Jak odłączyć moje konto Spotify od Facebooka z mojego telefonu komórkowego — szybko i łatwo?

26 sierpnia, 2021

Pojawianie się nowych aplikacji jest notoryczne i możemy wymienić między innymi TikTok, Spotify, Telegram. Ale najbardziej uderzające jest to, że można je połączyć, a nawet móc zarejestrować się i zalogować na jedno konto za pośrednictwem drugiego. Tak jak można to zrobić z Facebookiem w Zoom . Dlatego w tym artykule wyjaśnimy coś przeciwnego, w jaki sposób możesz łatwo i szybko odłączyć konto Spotify od Facebooka od telefonu komórkowego.

Jak odłączyć moje konto Spotify od Facebooka z mojego telefonu komórkowego — szybko i łatwo?

W przypadku Spotify ta platforma stała się rewelacją, jeśli chodzi o dostęp do muzyki, którą lubimy najbardziej. A to dlatego, że ma jedną z największych i najbardziej zamożnych bibliotek muzycznych . To bez wymieniania wielkiej różnorodności gatunków muzycznych i pozwala nawet zostać profesjonalnym DJ-em.

A jeśli o Facebooku mówimy, to znakomita większość ludzi na świecie o tym wie i ma profil utworzony w najpopularniejszej sieci społecznościowej w 2020 roku . A to dzięki zmianom i dostosowaniom, które wprowadziłeś na swojej platformie . Pozwalając na opcje, które wcześniej były zakazane lub zabronione, sieć społecznościowa zrozumiała, że ​​aby się rozwijać, musisz być otwarty na zmiany.

Czytaj więcej  Jak grać w Garena Free Fire na konsoli Xbox lub PS4, czy to możliwe?

  Indeks

   Jak odłączyć konto Spotify od Facebooka z telefonu komórkowego?

   Jak we wszystkich aplikacjach, aby móc z niej korzystać , musisz dokonać rejestracji i wielokrotnie, aby uniknąć konieczności podawania swoich danych osobowych. Jak imię, nazwisko, data urodzenia m.in. Wybieramy opcję połączenia za pośrednictwem konta już utworzonego na Facebooku lub Google.

   W przypadku połączenia konta Spotify z Facebookiem pojawia się problem, który nie podoba się większości użytkowników. I to w tej sieci społecznościowej udostępniamy utwory, które odtwarzamy w Spotify. A ta akcja odbywa się ze wszystkimi utworami, które odtwarzamy, coś, czego po prostu nie powinno być.

   Więc jeśli jesteś zmęczony tym, że dzieje się to bez rozwiązania, zamiast odłączać nasze konto Spotify od Facebooka. Nauczymy Cię, jak to zrobić ze smartfona, czy to Androida czy iOS. A do tego wystarczy wykonać kroki, które pokażemy poniżej.

   Kroki, aby odłączyć konto Spotify od Facebooka z telefonu komórkowego

   Kroki, które opiszemy poniżej, pomogą Ci odłączyć konto Spotify od Facebooka z dowolnego telefonu komórkowego. Innymi słowy, Twój system operacyjny nie będzie miał znaczenia, czy jest to Android czy iOS. I jest to możliwe, ponieważ na stronę główną Spotify wejdziemy z przeglądarki Twojego smartfona.

   Czytaj więcej  Jak usunąć lub wyeliminować poziome i pionowe linie na ekranie laptopa?

   Po uzyskaniu do niego dostępu znajdziesz się na górnym pasku i stamtąd musisz kliknąć opcję "Modyfikuj". Ta akcja wygeneruje menu opcji, z którego należy wybrać „Preferencje”.

   Zostaniesz teraz przeniesiony do okna tej opcji i znajdziesz w nim różne opcje, ale w naszym konkretnym przypadku musisz wyszukać i wybrać opcję „Udostępnij moją aktywność w serwisie społecznościowym Spotify” i musisz odznaczyć jej pole, aby móc dezaktywuj go.

   Po wykonaniu tej procedury należy poszukać innej opcji, w tym przypadku jest to „Pokaż, co słyszę na Facebooku”. Teraz musisz odznaczyć tę opcję, aby została również dezaktywowana, a tym samym odłączyć Spotify od Facebooka.

   Jak widać, odłączenie jest bardzo szybkie i łatwe, ale musisz również wiedzieć, że te instrukcje zaczną obowiązywać tylko wtedy, gdy Twoje konto Spotify nie jest Premium. W przeciwnym razie to nie zadziała i nadal będziesz mieć ten problem. Jedynym możliwym rozwiązaniem jest anulowanie subskrypcji, a następnie zastosowanie kroków, o których już wspomnieliśmy.

   I tak zakończyliśmy ten prosty i szybki samouczek, który pokazuje opcje, które możesz zastosować i rozwiązać niektóre funkcje, które mogą stać się irytujące. Pokazał ci, jak możesz odłączyć konto Spotify od Facebooka.

   Czytaj więcej  Jak naprawić problem „Oczekujące na pobranie” aplikacji w Sklepie Play

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji