Jak odzyskać konto na Facebooku, jeśli jest wyłączone lub nie działa — rozwiązanie

31 lipca, 2022

Czy zdarzyło Ci się, że z dnia na dzień próbujesz uzyskać dostęp do swojego konta lub odzyskać hasło do Facebooka , a nie możesz? Ze względów bezpieczeństwa „Facebook” może Cię zablokować, jeśli uzna, że ​​masz niewłaściwą postawę lub że ze względów bezpieczeństwa w sposób obowiązkowy nie przestrzegasz praw już w nim wyrażonych.

Niektóre z przyczyn są zwykle podawane przez przesyłanie nieodpowiednich zdjęć, spamowanie grup , uzurpowanie sobie tożsamości, tworzenie negatywnych komentarzy , zgłoszenie przez użytkownika, kontaktowanie się z innymi osobami w celach reklamowych, promocyjnych, nękania lub w innych celach.

Jak odzyskać konto na Facebooku, jeśli jest wyłączone lub nie działa — rozwiązanie

W tym przewodniku przedstawiamy krok po kroku, jak w łatwy i nieskomplikowany sposób reaktywować swoje konto na Facebooku , ponieważ zostało zablokowane lub ponieważ sam je wyłączyłeś lub nie działa. ?

Czytaj dalej, a poznasz kroki, które dadzą Ci prostsze rozwiązania tego problemu, którego wiele razy nie wiemy, jak rozwiązać, ponieważ nie radzimy sobie dobrze z tą platformą.

  Indeks

   Jak aktywować i odzyskać swoje konto na Facebooku?

   Chociaż na to nie wygląda, istnieje kilka sposobów na reaktywację użytkownika bez względu na przyczyny. Jeśli przez pomyłkę dezaktywowałeś swoje konto na Facebooku, pomożemy Ci je odzyskać bez obaw, ze strony logowania, wykonaj następujące kroki:

   Czytaj więcej  Jak utworzyć bezpłatną pocztę e-mail dla firm lub firm za pomocą G Suite dla Firm

    Jak aktywować i odzyskać moje wyłączone konto na Facebooku?

    Aby ponownie aktywować użytkownika bez względu na przyczynę, w takim przypadku, jeśli dobrowolnie dezaktywowałeś swoje konto , ten przewodnik pomoże Ci je odzyskać w prosty sposób, po prostu logując się. Wtedy możesz zrozumieć, jak od początku możesz to zrobić:

    Krok pierwszy: Musisz udać się do pomocy technicznej, jeśli podczas próby uzyskania dostępu do konta otrzymamy wiadomość od Facebooka informującą, że Twój użytkownik został wyłączony, musisz przejść do poniższego formularza oferującego potrzebną pomoc: https:// www.facebook.com/help/contact/logout?id=260749603972907.

    Drugi krok: W przypadku wyłączonego konta znajduje się formularz odzyskiwania zawierający szereg obowiązkowych danych osobowych do procesu odzyskiwania, takich jak:

    • Imię i nazwisko, jak pojawiasz się na Facebooku.
    • Adres e-mail, z którym powiązałeś konto podczas tworzenia go na Facebooku.
    • Numer telefonu powiązany z Twoim użytkownikiem, jeśli został uwzględniony na tym koncie.
    • Dokument tożsamości do weryfikacji i walidacji Twojego profilu.

    Możesz uzupełnić informacje, podając więcej szczegółów problemu, który masz na swoim koncie, podam więcej szczegółów, które znam lepiej.

    Czytaj więcej  Dlaczego mój iPhone działa i słyszy tylko w trybie głośnika, gdy do mnie dzwonią?

    Krok trzeci: poczekaj, aż „Facebook” zweryfikuje podane przez Ciebie informacje . Musisz wziąć pod uwagę, że ten proces może potrwać kilka dni po potwierdzeniu, że jesteś tym, za kogo się podajesz, dzięki czemu pozwolenie na dostęp do Twojego profilu zostanie natychmiast zatwierdzone.

    Czwarty krok: Istnieje również inna metoda, za pomocą której możesz wysłać e-mail na adres: disabled@facebook.com z pytaniem, dlaczego konto zostało wyłączone. Jeśli naruszyłeś deklarację praw i obowiązków tej platformy, możesz wyrazić, że usuniesz wszelkie nieprawidłowe treści, które mogą zaszkodzić Twojej reputacji.

    Piąty krok: Odzyskiwanie konta jest zakończone, gdy „Facebook” odpowie na wiadomość, gdy już się tam znajdziesz, musisz przeprowadzić proces, w którym musisz sprawdzić i zweryfikować swoje dane, aby żadna inna osoba nie chciała usunąć Twojego konta, a to całkowicie pewny, że jesteś tym, który chce go odzyskać. Gdy to wszystko zostanie zrobione, Facebook ponownie aktywuje Twoje konto, umożliwiając ponowne korzystanie ze wszystkich swoich usług.

    W erze sieci społecznościowych Facebook jest najczęściej oglądany i odwiedzany na całym świecie, ponieważ ma wiele narzędzi i możesz m.in. aktywować ustawienie, aby pojawiać się offline na Facebook Messengerze dla kontaktu . Pomimo faktu, że wiele osób jest całkowicie „z dala” od tej platformy, jest wielu użytkowników, którzy nie dają miejsca na oferowane przez nią zasady , decydując się na tymczasowe zawieszenie swojego konta, a następnie reaktywację go.

    Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć zaklęcia i zaklęcia w Minecrafcie w kilku krokach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji