Jak mogę utworzyć i udostępnić łącze, łącze lub zaproszenie grupy WhatsApp WhatsApp

23 czerwca, 2021

Nie można mówić o aplikacjach, które pozwalają nam sprawnie komunikować się i które posiadają innowacyjne narzędzia, nie zapominając o WhatsApp . I to właśnie jego przydatność i praktyczność staje się oczywista, gdy staramy się dzielić z naszymi kontaktami dowolny rodzaj treści.

A mówiąc o jego różnych funkcjach, możemy wymienić możliwość tworzenia grup i jeśli myślisz o tym, jak to zrobić. Poniżej wyjaśnimy, jak utworzyć i udostępnić łącze, łącze lub zaproszenie grupy WhatsApp.

Dzięki temu rewolucyjnemu sposobowi łączenia ludzi w tej samej przestrzeni, możliwe jest tworzenie grup i dzielenie się informacjami, wiadomościami, notatkami głosowymi itp. z tymi kontaktami . Po prostu wysyłając wiadomość w tej grupie, wszystkie kontakty, które ją tworzą, otrzymają tę wiadomość. To wspaniała funkcja, którą WhatsApp oferuje, aby usprawnić komunikację.

Aby należeć do tych grup, konieczne jest otrzymanie zaproszenia za pośrednictwem linku lub kodu QR . Ale możesz również otrzymać link lub że jego administrator obejmuje ciebie, a wtedy otrzymasz tylko wiadomość wskazującą, że jesteś częścią grupy x. W tym artykule nauczymy Cię, jak tworzyć i udostępniać link.

Czytaj więcej  Jak zainstalować i podłączyć konsolę Nintendo Wii do mojego Smart TV w kilka minut?

Kroki tworzenia linków lub linków do tworzenia zaproszeń grupowych na WhatsApp

Tworzenie linków do zaproszeń do kontaktów w WhatsApp jest niezwykle proste i szybkie. A pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to stworzyć grupę, której będziesz administratorem lub administratorem. Następnym krokiem jest znalezienie i wybranie osób lub kontaktów, do których chcesz je zaprosić do tej grupy.

Następnie musisz wykonać następujące czynności, wejść do aplikacji WhatsApp z urządzenia mobilnego, a gdy już się w niej znajdziesz, wyszukaj i wybierz grupę. Następnym krokiem jest przejście do prawego górnego rogu, gdzie znajdziesz ikonę z trzema pionowymi kropkami. Kliknij na nią, aby wyświetlić menu opcji i wybierz pierwszą „Informacje o grupie”.

Ta akcja przeniesie Cię do nowego okna, w którym pokaże datę utworzenia grupy, obraz oraz inne opcje jej konfiguracji. W naszym przypadku klikamy opcję „Dodaj uczestników” . Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym wyświetlą się uczestnicy, których zawiera grupa, a także inne opcje.

Tworzenie linków lub linków w grupach WhatsApp

Wśród opcji, które znajdziesz w tym oknie jest nowa i to "Zaproś do grupy z linkiem" ta akcja wygeneruje link na ekranie i to możesz wysłać do swoich kontaktów. Ważne jest, abyś wiedział i ten sam link to pokazuje, każdy, kto ma ten link, może go użyć, aby być częścią grupy.

Czytaj więcej  Co mam zrobić, jeśli zgubię kartę IMSS? Co jest potrzebne do uzupełnienia lub ponownego zamówienia?

Oznacza to, że jeśli którykolwiek z uczestników grupy udostępni ten link innej osobie, może łatwo stać się częścią grupy. I to bez Twojej zgody, że jesteś administratorem tej grupy. Dlatego wiele osób ma trochę obaw, gdy używają tego narzędzia do tworzenia grupy.

Bo traci się istotę, jaką ta funkcja miała na początku, gdy tylko administrator mógł dodawać do niej uczestników . Ale teraz z tym zasobem, aby wysłać link, aby dołączyć do grupy. Każdy, kto ma ten link, może wejść do grupy, co oczywiście nie spodoba się administratorowi.

I tak kończy się artykuł, który po raz kolejny pokazał Wam kolejną ciekawą funkcję najważniejszego w danej chwili bezpośredniego przekazu. I tak proste, jak ukrywanie i wyciszanie grupy bez wychodzenia, wiesz, jak utworzyć i udostępnić łącze lub łącze zaproszenia do grupy WhatsApp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji