Jak nagrać i odsłuchać notatkę głosową na WhatsApp przed jej wysłaniem?

26 lipca, 2021

Obecnie istnieją sieci społecznościowe, które cieszą się większą liczbą użytkowników, dzięki funkcjom, których możesz użyć do efektywnej komunikacji z kontaktami. W tym przypadku możemy nazwać WhatsApp, który pozostaje szczytem preferencji dla swoich innowacyjnych opcji. A żeby wymienić jeden, to nuty głosowe iw tym sensie chcemy nauczyć cię sztuczki, której być może nie znałeś. I chodzi o nagranie i odsłuchanie notatki głosowej na WhatsApp przed jej wysłaniem.

To niezwykłe, że wszystko w życiu ewoluuje, podobnie jak sposób, w jaki się komunikujemy, a to w celu uproszczenia naszego życia i umożliwienia nam większej produktywności. Tak więc pisanie SMS-ów może być rutyną, która szybko wyjdzie z mody. I że wszystkie aplikacje umożliwiają wysyłanie notatek głosowych, tak jak teraz robi to Facebook Messenger .

Wysyłanie notatek głosowych jest bardzo popularną funkcją, a użytkownicy mogą teraz widzieć wysyłanie lub słuchanie notatek głosowych. Ale wielu zastanawia się, czy możliwe jest przejrzenie notatki głosowej przed jej wysłaniem, aby mogli ją poprawić.

Coś podobnego, jak to się robi z SMS-em i możemy powiedzieć, że jest to możliwe, a następnie wyjaśnimy Ci to. W bardzo prosty sposób zrozumiesz, jak nagrać i odsłuchać notatkę głosową na WhatsApp przed jej wysłaniem.

Czytaj więcej  Jak tworzyć i wstawiać proste, zakrzywione lub ukośne strzałki w programie Word za pomocą klawiatury krok po kroku

Indeks ()

  1. Kroki, aby nagrać notatkę głosową na WhatsApp
  2. Kroki nagrywania i słuchania notatki głosowej na WhatsApp

Kroki, aby nagrać notatkę głosową na WhatsApp

Każdy, kto korzysta z platformy WhatsApp do wysyłania notatek głosowych, doskonale wie, jak prosty i szybki jest ten proces. Ale tutaj odświeżymy ją, abyś później zrozumiał, jak nagrać i odsłuchać notatkę głosową przed jej wysłaniem. Dlatego nagrywanie notatki głosowej jest niezwykle łatwe.

Aby to zrobić, wystarczy wejść na czat i wybrać kontakt, a następnie nacisnąć i przytrzymać ikonę mikrofonu. Teraz zacznij mówić i podyktuj swoją wiadomość, po zakończeniu wystarczy przestać naciskać ikonę. Ta czynność spowoduje automatyczne wysłanie notatki głosowej.

Następnie ta funkcja została zaktualizowana i teraz możesz zwolnić przycisk podczas nagrywania wiadomości głosowej i aby to osiągnąć, musisz wykonać następujące czynności Naciśnij ikonę mikrofonu, aby rozpocząć nagrywanie wiadomości.

Teraz wystarczy przesunąć palec w górę, aby kontynuować nagrywanie wiadomości bez konieczności ciągłego naciskania ikony. Po zakończeniu nagrywania wiadomości wystarczy nacisnąć opcję wysyłania, aby wiadomość głosowa dotarła do odbiorcy.

Czytaj więcej  Czym jest i jak działa sztuczna inteligencja? Rodzaje, funkcje, znaczenie i zalety

Kroki nagrywania i słuchania notatki głosowej na WhatsApp

Dzięki temu nowemu sposobowi wysyłania wiadomości głosowych bez przytrzymywania ikony mikrofonu możliwe jest nagranie i odsłuchanie wiadomości głosowej przed jej wysłaniem . Aby rozpocząć, musimy zrobić to samo, aby nagrać wiadomość. Następnie wchodzimy na czat i naciskamy ikonę w postaci mikrofonu, aby rozpocząć nagrywanie wiadomości.

Następnie przesuwamy palec w górę, aby móc przestać naciskać ikonę i bez problemu można nagrywać. Teraz nadchodzi ważna część sztuczki, po zakończeniu wiadomości głosowej wyjdź z czatu bez naciskania opcji „Wyślij”. Aby to zrobić, musisz nacisnąć opcję wstecz telefonu komórkowego i jesteś teraz w oknach kontaktów.

Następnym krokiem jest ponowne wejście do czatu, w którym nagrałeś wiadomość głosową. Teraz będziesz mógł zobaczyć niewysłaną wiadomość głosową na dolnym pasku czatu. Teraz wystarczy nacisnąć opcję „Odtwórz” i można odsłuchać nagraną wiadomość. Jeśli czujesz się usatysfakcjonowany wiadomością, możesz ją wysłać, w przeciwnym razie możesz ją usunąć.

W ten sposób, tak prosty jak słuchanie notatki głosowej bez jej pojawienia się w zasięgu wzroku, nauczyliśmy Cię wspaniałej sztuczki. A teraz wiesz, jak nagrać i odsłuchać notatkę głosową przed wysłaniem jej na WhatsApp .

Czytaj więcej  Zagrożenia i zalety sieci społecznościowych dla młodych ludzi lub dzieci oraz jak im zapobiegać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji