Jak naprawić problemy z dźwiękiem w Fortnite, aby być słyszanym na czacie głosowym?

7 sierpnia, 2021

Jednym ze sposobów, za pomocą których wielu użytkowników może się dobrze bawić i uciec od trosk i niepokojów codziennego życia, są platformy gier online. A jednym z nich jest Fortnite od Epic Game .

Jak naprawić problemy z dźwiękiem w Fortnite, aby być słyszanym na czacie głosowym?

Który oferuje swoim milionom subskrybentów różne tryby gry, które pozwolą Ci cieszyć się pięknem. Ale czasami może przedstawiać wady, których nie rozumiemy ani nie umiemy poprawić. Dlatego wyjaśnimy, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem, gdy nie słychać Cię na czacie głosowym Fortnite.

Fortnite to bardzo popularna gra, która przyciąga wielu fanów, którzy chcą się dobrze bawić i uciec od codziennego stresu. Ale konieczne jest również, aby mieć na uwadze pewne minimalne wymagania , których wymaga od Ciebie platforma, aby pobrać, zainstalować i grać w tę rewelacyjną grę.

Kolejną zaletą tej gry jest to, że jest wieloplatformowa, co oznacza, że ​​możesz w nią grać na komputerze, smartfonie, PS4, Nintendo Switch i Xboksie. Dlatego bardzo łatwo będzie uzyskać dostęp z tych urządzeń, na których można się zalogować i wylogować . Zobaczmy jednak, jak możemy rozwiązać problemy z dźwiękiem w Fortnite.

Czytaj więcej  Jak przyspieszyć lub poprawić wydajność mojego telefonu komórkowego z Androidem — skuteczne porady i wskazówki

  Indeks

   Problemy z dźwiękiem w czacie głosowym Fortnite, nie usłyszą mnie

   W tej platformie gier online, jak w każdej innej, trzeba wiedzieć, jak to działa, a przynajmniej jak rozwiązać niektóre typowe problemy. A tym bardziej, gdy utrudniają nam interakcję z innymi użytkownikami. Ponieważ Fortnite posiada czat głosowy, który pozwala nam komunikować się z członkami naszego zespołu.

   Aby móc omówić strategie do wdrożenia w grze, a także poprosić o pomoc lub cokolwiek chcesz powiedzieć. Z tego, co widać, ważne jest, aby ten czat głosowy działał poprawnie. W przeciwnym razie nasze wrażenia z gry i uzyskane wyniki nie będą takie, jakich oczekujemy, dlatego konieczne jest rozwiązanie tego błędu za pomocą czatu głosowego.

   Możliwe usterki i poprawki czatu głosowego

   Jest bardzo częsta usterka, która nie ma nic wspólnego z czatem głosowym Fortnite i jest to, że nie aktywowaliśmy głośności lub jest ona na bardzo niskim poziomie. Zalecamy ustawienie poziomu głośności powyżej 50%, jeśli chcemy być doskonale słyszani przez członków naszego zespołu.

   Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę i który jest jednym z pierwszych, jakie musi podjąć użytkownik, jest wejście w ustawienia czatu. A jest to bardzo prosta procedura do przeprowadzenia i dzięki temu mamy pewność, że używamy niezbędnych wartości , aby nasza transmisja była słyszalna bez problemów.

   Czytaj więcej  Wordpress Security: „Jak chronić zawartość Wordpress przed kopiami lub plagiatami za pomocą wtyczek”

   Aby uzyskać dostęp do „Ustawienia czatu” , musimy wykonać następujące czynności, podczas gdy w grze musimy wybrać opcję „Start”. To po to, aby mieć dostęp do wyszukiwarki, w której będziemy pisać Panel sterowania.

   Następnie należy nacisnąć klawisz „Enter”, kolejnym krokiem będzie przejście do zakładki „Odtwarzanie” i wybranie opcji „Dźwięk”. Teraz musimy poszukać opcji, która odnosi się do naszych urządzeń dźwiękowych . I w tym przypadku wybierzemy opcję „Słuchawki lub Głośniki”.

   Będąc w tej sekcji, będziemy postępować w następujący sposób, klikamy prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić menu opcji. Z nich wybierzemy „Ustaw jako urządzenie domyślne” i na koniec należy kliknąć opcję „Zastosuj”. A poniżej wybierz opcję „Akceptuj” i ponownie wejdź do gry, aby sprawdzić, czy rozwiązanie odniosło skutek.

   Oto możliwe poprawki, które możesz zastosować w przypadku problemów z dźwiękiem w Fortnite, gdzie nie możesz być słyszalny na czacie głosowym . I w sposób tak prosty i szybki, jak umieszczanie dziwnych nazw w Fortnite , udało ci się rozwiązać te błędy.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji