Jak naprawić błąd DirecTV 771 - Znajdź sygnał satelitarny

24 października, 2021

Czas znaleźć rozwiązanie błędu 771 sygnału satelitarnego DirecTV, ponieważ jest to bardzo częsty problem w usłudze, włącz telewizor i znajdź błąd 771 DirecTV.

Jak naprawić błąd DirecTV 771 - Znajdź sygnał satelitarny

Rezygnacja z subskrypcji sygnału satelitarnego DirecTV przez stronę firmy nie jest konieczna , ponieważ poniżej wyjaśnimy krok po kroku, aby awarię lub błąd można było rozwiązać z domu, ale najpierw wyjaśnimy, dlaczego DirecTV przedstawia błędy w sygnale i że jest to błąd 771 satelity DirecTV.

  Indeks

   Dlaczego DirecTV ma błędy sygnału?

   Należy wspomnieć, że DirecTV to firma odpowiedzialna za dostarczanie sygnału telewizyjnego przez satelitę. Oznacza to, że aby móc cieszyć się kanałami telewizyjnymi, konieczne jest posiadanie anteny satelitarnej i dekodera.

   Dlatego jeśli DirecTV pokazuje błędy sygnału, przyczyną jest jeden z tych trzech powodów: zadłużenie z serwerem, problem z połączeniem kablowym, które idzie od dekodera do anteny lub bardzo pochmurna pogoda i sygnał nie mogą być odbierane poprawnie.

   Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować grę Minecraft za darmo zaktualizowaną do najnowszej wersji na PC?

   Co to jest błąd satelity DirecTV 771?

   Wiemy, że możesz oglądać HBO na Smart TV przez aplikację lub przez DirecTV, ale jeśli jesteś w domu oglądając film na HBO i zdarza się, że błąd 771 pojawia się na ekranie znikąd , odpowiedź jest bardzo prosta.

   Błąd 771 satelity DirecTV oznacza, że ​​twoja antena nie odbiera sygnału satelitarnego z powodu jakiegoś rodzaju problemów lub że twój dekoder nie jest dobrze podłączony do anteny DirecTV, ale błąd 771 leży tylko w każdym problemie związanym z z odbiorem sygnału w tym czasie.

   Kroki, aby naprawić błąd DirecTV 771 i znaleźć sygnał satelitarny

   Aby rozwiązać błąd DirecTV 771, konieczne jest wykonanie procesu bardzo podobnego do tego, który został wykonany przy instalacji anteny i dekodera po raz pierwszy, ale to dobrze, ponieważ oznacza to w ten sam sposób że Możesz znaleźć rozwiązanie dla Wi-Fi, które rozłącza się w telefonie , możesz znaleźć rozwiązanie w domu na błąd DirecTV 771.

   Przed rozpoczęciem procesu przeglądu w celu znalezienia rozwiązania błędu DirecTV 771, musisz upewnić się, że Twoje konto nie ma salda debetowego , ponieważ wiele razy, gdy na koncie znajduje się zaległy dług, na ekranie pojawia się błąd 771.

   Czytaj więcej  Jak całkowicie aktywować lub dezaktywować Asystenta Bixby na dowolnym telefonie Samsung Galaxy?

   Jeśli nie zgłosisz żadnego długu, oznacza to, że kroki, które musisz podjąć, aby rozwiązać usterkę, to te, które wyjaśnimy Ci poniżej.

   Krok pierwszy: sprawdź połączenie między kablem, anteną i dekoderem

   Pierwszą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie, czy kabel, który jest podłączony do dekodera z tyłu, gdzie jest napisane, że satelita nie został odłączony , a następnie sprawdź, czy ten sam kabel jest prawidłowo podłączony do wejścia antenowego.

   Krok drugi: zresetuj dekoder

   Drugą rzeczą, którą musisz zrobić, to poszukać czerwonego przycisku, który pojawia się na dekoderze, jest to przycisk z napisem reset, zostawisz go wciśnięty przez dziesięć sekund lub do momentu pojawienia się logo DirecTV na ekranie telewizora, ładującego się progresywnie.

   Krok trzeci: skonfiguruj opcje

   Na tym etapie konieczna jest pomoc drugiej osoby, ponieważ gdy obciążenie logo DirecTV osiągnie 100%, będziesz odpowiedzialny za ponowne wybranie opcji rejestracji , czyli zlokalizujesz swój kraj i miasto tak że monitorowanie sygnału.

   Podczas wykonywania tej konfiguracji druga osoba będzie odpowiedzialna za przesuwanie anteny, dopóki odbiornik sygnału nie zaznaczy procentu na zielono, kiedy odbiornik osiągnie kolor zielony, nie ruszasz anteny, kliknij, aby kontynuować i możesz dalej cieszyć się sygnałem DirecTV.

   Czytaj więcej  Jak naprawić lub naprawić błąd Netflix ERROR 0013 na moich urządzeniach?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji