Jak odłączyć i usunąć lub usunąć konto e-mail z Gmaila na Androidzie

9 maja, 2022

Możliwość dostępu do naszych kont zarówno w sieciach społecznościowych, jak i Gmailu z telefonu komórkowego jest bardzo ważna i konieczna. Jeśli jednak chcemy sprzedać nasz telefon, aby kupić nowy, konieczne jest wykonanie pewnych czynności, które uniemożliwią nowemu właścicielowi wejście na nasze konta. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak odłączyć lub usunąć konto e-mail Gmail na telefonach z Androidem.

Gmail to konto e-mail, które pozwala nam realizować różne funkcje i w ten sposób uzyskiwać ogromne korzyści, takie jak otwieranie dwóch lub więcej kont Gmail jednocześnie na urządzeniach z systemem Android.

I choć jest to usługa, z której korzystamy dla niego prawie codziennie , przesłał dokumenty, zdjęcia i filmy . Możliwe, że nie wiesz zbyt dobrze, jak wykonać niektóre opcje, takie jak odłączenie konta e-mail od telefonu komórkowego.

Jak odłączyć i usunąć lub usunąć konto e-mail z Gmaila na Androidzie

Musimy pamiętać, że posiadanie konta Gmail jest niezbędne, gdy korzystamy z telefonu współpracującego z systemem operacyjnym Android. Ponieważ za pośrednictwem linku utworzonego między telefonem komórkowym a Gmailem. Będziemy mogli uzyskać dostęp do Sklepu Google Play i pobrać przydatne i ciekawe aplikacje, które znajdziemy w tym wirtualnym sklepie.

Czytaj więcej  Zagrożenia i zalety sieci społecznościowych dla młodych ludzi lub dzieci oraz jak im zapobiegać

A ponieważ rozumiemy, że możesz przechodzić przez ten problem, stworzyliśmy ten świetny artykuł, który nauczy Cię, jakie kroki powinieneś postępować. Zobaczysz, że jest to bardzo proste, a także odzyskanie hasła , jeśli je zapomniałeś. Zobaczmy więc, jak odłączyć lub usunąć konto e-mail z Gmaila na telefonie komórkowym z Androidem.

  Indeks

   Kroki odłączania konta e-mail Gmaila na urządzeniu z Androidem

   Przed kontynuowaniem chcemy powiedzieć, że nauczysz się usunąć konto Gmail, które połączyłeś z telefonem komórkowym. Coś zupełnie innego niż zamknięcie otwartych sesji na wszystkich urządzeniach i to, aby uniemożliwić im rozpoczęcie sesji podczas wchodzenia przez Android. Aby wykonać to zadanie, musisz wykonać te proste kroki.

   Przede wszystkim musisz wejść do sekcji "Ustawienia" swojego telefonu komórkowego, aby wprowadzić i zmienić ustawienia. Następnym krokiem jest wyszukanie i wybranie opcji „Konta”, ta akcja pokaże Ci na ekranie te konta, do których masz dostęp ze smartfona.

   Teraz i w naszym przypadku klikniemy opcję „Google” i w ten sposób zobaczysz na ekranie konto Gmail, które chcesz odłączyć lub usunąć . Następnym krokiem jest wybranie tego konta e-mail, ponieważ w ten sposób będziemy mogli odłączyć je od telefonu komórkowego.

   Czytaj więcej  Jak otworzyć porty mojego routera Huawei, skąd mogę wiedzieć, jakie one są?

   Odłącz konto Gmail od urządzenia z Androidem

   Teraz przejdziemy do prawej górnej części ekranu, aby móc kliknąć ikonę z trzema punktami. Ta akcja spowoduje wyświetlenie menu opcji, aw naszym przypadku klikniemy opcję „ Usuń konto ”. Teraz na ekranie telefonu komórkowego pojawi się komunikat z pytaniem, czy na pewno wykonasz tę czynność.

   Następnym oczywistym krokiem jest kliknięcie opcji „Akceptuj” i to wszystko, konto zostało usunięte lub odłączone od smartfona, który działa z systemem operacyjnym Android. Jeśli wykonasz te same kroki , będziesz mógł odłączyć dowolne inne konto. I lepiej to zrób, ponieważ Twój telefon nie będzie należeć do Ciebie, a tym samym unikniesz dostępu do swoich kont.

   I w ten sposób poznałeś ważną opcję, o której powinieneś wiedzieć, jeśli chcesz sprzedać swój smartfon. W prostych krokach nauczyłeś się, jak odłączyć lub usunąć konto e-mail z Gmaila na urządzeniu z Androidem.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji