Jak łatwo utworzyć lub otworzyć konto na Facebooku bez numeru lub e-maila

15 czerwca, 2022

Niezbędne jest posiadanie konta w różnych obecnie istniejących sieciach społecznościowych. Ponieważ każdy z nich oferuje nam funkcję, z której nie możemy korzystać na innej platformie. Chociaż w ostatnim roku toczy się walka między najczęściej używanymi sieciami społecznościowymi . Facebook wydaje się preferować użytkowników i dlatego konieczne jest założenie konta. A w tym artykule powiemy Ci, jak możesz utworzyć konto na Facebooku bez numeru telefonu i bez e-maila.

Wiele osób dostrzega obecność Facebooka na świecie i to, że jest to platforma, w którą wiele osób zwraca uwagę. Jeśli świadczysz usługę lub sprzedajesz produkt, musisz otworzyć konto. I w ten sposób stwórz stronę na Facebooku i możesz ją promować za darmo .

Jak łatwo utworzyć lub otworzyć konto na Facebooku bez numeru lub e-maila

Ale wiele osób czuje się nieco zastraszonych, aby to zrobić ze względu na poważne problemy, jakie platforma wykazała w odniesieniu do prywatności danych, które są tam ujawniane. Ale jeśli jesteś jedną z tych osób, nie martw się już, w poniższym artykule powiemy Ci proste kroki, które musisz wykonać, aby móc otworzyć konto na Facebooku bez numeru telefonu i bez e-maila.

Czytaj więcej  Jak dodać kursy, certyfikaty i dyplomy do mojego profilu LinkedIn — bardzo łatwo

  Indeks

   Co otrzymujemy, gdy założymy konto na Facebooku bez numeru i bez e-maila

   Facebook oferuje tak zwane konto testowe , tym użytkownikom, którzy nie chcą udostępniać poufnych danych, takich jak numer telefonu lub adres e-mail, w celu otwarcia konta. Ale powinieneś również wiedzieć, że to konto ma pewne oczywiste ograniczenia, jeśli porównasz je z kontem tradycyjnym lub rzeczywistym.

   W związku z tym nie będzie możliwe udostępnianie informacji ani komunikowanie się z kontami rzeczywistymi, a będzie to możliwe tylko z innymi kontami testowymi. Istnieje również inna komplikacja z tego typu kontem, a mianowicie, że jeśli chcesz przełączyć się na konto rzeczywiste, musisz zacząć od początku, tak jak podczas tworzenia normalnego konta na Facebooku.

   Ale jest to bardzo proste, nic skomplikowanego, coś podobnego, gdy chcesz odzyskać konto , które nie działa lub zostało wyłączone. Więc bez zbędnych ceregieli, a jeśli jesteś przekonany do założenia konta testowego na Facebooku, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

   Krok, aby utworzyć konto na Facebooku bez numeru lub telefonu

   Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść na konto na Facebooku i zalogować się, następnym krokiem jest wejście na następującą stronę na Facebooku, aby uzyskać dostęp do kont. Gdy już się w nim znajdujemy, musimy wybrać opcję „ Utwórz nowe konto ”, która jest na zielono. I zostaniemy przeniesieni do nowego okna, w którym zobaczymy dane użytkownika, które aplikacja utworzyła automatycznie.

   Czytaj więcej  Jak zrobić lub stworzyć formularz w programie Word do wypełnienia - samouczek praktyczny

   Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło, wszystkie te dane zostały dostarczone przez Facebook. Następnym krokiem jest zamknięcie tego okna i będziemy mieli nowo utworzone konto i tam będziemy mieli dwie opcje. Usuń konto, a my z niego skorzystamy w przypadku zaprzestania korzystania z konta testowego lub zresetowania hasła.

   I to wszystko, to wszystko, co musisz zrobić, aby utworzyć konto testowe na Facebooku , abyś nie miał problemów z wprowadzaniem swoich danych. Pamiętaj jednak o ograniczeniach, które będziesz mieć podczas korzystania z tego konta, dlatego możesz wchodzić w interakcje tylko z użytkownikami, którzy również utworzyli konto testowe.

   I tak kończy się ten samouczek, który po raz kolejny porusza interesujący temat związany z najczęściej używanym serwisem społecznościowym na świecie. I w bardzo prosty sposób potrafił wytłumaczyć , jak założyć konto na Facebooku bez numeru telefonu i bez maila.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji