Jak odinstalować, usunąć lub usunąć moje konto League of Legends na zawsze?

11 stycznia, 2022

Obecnie League of Legends na komputery jest tak popularne, że nie trzeba mówić o tej świetnej grze o globalnym zasięgu. Okazuje się, że jest to bardzo zabawna gra, dzięki której możemy odwrócić uwagę, ćwiczyć strategie i zarobić na tym trochę pieniędzy, jeśli wiesz, jak to zrobić. Z tego ostatniego powodu LoL jest jedną z najpopularniejszych gier online w ostatnim czasie.

Są jednak osoby, które znudziły się grą, nie mają czasu lub zmęczyły się ciągłymi aktualizacjami gry. Zamiast instalować grę bez grania, szukają sposobu na jej trwałe usunięcie. I nie tylko to, chcą też trwale usunąć konto w League of Legends .

Jak odinstalować, usunąć lub usunąć moje konto League of Legends na zawsze?

Jedyne, co możemy Ci powiedzieć, to czytaj dalej artykuł, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Ale zanim zaczniesz, sprawdź , czy League Of Legends nie ma problemów z otwarciem.

  Następnie musisz poczekać, aż zespół, który rozumie wsparcie League of Legends, przetworzy informacje i skontaktuje się z Tobą. Podobnie jak w tej grze, dzieje się to dokładnie tak samo, gdy usuwasz lub usuwasz konto na Instagramie na zawsze.

  Czytaj więcej  Jak udostępniać pliki i dokumenty w Slacku z mojego Androida, iPhone'a lub komputera?

  W teorii tak. Ale wciąż brakuje jednego ostatniego kroku. Gdy zespół LoL skontaktuje się z Tobą, Twoje konto może już nie istnieć w tym czasie. Ale to nie znaczy, że gra została usunięta z komputera.

  Powinieneś wiedzieć, że usunięcie konta na zawsze z Ubera , Instagrama, League of Legends i innych nie oznacza, że ​​odinstalowałeś aplikację lub program. Aby ostatecznie nic nie wiedzieć o LoL-u, musisz przystąpić do odinstalowania programu z komputera.

  Aby to zrobić, musisz przejść do panelu sterowania. Tam zobaczysz wszystkie dostępne opcje. Interesuje Cię tylko ten, który mówi „ Odinstaluj program ”. Otworzy się okno, w którym możesz zobaczyć wszystkie zainstalowane programy. W takim przypadku musisz zlokalizować grę po nazwie, wybrać ją i kliknąć Odinstaluj. Następnie postępuj zgodnie z etapami procesu i to wszystko. W końcu odinstalowałeś i skasowałeś tę wspaniałą grę online.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji