Jak odzyskać konto iCloud, jeśli zapomniałem swojego Apple ID i nie mogę aktywować mojego zablokowanego iPhone'a?

17 grudnia, 2021

Jedną z największych zalet bycia użytkownikiem urządzeń Apple jest wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony danych. Ponieważ od momentu zakupu sprzętu zostaniesz poproszony o utworzenie konta Apple, aby uzyskać dostęp do wielu jego funkcji, takich jak iTunes. Te same dane, o które zostaniesz poproszony, gdy będziesz chciał wykonać jakikolwiek ważny ruch, zakup lub dostęp do kont prywatnych, takich jak iCloud.

Dlatego bardzo desperacko o nich zapomniałeś, albo dlatego, że dawno ich nie wpisałeś i straciłeś miejsce, w którym je zapisałeś, albo dlatego, że ostatnio zmieniłeś cyfry i nie pamiętasz, jakie nowe hasła są.

W obu przypadkach istnieją różne metody odzyskiwania lub przywracania danych dostępowych do kont takich jak iCloud, iTunes i AppStore, jeśli nie chcesz kontaktować się z firmą Apple. I tutaj pokażę Ci krok po kroku.

  Indeks

   Streszczenie

   Jak odzyskać konto iCloud, jeśli mam numer IMEI?

   Posiadanie numeru IMEI urządzenia iPhone może pomóc Ci wyjść z wielu kłopotów, na przykład możesz użyć tego numeru, zablokować go i zgłosić jako skradziony lub zgubiony . Jak również możesz zweryfikować, czy Twój telefon jest oryginalny czy fałszywy, wykonując kilka kroków.

   Te i inne zastosowania, takie jak odzyskanie konta iCloud, są naprawdę prostymi czynnościami, jeśli masz numer IMEI, który można znaleźć w sekcji informacji w sekcji Ustawienia urządzenia . A później możesz poszukać w Google portali takich jak iPhoneimei lub inny, w którym możesz odblokować swoje konto iCloud.

   Jak odzyskać moje konto iCloud, jeśli zapomniałem nazwy użytkownika?

   Apple ID lub Twój użytkownik to niezwykle ważne dane, aby uzyskać dostęp do praktycznie wszystkich funkcji Twojego konta na iPhonie. Pewnie jesteś sfrustrowany, ale uwierz mi, że odzyskanie dowodu tożsamości nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje, a tutaj pokażę Ci, jak:

   Jeśli masz komputer Mac

    Jak odzyskać moje konto iCloud, jeśli zapomniałem hasła?

    Zwykle zdarza się, że jeśli pamiętasz użytkownika, ponieważ jest to bardzo znana kodyfikacja, ale hasło jest ciągiem losowych cyfr i liter, możesz go nie pamiętać. Ale nie martw się, ponieważ nadal można go bardzo łatwo odzyskać . Po prostu zrób to:

     Czytaj więcej  Co mam zrobić, jeśli zgubię kartę IMSS? Co jest potrzebne do uzupełnienia lub ponownego zamówienia?

     Jeśli nie możesz lub znaleźć żadnej z tych opcji, możesz to zrobić również z komputera Mac, otwierając menu Apple w następujący sposób:

      Czy mogę odzyskać moje konto iCluod, nawet jeśli nie mogę zresetować hasła?

      Oczywiście, wiele razy wysoki poziom bezpieczeństwa Apple nie pozwala na łatwe wprowadzanie zmian w hasłach. Dlatego jeśli już wykonałeś metody, których nauczyłem Cię powyżej, radzę odczekać kilka dni przed wypróbowaniem jakiejkolwiek innej procedury, ponieważ ryzykujesz zablokowanie urządzenia lub, co gorsza, usunięcie wszystkich przechowywanych informacji.

      Innym niezwykłym środkiem, który możesz podjąć, aby odzyskać swoje konto iCloud, jest wejście do sekcji Ustawienia urządzenia iPhone, którego jesteś właścicielem, ale z całą pewnością, aby później aktywować opcję „ Znajdź mój iPhone ” i kontynuuj krok do I przekazać wskazówki, które pokazuje ekran.

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

      Go up

      Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji