Jak łatwo zaczarować rzeczy i przedmioty w Minecrafcie na poziomie 1000, X lub Infinity

2 kwietnia, 2022

Dziesięć lat po jego stworzeniu Minecraft jest nadal jedną z najbardziej innowacyjnych gier wideo, jakie istnieją obecnie, oferując nieskończone możliwości dostosowania go do tego, czego chcesz, od przewodności i zaklęć trójzębnych po niesamowite kreacje. własna wyobraźnia.

Aby uwolnić swoją wyobraźnię i kreatywność w tej grze Mojang, musisz znać podstawowe elementy gry, takie jak zaklęcia, ulepszać i dodawać funkcje do narzędzi gry. Zanim dowiesz się, jak z nich korzystać, powinieneś również dowiedzieć się, jak je usunąć lub usunąć zaklęcia , aby jak najlepiej wykorzystać swoje wrażenia z gry.

Jak łatwo zaczarować rzeczy i przedmioty w Minecrafcie na poziomie 1000, X lub Infinity

Minecraft pozwala zaczarować wszelkiego rodzaju bronie, zbroje i narzędzia, aby wzmocnić zdolności przedmiotu lub zapewnić dodatkowe zastosowania , dodając kolejną warstwę różnorodności do tej wspaniałej gry. Abyś mógł w pełni cieszyć się tymi funkcjami, dzisiaj nauczymy Cię, jak łatwo zaklinać rzeczy i przedmioty w Minecrafcie na poziomie 1000, X lub nieskończoności.

Istnieją różne sposoby na rzucanie zaklęć lub zdobywanie zaklętych przedmiotów, które pozwolą ci dalej odkrywać możliwości tej piaskownicy, a nawet ułatwiają przywołanie tajemniczej Herobrine lub jakąkolwiek inną przygodę, którą masz na myśli. Dwie główne metody wykonywania tej funkcji to tabela zaklęć lub kowadło.

Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś dodał mnie lub na swojej liście kontaktów WhatsApp?

Tabela pisowni

Korzystanie z tabeli zaklęć jest szybką i łatwą funkcją, można ją zmielić dowolnym rodzajem kilofa, a po uzyskaniu wystarczy umieścić na nim przedmiot, a on zaoferuje dostępne opcje. Stół do zaklinania pozwala zaczarować wszystkie rodzaje przedmiotów z wyjątkiem nożyczek, wodzy, zapalniczki i zbroi dla konia.

Przed stworzeniem stołu zaklęć zaleca się zebranie niezbędnych materiałów , będziesz potrzebować 4 obsydianu, 2 diamentów i 1 księgi. Zaleca się również zbadanie maksymalnego poziomu, w którym można go zwiększyć, ponieważ różnią się one w zależności od typu.

Jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu tego typu przedmiotów, po prostu otwórz stół rzemieślniczy i umieść obsydianowe bloki w każdym dolnym i środkowym kwadracie, diament obok każdego bloku i książkę w środkowym kwadracie. Po wykonaniu tych kroków stół pojawi się przed tobą i wystarczy nacisnąć „Shift”, aby dodać go do ekwipunku.

Kowadło

Aby użyć kowadła , naszej drugiej metody uzyskiwania zaklętych obiektów, zaleca się posiadanie wcześniej zaklętych książek lub przedmiotów, ponieważ za pomocą kowadła będziesz mógł przetworzyć te dwa przedmioty w jeden, który posiada oba te właściwości. To musi być wytworzone dowolnym rodzajem kilofa, w przeciwnym razie zostanie zniszczone i można je również znaleźć w rudzie kowadła.

Czytaj więcej  Jak zrobić automatyczny i połączony indeks w programie Word z numeracją tytułów

Wśród swoich głównych funkcji pozwala również na naprawę zużytych narzędzi i zbroi przy użyciu doświadczenia i rudy, która należy do narzędzia. Inną opcją, którą możemy zrobić z kowadłem, jest zmiana nazw niektórych obiektów, aby nadać im żądaną nazwę. Aby stworzyć kowadło , będziemy potrzebować 3 żelaznych bloków i 4 żelaznych sztabek, co daje w sumie 41 żelaznych sztabek.

W naszym ekwipunku umieszczamy obiekt na powierzchni i otwieramy go prawym przyciskiem myszy, w rozwijanym menu będziesz mógł zobaczyć różne strefy , numer 1 pozwala nam edytować nazwę, numer 2, aby wejść do obiektów do pracy lub naprawy, cyfra 3 pokazuje nam wynikowy przedmiot, a na końcu cyfra 4 wskazuje doświadczenie niezbędne do zaklęcia.

Zaklęcie na poziomie 1000, X lub nieskończoność

Aby przyznać obiekty i narzędzia na żądanym poziomie, wystarczy stworzyć świat, w którym zezwalasz na kody, a po uruchomieniu gry dodaj następujące polecenie w pasku poleceń: „/give @p Minecraft:command_block”, aby uzyskać blok poleceń . Gdy mamy już blok poleceń, wpisujemy następujące polecenie, aby przypisać żądany poziom do obiektu: „/give @p minecraftTOOL 1 0”.

Jeśli chcesz w pełni cieszyć się tymi metodami, zapraszamy do pobrania Minecrafta na jego oficjalnej stronie . Dzięki tym prostym procesom możesz wykładniczo zwiększyć możliwości oferowane przez tę niesamowitą grę. Czy jesteś gotowy, aby je wykorzystać?

Czytaj więcej  Jak naprawić problemy z dźwiękiem w Fortnite, aby być słyszanym na czacie głosowym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji