Jak nagrywać dźwięk za pomocą dźwięku lub dyktafonu w systemie Windows 7, 8 i 10?

30 czerwca, 2021

W tej okazji w Odkryj jak to zrobić, kontynuujemy rozmowę o nagraniach głosowych, tylko że przejdziemy od nagrywania notatek głosowych w WhatsApp za pomocą zestawu głośnomówiącego do nagrywania dźwięku z dźwiękiem lub dyktafonem w Windows 7, 8 i 10.

Ale w tym celu wyjaśnimy, jak korzystać z systemu Windows 7, 8 i 10 , aby można było nagrywać dźwięk z niezwykłą łatwością, a następnie poznać zalety nagrywania dźwięku z dźwiękiem lub dyktafonem w systemie Windows 7, 8 i 10 .

Co to jest Windows 7, 8 i 10? Jak tego użyć

Aby móc korzystać z systemu Windows i nagrywać dźwięk za pomocą rejestratora dźwięku, niezbędna jest znajomość terminu Windows, aby używać go poprawnie i w pełni przestrzegać wszystkich zadań lub zadań, które chcesz wykonać za pośrednictwem systemu Windows.

Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, czym jest Windows? Windows to oprogramowanie Microsoft , to znaczy mówiąc o Windows mówimy o systemie operacyjnym, który można zainstalować na komputerze, aby używać i wykonywać podstawowe funkcje, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć moje konto pocztowe Yahoo! Zdecydowanie - Prosty samouczek

Kroki korzystania z systemu Windows 7, 8 i 10

Jeśli chcesz korzystać z systemu Windows 7, 8 i 10 na swoim komputerze , chcemy Cię poinformować, że kroki dotyczące korzystania z tych różnych wersji są bardzo podobne, ponieważ ich system pozostaje taki sam, ale z innowacjami i aktualizacjami.

Niezależnie od wersji, z której chcesz korzystać, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uruchomić komputer z wcześniej zainstalowanym oprogramowaniem, po wejściu na ekran główny znajdziesz przycisk start, który jest logo Windows, w sekcji start będziesz mieć wszystkie aplikacje, z których chcesz korzystać i do których będziesz miał dostęp.

Kroki nagrywania dźwięku za pomocą dyktafonu lub dyktafonu w systemie Windows 7, 8 i 10

Jeśli zamierzasz nagrać dźwięk za pomocą rejestratora dźwięku, który ma system Windows, przypominamy, że kroki, które będziesz mógł zastosować dla wersji 7, 8 i 10, a przed rozpoczęciem nagrywania powinieneś sprawdzić, czy Twój komputer ma wbudowany -w mikrofonie, jeśli nie, musisz go zainstalować.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozpocząć nagrywanie dźwięku lub głosu na komputerze z systemem operacyjnym Windows, jest przejście do części początkowej i wybranie miejsca, w którym jest napisane „Wyszukaj programy”, w tej części, w której musisz napisać „Rejestrator dźwięku”.

Czytaj więcej  Jak tworzyć, ustawiać, edytować i planować przypomnienia lub wiadomości w Slack

Otrzymasz aplikację z logo mikrofonu z napisem „Sound Recorder”, po kliknięciu pojawi się okienko, musisz wybrać, gdzie jest napisane „Rozpocznij nagrywanie”, w tym momencie czas będzie działał, ponieważ idzie, aby aktywować mikrofon i rozpocznie się nagrywanie.

Po przygotowaniu nagrania musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane „Zatrzymaj nagrywanie”, gdy zatrzymasz nagrywanie, musisz zapisać plik, na ekranie otworzy się okno, w którym musisz wybrać folder, w którym będzie zapisane nagranie, wpisz nazwę który chcesz przypisać do pliku i kliknij „Zapisz”.

Zalety nagrywania dźwięku za pomocą dyktafonu lub dyktafonu w Windows 7, 8 i 10

Windows to system operacyjny, który zawsze zapewnia dobre korzyści , na przykład, jeśli system się nie uruchamia, jest to łatwy do usunięcia błąd lub jeśli chcesz odinstalować zabezpieczenia Windows Defender , jest to również coś, co możesz zrobić bez potrzeba technika.

Jeśli będziemy kontynuować, mówimy o zaletach, jest wiele, które można znaleźć i wiele, które można omówić, ale w tym konkretnym przypadku, gdy mówimy o nagrywaniu dźwięku i głosu , jako zaletę należy podkreślić jego łatwość użycia.

Czytaj więcej  Jak rozwiązać problem Facebook nie pozwala mi udostępniać postów ani treści

Windows oferuje możliwość nagrywania dźwięków za pomocą aplikacji, którą już ma, a jeśli chcesz wykonać jakąkolwiek pracę, która wymaga nagrywania głosu, będziesz działał z tą zaletą, że bardzo łatwo jest utworzyć plik głosowy i pracować z.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji