Jak łatwo zobaczyć i poznać funkcje lub specyfikacje mojego telefonu komórkowego z systemem Android

21 czerwca, 2021

Urządzenia z Androidem są bardzo łatwe w użyciu lub manipulowaniu, więc coraz więcej użytkowników je zdobywa, w tym momencie większość osób, które już umieją czytać, może nauczyć się obsługiwać tego typu urządzenia.

Mogą również zmienić dowolne ustawienie, na przykład, aby automatycznie aktualizować czas Androida , aby między innymi dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają wiedzę na ich korzyść, mogli dowiedzieć się, czy nasz Android jest 32 czy 64-bitowy .

Wszystko w celu wyszukania i zainstalowania aplikacji poza Sklepem Play, do których używają przeglądarki internetowej, następnie znajdują swoją profesjonalną aplikację i przekazują ją do Androida , aktywując tryb debugowania przez USB.

U zwykłych użytkowników, którzy stanowią większość, pobierają tylko ze Sklepu Play każdy modny trend, na przykład TikTok, że pobranie i zainstalowanie TikTok na Androida jest tylko kwestią polecenia znajomego lub zobaczenia reklamy.

Ale ponieważ wiemy, czy możesz pobrać dowolny rodzaj aplikacji, jest to bardzo proste, musimy tylko mieć podstawową wiedzę na temat cech i specyfikacji naszego Androida, po prostu postępuj zgodnie z tym artykułem i dowiedz się, jak to zrobić.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zmienić moje konto iCloud lub Apple ID na moim iPhonie, jeśli nie mam lub nie pamiętam hasła?

  Jak zobaczyć cechy telefonu komórkowego z Androidem bez programów?

  Aby zobaczyć charakterystykę lub specyfikację telefonu komórkowego na Androidzie, będzie zależeć od wersji dostępnej na Twoim terminalu, ponieważ sposób wprowadzania tych informacji jest nieco inny, na przykład w wersjach Androida 6.0 lub nowszych zawsze będą one dostępne.

  Wystarczy wejść w "ustawienia telefonu komórkowego" i zlokalizować opcję " o telefonie ", gdzie można zobaczyć ilość informacji o naszym urządzeniu, zarówno o oprogramowaniu, jak i sprzęcie, a wśród tych opcji również " status ", gdzie pokaże nam więcej informacje specyficzne i techniczne.

  Podobnie jak pamięć wewnętrzna, używana i dostępna przestrzeń, nasz typ procesora, a także pamięć RAM, informacje te pomagają nam dowiedzieć się, czy nasze urządzenie jest odpowiednie podczas pobierania dowolnej aplikacji.

  Ważne jest, aby znać naszą wersję Androida do prawie każdego zadania, więc możesz również zobaczyć w tej sekcji wszystkie te aspekty , takie jak IMEI, wersja Androida, pasmo podstawowe, jądro, a nawet najprostsze, takie jak model naszego telefonu komórkowego.

  Czytaj więcej  Jak dostosować i zmienić klucz Wifi lub hasło Claro Colombia?

  Ale w przypadku telefonów komórkowych z wersją Androida niższą niż 6.0, niestety nie każdemu podoba się sekcja informacyjna, są to tylko niektóre urządzenia, które mają tę opcję, ale nie martw się, ponieważ istnieją aplikacje, które pomagają nam rozwiązać ten problem .

  Jak zobaczyć specyfikacje i cechy telefonu komórkowego z Androidem z programami?

  W przypadku telefonów komórkowych z niską wersją Androida, konkretnie niższą niż wersja 6.0, zaleca się pobranie z najnowszej wersji Sklepu Play dowolnej z tych poszukiwanych i zalecanych doskonałych aplikacji:

  Informacje o urządzeniu: zobacz informacje o urządzeniu : Z oceną 4,7 gwiazdek zalecamy tę wspaniałą aplikację, która spełnia funkcję ujawniania wszystkich specyfikacji naszego telefonu komórkowego.

  Możesz pobrać i zainstalować tę aplikację bez problemów, ponieważ jest ona dostępna dla osób z wersją Androida 3.0.8 lub wyższą, czyli dla większości urządzeń, nawet jeśli ma niewiele zasobów, ponieważ waży również 3,8 megabajta.

  Dzięki tej aplikacji możesz poznać informacje związane z : pamięcią RAM, ROM, pamięcią wewnętrzną i zewnętrzną, baterią, procesorem, dostępnymi czujnikami, a nawet informacjami o zainstalowanych aplikacjach, wszystko, czego potrzebujesz w jednej aplikacji.

  Jak zobaczyć charakterystykę chińskich telefonów z Androidem?

  W przypadku tych telefonów komórkowych istnieje również świetna aplikacja, w tym przypadku mówimy o CPU-Z, jest to bardzo popularna aplikacja, ponieważ ma bardzo praktyczny interfejs, który oferuje wszystkie informacje związane z urządzeniami, niezależnie od tego, czy są chińskie, czy nie. -oryginalne wersje.

  Czytaj więcej  Jak przesyłać dłuższe filmy do moich relacji na Instagramie lub IGTV krok po kroku?

  Nawet dla najstarszych telefonów komórkowych. Ponieważ można go zainstalować do wersji Androida od 2.2, jeśli masz jeden z tych tanich lub starych telefonów komórkowych, ale Android, po prostu pobierz tę aplikację i voila , będziesz mieć wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki . Sukcesy!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji