Jak nagrywać ekran telefonu Samsung bez programów lub aplikacji Application

23 czerwca, 2021

Czasami konieczne jest nagranie informacji, które są na naszym ekranie, a najbardziej logiczne jest to, że używamy słynnego zrzutu ekranu . W ten sposób, jeśli jakakolwiek aplikacja, w której się znajdujemy, nie pozwala nam na zapisanie zdjęcia lub obrazu, możemy skorzystać z tego zasobu.

Chociaż możliwe jest również za pośrednictwem naszego telefonu komórkowego, aby wykonać dobrze znane przechwytywanie pełnoekranowe lub przewijane . Ale mimo to możemy potrzebować czegoś więcej, a wtedy powiemy Ci, jak nagrać ekran mojego Samsunga bez programów i aplikacji .

Wielu użytkowników chcąc nagrać to, co jest pokazywane na ekranie, korzysta z zewnętrznych aplikacji, nie zdając sobie sprawy, że ich urządzenie mobilne posiada narzędzie pozwalające na wykonanie tego zadania. Oczywiście tego typu funkcje są dostępne w nowych modelach uznanych marek, takich jak między innymi Huawei, Samsung, Honor, Xiaomi, OPPO.

Ale jak wspomnieliśmy w innych artykułach, dzieje się tak, że sam użytkownik nie zna funkcji urządzenia mobilnego, z którego korzysta. Ale co bardziej niefortunne, nawet wiedząc, że ta funkcja istnieje, nie wie, jak jej użyć ani aktywować. I to jest celem tego artykułu, aby pokazać, jak nagrywać ekran swojego Samsunga bez użycia programów

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zmienić język w League of Legends (LoL) w języku hiszpańskim lub angielskim krok po kroku

  Jak nagrać ekran Samsunga

  Samsung pozwala użytkownikowi korzystać z różnych funkcji, których nie znajdziesz w innym telefonie komórkowym, takich jak aktywacja lub dezaktywacja szybkiego ładowania . A teraz pokazuje w swoich nowych modelach funkcję umożliwiającą nagrywanie ekranu . Pokażemy to w tym artykule na urządzeniach, które mają już najnowszą aktualizację Androida 10 One UI 2.0.

  Na początek musimy przejść do szybkich ustawień na telefonie komórkowym, znajdziemy nową opcję, której oczywiście wcześniej nie znaleziono. To się nazywa „ekran nagrywania . Jeśli nie możesz go znaleźć na pierwszej stronie, prawdopodobnie pojawi się na drugiej. A jeśli chcesz, możesz przenieść ikonę w miejsce na ekranie, w którym jest to dla Ciebie najwygodniejsze.

  Aby uruchomić tę funkcję, wystarczy nacisnąć opcję, ta akcja rozpocznie nagrywanie, a na ekranie pojawi się ikona wideo. Będzie to oznaczać, że nagrywanie się rozpoczęło . Zauważysz również, że na ekranie wyświetlany jest pasek sterowania i jeśli chcesz, będziesz mógł aktywować przednią kamerę.

  Jest to funkcja, która jest teraz obecna w urządzeniach mobilnych Samsunga i dlatego nie będzie konieczne korzystanie z zewnętrznych aplikacji czy programów takich jak Game Launcher . Który jest również bardzo łatwy w użyciu, a następnie powiemy Ci, jak to działa.

  Czytaj więcej  Jak wybrać atrakcyjną i skuteczną nazwę dla mojej firmy — przydatne wskazówki

  Jak nagrać ekran Samsunga za pomocą Game Launchera

  Jest to aplikacja, która jest instalowana natywnie, choć można ją pobrać na urządzenia Samsung i dzięki niej będzie można nagrywać ekran telefonu . Jedynym ograniczeniem, jakie możemy znaleźć w tej aplikacji, jest to, że może ona nagrywać tylko wtedy, gdy znajduje się w innej aplikacji. Dlatego nie pomoże ci, jeśli chcesz nagrać coś, co dzieje się poza aplikacją.

  Korzystanie z niego jest bardzo proste, otwórz Game Launcher, następnym krokiem jest przesunięcie ekranu w górę i wyświetli się trzypunktowa ikona, którą należy nacisnąć. Ta czynność spowoduje wyświetlenie menu opcji i wybranie „Dodaj aplikacje” . Następnie na ekranie pojawi się lista wszystkich zainstalowanych aplikacji i kliknij tę, którą chcesz nagrać.

  Teraz kliknij opcję „Dodaj”, którą znajdziesz w prawym górnym rogu, w ten sposób zostanie ona dodana do listy gier w Game Launcherze i umieścisz ją w narzędziach . Teraz wystarczy uruchomić aplikację z biblioteki Game Launcher, a następnie kliknąć Game Tools. A teraz wystarczy wybrać opcję „Nagraj”.

  I tak proste, jak rozwiązywanie problemów, gdy Samsung robi się bardzo gorący , skończyliśmy ten artykuł. W którym byłeś w stanie nagrać ekran telefonu komórkowego Samsung bez aplikacji lub programów.

  Czytaj więcej  Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła - Odblokuj telefon?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji