Jak naprawić błąd Netflix 5.8 na urządzeniach z Androidem krok po kroku

19 czerwca, 2021

Od dekady do teraźniejszości, w której się znajdujemy, sposób, w jaki konsumujemy wszelkiego rodzaju materiały audiowizualne, zmienił się drastycznie, w dużej mierze dzięki usłudze przesyłania strumieniowego Netflix, która oferowała łatwość oglądania wszelkiego rodzaju filmów, seriale i filmy dokumentalne w domu przez Internet, z obszerną biblioteką i oryginalną treścią.

Jednak pomimo tego, że Netflix jest obecnie najpopularniejszą usługą przesyłania strumieniowego, czasami zdarza się , że Netflix ma problemy operacyjne ze względu na oprogramowanie lub kompatybilność sprzętu. Dobrą wiadomością jest to, że możesz łatwo naprawić lub naprawić błąd Netflix ERROR 0013 na swoich urządzeniach w ciągu kilku minut, ponieważ te problemy są zwykle niewielkie.

Warto wspomnieć, że zdecydowana większość tych problemów nie występuje zwykle regularnie, a przy każdej aktualizacji oprogramowania platformy Netflix są one zazwyczaj naprawiane. Jednak zawsze ważne jest, aby być przygotowanym przed wszystkim, dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak krok po kroku naprawić błąd Netflix 5.8 na urządzeniach z Androidem .

Indeks

  Co to jest błąd Netflix 5.8?

  W przeciwieństwie do innych rodzajów usterek oprogramowania systemowego Netflix, błąd 5.8 pojawia się z powodu informacji w oficjalnej aplikacji Netflix na Androida, które muszą zostać zaktualizowane , aby działać poprawnie, lub z powodu nagromadzenia niepotrzebnych plików i pamięci podręcznej w pamięci wewnętrznej sprzętu przez aplikację.

  W ten sam sposób, biorąc pod uwagę, że nie jest to jedyny problem, który zwykle występuje w obrębie platformy, zaleca się również nauczenie się naprawy błędu Netflix 30103 , aby w razie wystąpienia problemu być przygotowanym i nie musieć marnować dużo czasu poświęciłem na badania nad tym.

  Podobnie jak pozostałe błędy, które zwykle przedstawia platforma, takie jak błąd Netflix 1001, 1018, 1023 , uniemożliwiają one odtwarzanie filmów na platformie, nawet jeśli nadal masz dostępne w niej pozostałe opcje dostosowywania i nawigacji jako opcje pomocy Netflix w takim przypadku.

  Ogólnie rzecz biorąc, ten problem zwykle występuje na dowolnym urządzeniu z Androidem, niezależnie od tego, czy jest to tablet, czy telefon komórkowy. A w szczególności ten problem występuje częściej w urządzeniach Huawei takich jak P20 Pro i Y7 powodując, że nie można odtworzyć żadnego tytułu na platformie, a na ekranie pojawia się komunikat o błędzie 5.8.

  Czytaj więcej  Jak wejść i zalogować się do Twittera Co zrobić, jeśli mam problemy?

  Napraw błąd Netflix 5.8 na urządzeniach z Androidem

  Jak już wcześniej wspomnieliśmy, tego typu błędy można łatwo naprawić ręcznie, bez konieczności przeprowadzania rozległych badań lub instalowania zewnętrznych narzędzi w urządzeniu. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas w procesie i rozwiązać problem w całkowicie bezpieczny sposób, dostępne opcje są następujące:

  Uruchom ponownie urządzenie z Androidem

  Prawdopodobnie najbardziej oczywista opcja i w której wiele razy o niej zapominamy, poprzez prosty restart bez konieczności przywracania ustawień fabrycznych będziesz w stanie rozwiązać problemy operacyjne.

  Wyczyść pamięć podręczną aplikacji

  Podczas korzystania z aplikacji Netflix na urządzeniu z systemem Android w sposób ciągły, ma ona tendencję do gromadzenia dużej ilości informacji o pliku pamięci podręcznej, co może uniemożliwić jej działanie. Dlatego musisz przejść do Ustawienia> Aplikacje i powiadomienia> Netflix> Pamięć i w tym menu kliknij Wyczyść pamięć podręczną, a następnie Wyczyść dane.

  Dodatkowo, w wielu przypadkach ten problem występuje na urządzeniach z Androidem, które są spersonalizowane za pomocą ruchomej tapety, w takim przypadku zaleca się zmianę tła na statyczne, aby łatwo rozwiązać problem. Wystarczy przejść do Ustawienia> Wyświetlacz> Tapeta> Ustaw tło lub znaleźć obraz z Galerii.

  Czytaj więcej  Jak zmienić i przejść z małych na wielkie w programie Excel bez formuły za pomocą klawiatury

  Możesz wypróbować te metody jeden po drugim, a następnie przejść do aplikacji, aby odtworzyć tytuł i sprawdzić, czy problem został już rozwiązany.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji