Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła - Odblokuj telefon?

24 lipca, 2021

Zwykle zdarza się, że zmieniamy kod PIN lub hasło telefonu komórkowego i zapominamy, który wpisaliśmy, dzieje się to z telefonem komórkowym i tak dzieje się z innymi rodzajami kont, takimi jak konto Google Play i musimy znaleźć sposób, aby odzyskaj hasło z konta.

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, wyjaśnimy, co się stanie, jeśli zapomnisz hasła do telefonu komórkowego z Androidem, a następnie podamy kroki, aby dowiedzieć się, jak odzyskać dostęp do telefonu komórkowego z Androidem, wraz z kilkoma wskazówkami i zaleceniami unikaj zapominania hasła.

Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła?

Indeks ()

 1. Co się stanie, jeśli zapomnę hasła do mojego telefonu komórkowego z Androidem?
 2. Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła?
  1. Odzyskaj dostęp przez Gmaila
  2. Przywróć dostęp przez przywrócenie
 3. Wskazówki i zalecenia, jak uniknąć zapomnienia hasła do telefonu komórkowego
Indeks

  Streszczenie

  Co się stanie, jeśli zapomnę hasła do mojego telefonu komórkowego z Androidem?

  Może się zdarzyć, że zapomniałeś hasła do swojego telefonu komórkowego z Androidem i nie wiesz, co robić lub martwisz się, ponieważ nie wiesz, co się teraz wydarzy i boisz się utraty wszystkich informacji, które masz na swoim mobilny.

  Pierwszą rzeczą, która się wydarzy, jest to, że wszystkie informacje na telefonie zostaną uwięzione , ale nie powinieneś się martwić, ponieważ jeśli np. zapomnisz hasła do Gmaila, będziesz mógł odzyskać hasło do e-maila , to samo będzie w stanie zrobić z telefonem, ale przez Gmaila.

  Chodzi o to, że jeśli nie masz więcej opcji hasła, nie podejmuj zbyt wielu prób, ponieważ później będzie trudniej odblokować telefon. Twój telefon w tym momencie będzie bezużyteczny, ale dzięki inteligencji będziesz mógł szybko odblokować.

  Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła?

  Jeśli Twój telefon komórkowy jest zablokowany, ale nie pamiętasz hasła, musisz wykonać szereg kroków, aby móc odzyskać dostęp do telefonu i zmienić hasło , musisz również pamiętać, że kroki mogą się różnić w zależności od system operacyjny. Ale te same kroki, które zamierzasz zastosować, aby odblokować Motorolę, można zastosować na innym telefonie, o ile jest to Android.

  Czytaj więcej  Jak obracać lub obracać ekran komputera Mac lub komputera z systemem Windows 10 za pomocą klawiatury

  Istnieją dwie metody odblokowania, jeśli chcesz odzyskać dostęp do telefonu, ponieważ zgubiłeś lub zapomniałeś hasła, są to dwie stosunkowo łatwe, ale bezpieczne metody, ponieważ istnieje metoda odzyskiwania przez Gmail, a odzyskiwanie przez przywrócenie, Gmail umożliwia zmienić hasło i odzyskać dane, podczas gdy przywracanie usuwa wszystkie dane.

  Odzyskaj dostęp do Gmaila

  Jeśli zapomniałeś hasła telefonu komórkowego i chcesz uzyskać dostęp do swojego telefonu, będziesz musiał znaleźć komputer, na komputerze uzyskasz dostęp do konta Gmail, które jest powiązane z zablokowanym urządzeniem , po otwarciu konta musisz wyszukać opcję „Znajdź urządzenie”.

  Po otwarciu opcji znajdź urządzenie pojawi się kilka alternatyw, alternatywą, którą wybierzesz, jest „zmień hasło”, tam dostaniesz opcję przywrócenia hasła i przypisania nowego.

  Po przypisaniu nowego hasła szukasz telefonu komórkowego i odblokowujesz go nowym hasłem skonfigurowanym przez Gmaila.

  Przywróć dostęp przez przywrócenie

  Jeśli nie możesz również uzyskać dostępu do Gmaila, masz drugą opcję, aby przywrócić telefon fabryczny , ale w tym procesie utracisz wszelkiego rodzaju informacje. Aby to zrobić, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wyłączenie sprzętu.

  Czytaj więcej  Jak naprawić restart tylko LG, Huawei, Xiaomi, Motorola, ZTE i Sony

  Następnie zamierzasz go włączyć, ale musisz go włączyć, naciskając przycisk zasilania razem z przyciskiem zmniejszania głośności, oba natychmiast, aż telefon przejdzie w tryb awaryjny , wybierz opcję „przywracania” telefon uruchomi się ponownie i Pozostanie jako fabryka.

  Wskazówki i zalecenia, jak uniknąć zapomnienia hasła do telefonu komórkowego

  Chociaż platformy takie jak Facebook umożliwiają odzyskanie hasła, takie jak Gmail, zaleca się użycie hasła, które pozwala je zapamiętać za pomocą daty lub zapisać w bezpiecznej witrynie.

  Ponieważ chociaż przy zablokowanym telefonie będziesz mógł nadal odbierać połączenia i powiadomienia, najlepiej jest poszukać sposobu na uniknięcie pozostawania przy zablokowanym urządzeniu i mieć datę lub pisemne dane jako punkt odniesienia na wypadek zapomnienia hasło.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji