Jak odzyskać czaty, wiadomości lub konwersacje z Instagram Direct - łatwo i szybko?

8 listopada, 2021

Wszystkie bezpośrednie wiadomości lub sieci społecznościowe, z których korzystamy na co dzień, wdrażają różne funkcje, aby uchwycić preferencje użytkowników. Jedną z platform, która robi to samo, jest Instagram, który każdego dnia gromadzi dużą liczbę subskrybentów.

Jak odzyskać czaty, wiadomości lub konwersacje z Instagram Direct - łatwo i szybko?

I to oczywiście z nowymi opcjami, takimi jak aktywacja Kołowrotków . Ale tym razem pokażemy Ci nową sztuczkę, dzięki której będziesz mógł szybko i łatwo odzyskać czaty, wiadomości lub rozmowy Instagram Direct.

Instagram, ponieważ doceniam go jako nową alternatywę do komunikowania się z ludźmi za pośrednictwem różnych istniejących platform. I choć początkowo uważano, że jest to aplikacja do publikowania tylko zdjęć. Jego funkcje zostały rozszerzone w taki sposób, że możliwe jest teraz wykonywanie różnych opcji, takich jak dodawanie metod płatności .

Jak w każdej sieci społecznościowej, możliwe jest tworzenie czatu ze swoimi kontaktami, ale teraz zawiera również nowy Direct, zintegrowany czat, który ostatnio dał wiele do omówienia. Ale czasami możemy usunąć te wiadomości lub rozmowy, a jeśli przechodzisz przez ten problem, nauczymy Cię, jak szybko odzyskać bezpośrednie czaty lub rozmowy.

Czytaj więcej  Jak zwiększyć lub zmienić prędkość odtwarzania filmów na YouTube?

  Możesz odzyskać wiadomości czatu na Instagramie

  Instagram to aplikacja, która bardzo poważnie potraktowała kwestię prywatności Twoich danych i wszystkiego, czym udaje Ci się udostępnić za pośrednictwem tego medium. Z tego powodu, kiedy rozmawiasz przez Directa lub to samo, nawiązujesz bezpośrednią rozmowę z kontaktem. Może się zdarzyć coś, czego nie spodziewasz się, jeśli usuniesz wysłane wiadomości.

  I czy to ze względów bezpieczeństwa, gdy usuwasz wiadomość, jest ona również usuwana na czacie, dlatego ta wiadomość zostanie utracona, nawet jeśli nie została jeszcze przeczytana. Jest to opcja, która bardzo denerwuje użytkowników tej aplikacji. Brak możliwości uzyskania dostępu do wiadomości, jeśli jedna z dwóch osób, które interweniowały na czacie, usunie wiadomość.

  Ale to jest sposób, w jaki Instagram podjął, aby zachować pewien poziom prywatności w treściach wysyłanych przez swoich użytkowników. Ale z drugiej strony wiesz, że jeśli usunięcie powoduje te czaty, bezpośrednie wiadomości lub rozmowy . Nie będzie można ich odzyskać, chyba że masz stare wersje Instagrama.

  Jak odzyskać czaty, wiadomości lub rozmowy w Direct na Instagramie?

  Oferowane przez nas rozwiązanie może wydawać się nieco nierealne, ale jest to jedyne, które istnieje, aby odzyskać usunięte rozmowy na Instagramie. Dlatego jeśli już dokonałeś aktualizacji aplikacji, możemy Ci powiedzieć, abyś wykluczył możliwość odzyskania tych rozmów , ale jeśli nie, to wiadomości zostaną przywrócone.

  Czytaj więcej  Jak odłączyć i usunąć lub usunąć konto e-mail z Gmaila na Androidzie

  Aby móc wykonać tę prostą operację, konieczne jest wejście na Instagram, ale z internetowej wersji aplikacji. W tym celu konieczne będzie zalogowanie się z komputera, gdy znajdziesz się w głównym oknie, musisz znaleźć i kliknąć opcję „Bezpośrednio”. Ta akcja przeniesie Cię do swojego okna, w którym zobaczysz różne opcje, z których musisz wybrać "Wiadomości".

  Teraz zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym zobaczysz wszystkie wysłane wiadomości, a także możesz przywrócić wiadomości, które zostały usunięte. I tak łatwo rozwiązałeś problem, o którym myślałeś, że nie ma rozwiązania.

  Zdajesz sobie sprawę, jak proste i szybkie jest zastosowanie wiedzy, która dociera do Ciebie dzięki tym samouczkom. W kilku krokach udało Ci się odzyskać czat, wiadomości lub rozmowy w Direct na Instagramie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji