjemy jej do odzyskania usuniętych kontaktów.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć i przesyłać filmy z galerii do Tik Tok po raz pierwszy — samouczek krok po kroku

  Ale w tym procesie zalecamy zrootowanie urządzenia mobilnego, ponieważ da to administratorowi uprawnienia do wyszukiwania większej ilości środków za usunięte kontakty, w przeciwnym razie odzyskiwanie może wynosić połowę, a my przywrócimy tylko część.

  Oczywiście pierwszą rzeczą będzie pobranie aplikacji EaseUS Mobisaver, ale na PC przejdziemy konkretnie do kontaktów, ponieważ ta sekcja czasami nie pojawia się z telefonu komórkowego.

  Po wykonaniu tej czynności otworzymy program i przystąpimy do łączenia telefonu komórkowego z komputerem z włożoną odpowiednią kartą SIM , automatycznie zacznie wykrywać i skanować wszelkiego rodzaju usunięte pliki (zdjęcia, filmy, dokumenty i kontakty), oczywiście jesteśmy zainteresowani kontaktami przez To zaznaczy konkretnie odpowiedni przykład kontaktów CSV, HTML lub VCF, aby wyświetlić nam pełną listę kontaktów .

  Po wybraniu naszego pliku, który chcemy odzyskać, możemy cieszyć się podglądem , a tym samym wizualnie zweryfikować, czy są to usunięte kontakty, które chcemy odzyskać lub przywrócić, jeśli chcesz, możesz odzyskać je wszystkie lub po prostu wybrać kilka. według własnego uznania, już zaznaczone dajesz opcję eksportu .

  Następnie musisz wybrać typ pliku, który wyjdzie z telefonu komórkowego.Masz 3 opcje CSV, HTML lub VCF, wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i voila w końcu będziemy mieli usunięte kontakty na naszym komputerze.

  Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików wideo? Jakie są typy? Które ważą mniej lub są lżejsze?

  W tym celu wystarczy użyć wiecznej pamięci masowej, a co lepsze niż internet, możesz po prostu zapisać plik kontaktów CSV, HTML lub VCF w chmurze , na płatnym lub bezpłatnym serwerze.

  W takim przypadku zalecamy, aby największy „Google” przejść do sklepu Play i pobrać aplikację „ Kontakty ”, oprócz domyślnego telefonu komórkowego, który pomaga nam również poprawiać błędy kontaktów, na przykład niektóre duplikaty i jest idealny do Importuj i eksportuj z jednego konta Google na drugie.

  Gdy to zrobisz, wystarczy wybrać wszystkie kontakty i udostępnić je , otrzymamy obszerną listę tego, co możemy zrobić z naszym plikiem kontaktów, możesz zapisać go na swoim koncie Dysku Google, wysłać pocztą e-mail Gmail i mieć go w skrzynce nadawczej lub użyć dowolnej aplikacji innej firmy i gotowe.

  Jeśli w dowolnym momencie chcesz zmienić telefon, wystarczy połączyć go z kontem Google i zsynchronizować kontakty lub zaimportować je z miejsca, w którym go zapisałeś, abyś mógł powtarzać ten proces przez całe życie, nie martwiąc się o utratę każdy ważny kontakt dla Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji