Jak łatwo usunąć, wyłączyć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze?

19 czerwca, 2021

Ludzie chcą być częścią wszystkiego, co jest trendem lub modą, dlatego możemy tworzyć różne konta. Możesz też zainstalować sieci społecznościowe lub aplikacje do bezpośredniego przesyłania wiadomości, takie jak WhatsApp, bez korzystania ze Sklepu Play .

Ale może wtedy, pomimo bardzo atrakcyjnych funkcji, nie przekonuje i chcesz go wyeliminować. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak na zawsze usunąć, wyłączyć lub usunąć moje konto WhatsApp.

Jak łatwo usunąć, wyłączyć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze?

Użytkownik może mieć różne powody, by chcieć usunąć swoje konto WhatsApp i dołączyć do innych kont oferujących podobne usługi, takie jak Telegram. Chociaż wiele się dyskutuje, co jest lepsze i bezpieczniejsze . Ale prawda jest taka, że ​​jeśli uważasz, że nie oferuje Ci tego, czego oczekujesz lub Twoje dane osobowe mogą zostać naruszone, zaleca się odmowę.

Z jakichkolwiek powodów, dla których chcesz się kłócić, masz idealne prawo do wyjścia z WhatsApp, a my jesteśmy zobowiązani nauczyć Cię, jak to zrobić. Dlatego w tym samouczku będziesz miał potrzebne informacje i w prostych krokach będziesz wiedział. Jak usunąć, wyłączyć lub usunąć swoje konto WhatsApp na zawsze.

Indeks
  Czytaj więcej  Co to jest tożsamość cyfrowa i do czego służy? Jakie są typy? - Zalety i wady

  Aspekt do rozważenia podczas usuwania WhatsApp

  Kiedy podejmujesz taką decyzję, aby usunąć konto, a konkretnie WhatsApp, powinieneś znać kilka ważnych aspektów i lepiej przeanalizować je przed wykonaniem tego kroku. Po pierwsze, eliminacja nie jest odwracalna.

  A zatem, gdy go usuniesz, wszystkie dane, które zapisałeś na tej platformie, również to zrobią. Messaging nie tworzy kopii zapasowych serwerów kont, które zostały usunięte.

  Dlatego musisz przewidzieć, że przed usunięciem konta WhatsApp , tworzysz inną kopię zapasową niż ta, którą robi WhatsApp. Ponieważ to powtarzamy, stracisz wszystko, absolutnie wszystko. Ale jeśli twoje zamiary usunięcia konta nadal się utrzymują, nie rozmawiaj więcej i zobaczmy, czego boimy się zrobić.

  Kroki, aby usunąć swoje konto WhatsApp na iPhonie

  Aby usunąć konto WhatsApp na zawsze , musisz wykonać różne kroki w zależności od używanego telefonu komórkowego. W tym przypadku powiemy Ci kroki, które należy wykonać, jeśli masz zainstalowany WhatsApp na urządzeniu iPhone. Pierwszy krok jest oczywisty i polega na wejściu do aplikacji mobilnej WhatsApp.

  Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć zduplikowane pliki i zdjęcia w systemie Windows i Mac na zawsze?

  W środku przejdziemy do ustawień aplikacji, a gdy znajdziemy się w jej oknie, klikniemy sekcję „Konta”. Ta akcja przeniesie nas do Twojego okna i zobaczymy w nim różne opcje. Takie jak prywatność, bezpieczeństwo, weryfikacja dwuetapowa, zmiana numeru, żądanie informacji i oczywiście „Usuń moje konto”

  Klikamy tę ostatnią opcję, aby przejść do okna, które pokaże nam, jakie będą zagrożenia związane z usunięciem konta i o których już wspominaliśmy wcześniej. Jeśli chcesz kontynuować proces, musisz podać swój numer telefonu, a następnie kliknąć opcję „Usuń moje konto”, która zostanie znaleziona w czerwonym polu.

  Kroki, aby usunąć konto WhatsApp na Androida

  Aby usunąć swoje konto WhatsApp z urządzenia z Androidem, musisz wykonać następujące czynności, najpierw wejdź do aplikacji. Będąc w nim, przejdź do prawego górnego rogu i naciśnij ikonę z trzema punktami, ta akcja wygeneruje menu i musisz kliknąć "Ustawienia". W tym oknie klikniesz sekcję "Konta", a następnie wybierz ostatnią opcję "Usuń moje konto".

  W następnym oknie otrzymasz wiadomość, która poinformuje Cię, co się stanie, jeśli będziesz kontynuować tę akcję. W przypadku kontynuacji należy przewinąć do dołu okna i w nim podać swój numer telefonu.Na koniec należy kliknąć opcję "Usuń moje konto". W ten sposób na zawsze usunąłeś swoje konto WhatsApp.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć konto i zalogować się do PlayStation Network PS3 lub PS4, jeśli nie mogę się zalogować lub połączyć?

  Zdajesz sobie sprawę, jak proste i szybkie jest usunięcie konta WhatsApp , a także aktywacja trybu ciemnego w sieci WhatsApp. A jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, nie przestawaj tego robić za pomocą pola sugestii, które otrzymasz poniżej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji