Jak naprawić lub naprawić bootloop lub nieskończoną pętlę na Androidzie bez utraty danych

20 czerwca, 2021

To, że nasz smartfon ma usterkę, może być problemem, z którym tak naprawdę nie wiemy, jak sobie poradzić . Możliwe bowiem, że ta sytuacja zepsuje plany, które nakreśliliśmy poprzedniego wieczoru.

I polega na tym, że zależność od tego urządzenia mobilnego jest całkowita i niezbędna jest wiedza, jak zastosować niektóre rozwiązania, takie jak wejście w tryb odzyskiwania . W tym samym duchu wyjaśnimy, jak rozwiązać Bootloop lub nieskończoną pętlę w Androidzie bez utraty danych.

A to dlatego, że użytkownik telefonu komórkowego musi wiedzieć, jak zastosować pewne rozwiązania i musi polegać na serwisie technicznym. Zwłaszcza w usterkach, które każdy może naprawić bez większych komplikacji. I w tym przypadku możemy odnieść się do działań, które należy podjąć, aby chronić telefon z Androidem przed wirusami i hakerami.

Problem nieskończonego rozruchu urządzeń z Androidem jest zwykle obecny w większym stopniu w Samsungu Galaxy S5 oraz LG G3 i LG G4. Choć może się to wydawać skomplikowanym problemem i zasługuje na interwencję fachowych rąk. Możemy powiedzieć, że nic z tego, a następnie wyjaśnimy, co zrobić, aby naprawić Bootloop lub nieskończoną pętlę bez utraty danych .

Indeks
  Czytaj więcej  Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w moich tweetach na Twitterze — bardzo łatwo

  Dlaczego pojawia się Bootloop lub nieskończona pętla?

  Tego typu problemy mogą mieć różne przyczyny, co uniemożliwia prawidłowe włączenie telefonu komórkowego i jest w dużej mierze z tego powodu. Poprzez próby użytkownika, aby jego smartfon był bardziej wydajny. Ale w przypadku, gdy w twoim systemie nie przeprowadzono żadnych zmian, może to być spowodowane wirusem złośliwego oprogramowania .

  Ale innym razem mogą być spowodowane uszkodzoną aplikacją, uszkodzonymi plikami systemowymi lub nieukończonymi instalacjami. A zatem jeśli znamy już możliwe przyczyny tego problemu, możemy zastosować możliwe rozwiązania. A wystarczy wprowadzić w życie następujące wskazówki, które naprawią Twój telefon bez utraty danych.

  Kroki, aby naprawić Bootloop lub nieskończoną pętlę na Androidzie

  Pamiętaj, że rozwiązania, które zastosujemy na naszym telefonie z Androidem, pomogą nam rozwiązać problem bez utraty jego danych. Pierwszą metodą, której użyjemy do naprawy telefonu, jest ponowne uruchomienie telefonu, ale musimy przejść do niestandardowego trybu odzyskiwania.

  Aby wykonać tę procedurę, musisz wykonać następujące czynności, naciśnij jednocześnie klawisze zmniejszania głośności i klawisz zasilania. Ta akcja spowoduje wyświetlenie menu na ekranie i musisz wybrać „Zaawansowane". Następnym krokiem jest wybranie opcji „Wyczyść pamięć podręczną Delvik". Zostaniesz poproszony o weryfikację i w takim przypadku musisz kliknąć opcję „Tak”.

  Czytaj więcej  Jak zaplanować automatyczne włączanie i wyłączanie na moim Androidzie lub iPhonie?

  Następnym krokiem do naśladowania jest wybranie opcji „Montowania i przechowywanie”, a następnie opcji „Formatowanie / pamięć podręczna” . Ten ostatni krok usunie wszystkie pliki zawarte w pamięci podręcznej telefonu komórkowego. Teraz, aby zakończyć proces, wystarczy ponownie uruchomić urządzenie.

  Inną skuteczną metodą rozwiązania Bootloop lub nieskończonej pętli w systemie Android bez utraty danych jest następująca. Najpierw musisz nacisnąć klawisze zwiększania głośności, następnie Home, a następnie klawisz, aby włączyć telefon.

  W ten sposób wejdziemy w tryb odzyskiwania oparty na CWM . Następnym krokiem jest wybranie za pomocą przycisku głośności, aby poruszać się w górę iw dół oraz przycisku zasilania, aby wybrać opcję „Uruchom ponownie system teraz”.

  Następnie musisz podążać następującą ścieżką, wpisz „Advanced”, a następnie wybierz „Wipe”, następnie Delvik Cache i na koniec Wipe / Cache. Aby zakończyć proces, musisz „Uruchom ponownie urządzenie”. W ten sposób należy rozwiązać problem, który został ci przedstawiony z nieskończoną pętlą.

  Możesz zdać sobie sprawę, jak łatwo i szybko rozwiązałeś ten błąd na swoim telefonie, tak proste, jak wykrywanie ukrytych aplikacji na telefonie komórkowym. Ale teraz wiesz, jak naprawić lub naprawić Bootloop lub nieskończoną pętlę w Androidzie bez utraty danych.

  Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików i do czego służą? Jakie są typy?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji