Jak odblokować lub odblokować stary telefon komórkowy Motorola przez IMEI za darmo?

8 listopada, 2021

Telefony komórkowe są ważną częścią naszego życia, jest to już coś, czego nie możemy uniknąć posiadania przy sobie , więc utrzymywanie ich aktywnych i funkcjonalnych na każdą okazję jest istotną częścią naszej aktywności. Z tego powodu dzisiaj dowiesz się jak odblokować lub odblokować stary telefon komórkowy Motorola przez IMEI.

To nie tylko bilans czy dane mobilne, ale także karta sim , która choć o tym zapominamy, jest zawsze na miejscu i zapewnia nam zasięg do wykonywania wszystkich podstawowych zadań, których bez Wi-Fi nigdy nie moglibyśmy osiągnąć, więc cóż dzieje się, gdy zablokują naszą kartę SIM, będziesz wyglądać na dość skompromitowanego

Jak odblokować lub odblokować stary telefon komórkowy Motorola przez Imei za darmo?

Oczywiście nasza intencja jest silniejsza, abyś miał odpowiednią wiedzę na ten temat, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy , między innymi to, że teraz możesz odblokować swoją Motorolę z pomocą swojej firmy mobilnej, do której możesz się zwrócić w celu łatwego uwolnienia swojego urządzenia i za darmo.

Nie należy tego mylić z uwolnieniem telefonu komórkowego za pomocą kodu PIN lub hasła , jest to bardziej techniczne wydanie, w którym możesz udać się do swojej firmy i poprosić o zwolnienie telefonu komórkowego po wygaśnięciu umowy z nią. Musimy zrozumieć, że nie jest to takie proste i że zrozumienie tych wskazań będzie wymagało czasu i wysiłku, nie jest to niemożliwe, ale ma to swoje komplikacje.

Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy mój telefon komórkowy z Androidem lub iPhone jest zrootowany bez aplikacji?

  Indeks

   Jak odblokować moją starą Motorolę przez IMEI

   Oczywiście wiąże się to z kilkoma okolicznościami, mogą odblokować telefon, o ile spełnisz określone wymagania:

   • Być należycie zarejestrowanym w firmie.
   • Telefon komórkowy nie może zostać zgłoszony (zablokowany, zgubiony lub skradziony).
   • Musisz być wypłacalny.
   • Kontrakt dla danego zespołu musiał wygasnąć.
   • W przypadku, gdy sprzęt jest powiązany z kontem, konto to musi zostać anulowane.

   Jeśli spełnisz wszystkie powyższe wymagania, nie będziesz miał żadnego problemu.

   Jest kilku operatorów, którzy będąc w klubie promocyjnym lub lojalnościowym , możesz odblokować swoje stare telefony komórkowe, wybrać model, wprowadzić numer, IMEI , strona pokaże kod odblokowujący, wpisz go i to wszystko .

   Movistar jeden z najbardziej znanych, jest to o wiele prostsze , kontaktujesz się z firmą przez jeden z jej kanałów obsługi, robisz to w centrach serwisowych lub na zapytanie online.

   Jeśli masz plan przedpłacony, wyślą ci kod wydania w ciągu 24 godzin. Jeśli jest to usługa postpaid, również będzie taka sama, ale musisz spełnić powyższe wymagania.

   Istnieją inne firmy, które mają bardziej rygorystyczne zasady; i żądają, abyś zadzwonił do nich na linię główną, przyjmą twoje wymagania i na pewno wyślą ci kod zwolnienia.

   Czytaj więcej  Czym jest ustawa OHM i jak działa? Gdzie to ma zastosowanie?

   Istnieje wiele usług online, które oferują rozwiązanie, ale jest to koszt , bez konieczności dzwonienia lub współpracy z operatorem, są one oczywiście płatne, ale legalne i bardzo uzasadnione w swoich działaniach.

   Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre z tych usług w celu odblokowania starego telefonu komórkowego Motorola przez IMEI obejmują przywrócenie ustawień fabrycznych w swoich procedurach; zalecamy podjęcie wszelkich niezbędnych środków ostrożności .

   Odblokuj moją Motorolę przez operatora

   Mamy firmę Movical, która zajmuje się świadczeniem tej usługi prywatnie, musisz tylko podać informacje firmie, a w ciągu 24 godzin wyda twój telefon komórkowy , oczywiście jest wiele form płatności, w tym PayPal i jest to bardzo szybka i niezawodna alternatywa.

   Podobnie jak wspomniana powyżej, mamy inne, ale musisz szukać najbardziej niezawodnych , legalnych i bezpiecznych; jednak zawsze lepiej jest wyczerpać wszystkie opcje u operatora telefonicznego, aby uniknąć złych chwil z osobami trzecimi.

   W ten sposób unikniesz problemów i masz do czynienia z tą samą firmą, która świadczy usługi telefoniczne, ponieważ masz ten telefon komórkowy.

   Wreszcie, nigdy nie uwalniaj starego telefonu komórkowego Motorola z numerem IMEI za darmo w nielegalny sposób; Może to prowadzić do zablokowania twojego IMEI, a to jest gorsze niż wyłączenie karty SIM, ponieważ zmieniłoby to twój telefon komórkowy w zwykły przycisk do papieru.

   Czytaj więcej  Co to jest tryb próbny kompilacji systemu Windows 10 pro? Jak go usunąć lub dezaktywować

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji