Jak nagrywać dźwięk za pomocą dźwięku lub dyktafonu w systemie Windows 7, 8 i 10?

30 czerwca, 2021

W tej okazji w Odkryj jak to zrobić, kontynuujemy rozmowę o nagraniach głosowych, tylko że przejdziemy od nagrywania notatek głosowych w WhatsApp za pomocą zestawu głośnomówiącego do nagrywania dźwięku z dźwiękiem lub dyktafonem w Windows 7, 8 i 10.

Ale w tym celu wyjaśnimy, jak korzystać z systemu Windows 7, 8 i 10 , aby można było nagrywać dźwięk z niezwykłą łatwością, a następnie poznać zalety nagrywania dźwięku z dźwiękiem lub dyktafonem w systemie Windows 7, 8 i 10 .

Indeks

  Co to jest Windows 7, 8 i 10? Jak tego użyć

  Aby móc korzystać z systemu Windows i nagrywać dźwięk za pomocą rejestratora dźwięku, niezbędna jest znajomość terminu Windows, aby używać go poprawnie i w pełni przestrzegać wszystkich zadań lub zadań, które chcesz wykonać za pośrednictwem systemu Windows.

  Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, czym jest Windows? Windows to oprogramowanie Microsoft , to znaczy mówiąc o Windows mówimy o systemie operacyjnym, który można zainstalować na komputerze, aby używać i wykonywać podstawowe funkcje, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

  Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo ukryć lub zablokować historię na Instagramie?

  Kroki korzystania z systemu Windows 7, 8 i 10

  Jeśli chcesz korzystać z systemu Windows 7, 8 i 10 na swoim komputerze , chcemy Cię poinformować, że kroki dotyczące korzystania z tych różnych wersji są bardzo podobne, ponieważ ich system pozostaje taki sam, ale z innowacjami i aktualizacjami.

  Niezależnie od wersji, z której chcesz korzystać, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uruchomić komputer z wcześniej zainstalowanym oprogramowaniem, po wejściu na ekran główny znajdziesz przycisk start, który jest logo Windows, w sekcji start będziesz mieć wszystkie aplikacje, z których chcesz korzystać i do których będziesz miał dostęp.

  Kroki nagrywania dźwięku za pomocą dyktafonu lub dyktafonu w systemie Windows 7, 8 i 10

  Jeśli zamierzasz nagrać dźwięk za pomocą rejestratora dźwięku, który ma system Windows, przypominamy, że kroki, które będziesz mógł zastosować dla wersji 7, 8 i 10, a przed rozpoczęciem nagrywania powinieneś sprawdzić, czy Twój komputer ma wbudowany -w mikrofonie, jeśli nie, musisz go zainstalować.

  Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozpocząć nagrywanie dźwięku lub głosu na komputerze z systemem operacyjnym Windows, jest przejście do części początkowej i wybranie miejsca, w którym jest napisane „Wyszukaj programy”, w tej części, w której musisz napisać „Rejestrator dźwięku”.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować, skonfigurować i udostępnić drukarkę sieciową w systemie Windows 7, 8 i 10

  Otrzymasz aplikację z logo mikrofonu z napisem „Sound Recorder”, po kliknięciu pojawi się okienko, musisz wybrać, gdzie jest napisane „Rozpocznij nagrywanie”, w tym momencie czas będzie działał, ponieważ idzie, aby aktywować mikrofon i rozpocznie się nagrywanie.

  Po przygotowaniu nagrania musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane „Zatrzymaj nagrywanie”, gdy zatrzymasz nagrywanie, musisz zapisać plik, na ekranie otworzy się okno, w którym musisz wybrać folder, w którym będzie zapisane nagranie, wpisz nazwę który chcesz przypisać do pliku i kliknij „Zapisz”.

  Zalety nagrywania dźwięku za pomocą dyktafonu lub dyktafonu w Windows 7, 8 i 10

  Windows to system operacyjny, który zawsze zapewnia dobre korzyści , na przykład, jeśli system się nie uruchamia, jest to łatwy do usunięcia błąd lub jeśli chcesz odinstalować zabezpieczenia Windows Defender , jest to również coś, co możesz zrobić bez potrzeba technika.

  Jeśli będziemy kontynuować, mówimy o zaletach, jest wiele, które można znaleźć i wiele, które można omówić, ale w tym konkretnym przypadku, gdy mówimy o nagrywaniu dźwięku i głosu , jako zaletę należy podkreślić jego łatwość użycia.

  Czytaj więcej  Jak zaktualizować mapy i system mojego TomTom Homem GPS do najnowszej bezpłatnej wersji?

  Windows oferuje możliwość nagrywania dźwięków za pomocą aplikacji, którą już ma, a jeśli chcesz wykonać jakąkolwiek pracę, która wymaga nagrywania głosu, będziesz działał z tą zaletą, że bardzo łatwo jest utworzyć plik głosowy i pracować z.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji