Jak łatwo i bez programów tworzyć lub tworzyć miniatury do YouTube online?

21 lipca, 2021

Dostęp do wszelkiego rodzaju treści audiowizualnych to jedna z głównych zalet, jakie rewolucja komputerowa przyniosła nam wraz z pojawieniem się internetu do niemal każdego zakątka świata po kosztach ekonomicznych. Zwłaszcza, że YouTube jest od ponad dekady ulubionym narzędziem ułatwiającym użytkownikom dostęp do wszelkiego rodzaju treści na wygodnej platformie.

Coraz więcej narzędzi ułatwiających korzystanie z niego użytkownikom, zarówno do tworzenia, jak i korzystania z treści całkowicie bezpłatnie , w szczególności dzięki funkcji tworzenia skrótów do list odtwarzania YouTube na moim komputerze lub telefonie komórkowym, które upraszczają przez Pełny dostęp do ulubionych filmów za pomocą tylko jedno kliknięcie.

Z drugiej strony, ponieważ jest to aplikacja używana głównie przez użytkowników iOS i Androida, zaleca się odwiedzenie przewodnika Odkryj, jak to zrobić, aby dowiedzieć się, ile danych lub megabajtów potrzeba do obejrzenia filmu na YouTube , aby pomóc Ci zaoszczędzić dane . Dodatkowo oferujemy szeroką gamę samouczków, dzięki którym możesz w pełni korzystać z narzędzia YouTube.

Obecnie istnieje nieskończona liczba sposobów korzystania z YouTube, na różne kreatywne sposoby w celach rozrywkowych lub zawodowych, ponieważ coraz więcej osób pracuje z tej platformy.

Czytaj więcej  Jak przyspieszyć lub zwiększyć prędkość mojego komputera PC lub Mac z systemem Windows 10, jeśli jest bardzo wolny?

Tak więc rozpoczęcie wiedzy, jak korzystać z pozostałych funkcji na swoją korzyść, staje się koniecznością korzystania z platformy, aby dostępne jej zalety zaczęły się mnożyć. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak łatwo i bez programów tworzyć lub tworzyć miniatury dla YouTube online.

Twórz lub twórz miniatury dla YouTube online

Obecnie, dzięki nieustannym postępom technologicznym publikowanym w sieci, możemy przeprowadzić dowolny proces bez konieczności pobierania zewnętrznego programu na nasz komputer osobisty. Miniatury YouTube nie są wyjątkiem, dzięki prostemu wyszukiwaniu możesz zobaczyć szeroką gamę usług online, tutaj zalecamy najlepsze usługi .

  • Adobe Spark: W galerii Adobe Spark znajdziesz nieskończoną liczbę dostępnych szablonów uporządkowanych według kategorii, aby ułatwić wyszukiwanie. Dzięki prostej platformie możesz odkrywać, nie mając jasnego pomysłu, dopóki nie znajdziesz elementów, które lubisz dla swojej miniatury.

Aby utworzyć miniaturę za pomocą Adobe Spark, wystarczy wybrać rozmiar i kształt szablonu, a następnie dostosować go do własnych upodobań, a następnie wybrać obraz wideo i dodać czcionkę zgodnie z motywem. Możesz utworzyć konto w Adobe Spark za darmo za pomocą konta Google, Facebook, Apple lub za pomocą poczty e-mail.

  • Fotojet: Podobnie jak Adobe Spark, dzięki Fotojet możesz utworzyć miniaturę za pomocą kategorii szablonów dostępnych za darmo, z tą różnicą, że narzędzia do edycji są nieco bardziej ograniczone, ale jednocześnie ich platforma jest prostsza.
  • Visme: Kolejna z głównych usług do tworzenia miniatur YouTube, ponieważ ma łatwą w użyciu platformę, z prostymi szablonami do natychmiastowego dostosowywania i pobierania bez zbytniego obciążania , dzięki czemu późniejsze przesyłanie do YouTube jest szybkie.
Czytaj więcej  Dlaczego mój telefon komórkowy lub komórkowy wyłącza się tylko wtedy, gdy ma baterię? - Rozwiązanie

Inne dostępne opcje YouTube

Oprócz tworzenia miniatur istnieją tysiące zasobów, których musisz nauczyć się tworzyć i używać, aby zapewnić sukces swojego kanału YouTube.

Na szczęście platforma YouTube ma obecnie Akademię twórców, w której możesz zacząć zapoznawać się ze wszystkimi dostępnymi narzędziami edukacyjnymi, aby ulepszać swoje treści.

Dzięki kursom Akademii Twórców możesz uczyć się od podstawowych aspektów do najbardziej złożonych, aby tworzyć wysokiej jakości treści za pomocą strategii i produkcji w celu zarabiania.

Gdy zaczniesz ulepszać swoje treści, a liczba widzów przekroczy 1000 subskrybentów , będziesz mieć możliwość utworzenia społeczności YouTube i uzyskania dostępu do niej, aby udostępniać wszelkiego rodzaju dodatkowe treści do swoich filmów, jednocześnie wchodząc w interakcję z subskrybentami i innymi twórcami. rodzaje treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji