Jak łatwo zresetować, twardy reset lub przywrócić ustawienia fabryczne Xiaomi Redmi Note 8?

22 kwietnia, 2022

W ostatnich latach telefony komórkowe marki Xiaomi stały się liderem na rynku smartfonów dzięki swojej wysokiej jakości i niskim kosztom . Xiaomi Redmi Note 8 to ósma generacja serii Redmi Note, będąca jednym z zespołów o najlepszych obecnie specyfikacjach pod względem procesora Snapdragon 665 2GHz.

Jak każdy sprzęt elektroniczny, który obsługuje wysoki stopień użytkowania, ma tendencję do zużywania się i występowania usterek , które wpływają na jego działanie, albo nie włącza się, ani nie ładuje, albo pozostaje w logo , nie zagrażając sprzętowi, te wymagają niewielka konserwacja w takich sytuacjach.

Z tego powodu w tym artykule dzisiaj nauczymy się prostego zadania resetowania, twardego resetowania lub przywracania ustawień fabrycznych Xiaomi Redmi Note 8 łatwo i w krótkim czasie, aby zaoszczędzić pieniądze na serwisie technicznym.

Sprzęt Xiaomi, jak każda inna marka smartfona, podczas korzystania z różnych aplikacji, przechowuje informacje i dane osobowe, które są przechowywane na twoim sprzęcie, nie będąc tego świadomym, co prowadzi do problemów z szybkością podczas przetwarzania funkcji, takich jak awarie aparatu, głośnik, aplikacje, system operacyjny, baterię lub się wyłączy .

Czytaj więcej  Jak wysyłać i odbierać tajne wiadomości na czacie telegramowym bez pozostawiania śladów

Nie musisz się martwić, dzięki prostemu przywróceniu ustawień fabrycznych Twój Xiaomi Redmi Note 8 będzie jak nowy.

  Przywracanie ustawień fabrycznych z ustawień Xiaomi Redmi Note 8

  Najłatwiejszym i najszybszym sposobem przywrócenia urządzenia do stanu fabrycznego jest użycie komputera lub opcji w menu ustawień.

  W tym celu po wejściu do niskiej konfiguracji poprzez rozwijane menu, aż znajdziesz opcję „System”, po wejściu w tę opcję, kliknij „Zaawansowane”, aby zobaczyć zaawansowane opcje sprzętu, gdzie znajdziesz „ Opcje odzyskiwania ”, które pozwoli nam odzyskać ustawienia WiFi, ustawienia aplikacji lub zresetować Xiaomi Redmi Note 8 do stanu fabrycznego.

  Po kliknięciu ostatniej opcji, aby zresetować telefon Xiaomi Redmi Note 8 , pokaże Ci wszystkie dane urządzenia, które zostanie usunięte na wypadek, gdybyś potrzebował kopii zapasowej. Aby zakończyć, naciśnij ponownie komunikat potwierdzający, który pojawi się przy dwóch różnych okazjach, a po potwierdzeniu za każdym razem urządzenie uruchomi się ponownie, a przywrócenie ustawień fabrycznych zajmie kilka minut.

  Przywróć z twardym resetem

  Jeśli chcesz sprzedać swoje urządzenie Xiaomi Redmi Note 8 w optymalnych warunkach lub wystąpiła krytyczna awaria, która uniemożliwia działanie urządzenia, zwykle konieczny jest twardy reset, aby przywrócić telefon z Androidem, przywracając go do pierwotnej wartości fabrycznej, przez wykonywanie Całkowitego czyszczenia wszystkiego w telefonie z wyjątkiem systemu operacyjnego.

  Czytaj więcej  Jak poznać i zidentyfikować piosenkę odtwarzaną w filmie YouTube bez programów

  Znany również jako tryb odzyskiwania, zaleca się, aby przed rozpoczęciem wykonać kopię zapasową wszystkich danych na komputerze, których nie chcesz utracić podczas przywracania ustawień fabrycznych, ponieważ jest to nieodwracalny proces, w którym niemożliwe jest odzyskanie utraconych danych .

  Na początek wyłącz Xiaomi Redmi Note 8, naciskając przycisk zasilania przez 20 sekund, aby całkowicie wyłączyć urządzenie. Po wyłączeniu urządzenia ponownie naciśnij przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności na kilka sekund, aż na ekranie pojawi się logo Xiaomi.

  Użyj przycisków głośności, aby poruszać się w górę iw dół menu, aż dojdziesz do opcji „RecoveryMode”, w której naciśniesz przycisk zasilania, aby do niego wejść. Wchodząc w tę opcję, ponownie użyj przycisków głośności, aż znajdziesz „wyczyść partycję pamięci podręcznej”, aby usunąć pamięć podręczną urządzenia.

  Po wykonaniu tej czynności wróć do poprzedniego menu, aby przejść do opcji „wyczyść dane/przywróć ustawienia fabryczne”, wchodząc do tego menu, zignoruj ​​opcje „NIE”, dopóki nie znajdziesz opcji „TAK” i ją naciśniesz. Aby zakończyć, poszukaj opcji „rebootsystemnow” , aby ponownie uruchomić urządzenie. Rozpoczęcie zajmie kilka minut, zanim przywrócenie ustawień fabrycznych komputera będzie gotowe.

  Czytaj więcej  Co to jest root i do czego służy? Jakie są zalety rootowania mojego telefonu komórkowego?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji