Jak mogę wybrać i najlepsze wtyczki WordPrees dla mojej witryny — klucze i przewodniki

26 czerwca, 2021

Dziś wiadomo, że WordPress jest jedną z najlepszych platform i narzędzi do tworzenia stron internetowych i zarządzania nimi zgodnie z własnymi upodobaniami i wyszukiwarką, dla której chcesz pozycjonować tę stronę . Aby dać ci trochę wyobrażenia, ponad 50% stron, które znajdziesz w Internecie, jest tworzonych za pomocą WordPress. Chociaż oczywiście wiele z nich ma plany płatności, które pozwalają na lepszą optymalizację i kontrolę nad samą stroną.

A może zastanawiasz się, jak to się dzieje, że strona stworzona w WordPressie może wyglądać tak dobrze? Dzieje się tak po prostu dzięki wtyczkom. W rzeczywistości istnieje kilka wtyczek, które pozwalają chronić bezpieczeństwo WordPress przed atakami hakerów . Dlatego dzisiaj wyjaśnimy, w jaki sposób możesz wybrać najlepsze wtyczki do swojej witryny wykonane w WordPress.

Streszczenie

Co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz jakąkolwiek wtyczkę do WordPressa?

Zanim zaczniesz pobierać wtyczki jak szalony, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać najlepszą usługę hostingową dla WordPress . Umożliwi to hostowanie Twojej witryny na serwerze, a wraz z nią przyniesie korzyści, takie jak większa pojemność pamięci, a tym samym większa swoboda wyboru lub instalacji żądanych wtyczek.

Z reszty wystarczy mieć trochę pieniędzy, aby zapłacić za jeden z oferowanych przez nich planów, a tym samym mieć dostęp do lepszych wtyczek .

Jak wybrać najlepsze wtyczki do WordPressa?

Powinieneś także wiedzieć, że w Internecie możesz znaleźć strony internetowe, które oferują różne wtyczki, które możesz pobrać i zainstalować na swojej stronie WordPress . Chociaż jest to opcja, która pozwala na większą personalizację.

Ale jednocześnie zwiększyłoby to prawdopodobieństwo stania się ofiarą ataku strony trzeciej. Dlatego najbardziej wskazaną i rozsądną rzeczą, jaką możesz zrobić, jest przejście na oficjalną stronę WordPress, w sekcji wtyczek WordPress , którą możesz wyszukiwać, pobierać i instalować.

1. Miej pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia

To nic innego jak włączenie wszystkich narzędzi, które pozwolą Ci zainstalować dowolną wtyczkę w WordPress. Ideą tych narzędzi jest to, że proces staje się znacznie łatwiejszy i nie ma zbyt wielu komplikacji. W związku z tym musisz tylko mieć zoptymalizowaną domenę internetową, wynająć dobrą usługę hostingową i mieć konto lub stronę, którą możesz edytować i zarządzać z WordPress.

Czytaj więcej  Co to są wirusy komputerowe i jakie są ich typy? Klasyfikacja i charakterystyka

2. Skorzystaj z oficjalnego sklepu lub repozytorium WordPress

Jak wspomnieliśmy przed chwilą, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, szukając wtyczek, jest zrobienie tego z tej samej platformy WordPress. To nie tylko kaprys, a tym bardziej osobista decyzja, ale jest to rekomendacja, którą Ci przedstawiamy, co pozwoli Ci na większą kompatybilność , dostęp do licencji GPL i poznanie opinii innych użytkowników na temat konkretnej wtyczki .

3. Znajdź wtyczkę, która odpowiada Twoim potrzebom

Uzyskanie wtyczki na tej platformie jest jak szukanie aplikacji w PlayStore . Musisz więc jasno określić nazwę wtyczki, która odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład, jeśli musisz umieścić banery reklamowe w WordPress , musisz poszukać wtyczki, która pomoże ci wykonać to zadanie. A przynajmniej musisz znaleźć taki, który da ci większą swobodę edycji pod względem banera do wdrożenia.

4. Pobierz wtyczkę, a następnie prześlij ją na stronę, nad którą pracujesz

Można powiedzieć, że wadą jest pobranie wtyczki do swojej strony w WordPressie, a następnie jej przesłanie. Ale jeśli się nad tym zastanowić, to wcale nie jest tak źle. W końcu wtyczki można pobierać z nieoficjalnych stron . Tak czy inaczej, musisz pobrać plik, który będzie wtyczką, a następnie wgrać go w sekcji „wtyczki”. Tam ładujesz i instalujesz. Reszta dotyczy tylko ustawień zgodnie z tym, co chcesz zrobić z tą wtyczką.

Czytaj więcej  Co to jest znak wodny i jak go umieścić w tekście Word? - Wstaw znak wodny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji