Jak łatwo aktywować, używać i umieszczać GIFy lub Giphy w komentarzach na Facebooku?

21 czerwca, 2021

Facebook to serwis społecznościowy, który porusza ogromną liczbę osób, jest używany przez tak wielu użytkowników, którzy szukają sposobu na ułatwienie dość wszechstronnej rozrywki.

Na Facebooku można umieszczać gify lub naklejki w historiach , można je wysyłać prywatnie lub publikować w komentarzach, nie wspominając o innych narzędziach rozrywkowych, rozrywkowych i komunikacyjnych, które posiada.

Być tak. Następnie, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, porozmawiamy o tym, czym są gify lub gifie, zwłaszcza te na Facebooku, do czego są używane, jak je aktywować, używać i umieszczać w komentarzach, a także przydatność tego samego w sieci społecznościowej.

Czym są gify lub gify na Facebooku? Do czego są używane

Temat gifów lub giphy jest dość obszerny, ponieważ możesz dużo o tym mówić, jeśli szukasz informacji, aby dowiedzieć się o ich użyciu lub tworzeniu, temat jest tak obszerny, że możesz nawet tworzyć gry wideo na Androida za pomocą Giphy Arcade.

Czytaj więcej  Co to jest IFTTT w języku hiszpańskim i jak to działa? - Zalety, alternatywy i porównania

Ale ponieważ tematem jest Facebook, najpierw powiemy Ci, jakie są gify lub giphy, aby wyjaśnić Ci Facebooka. Są to serie animacji, które są tworzone z kilkoma obrazami w sekwencji , to jest jak publikowanie lub wysyłanie obrazu z ruchem, ale ze szczególnym uwzględnieniem braku dźwięku.

Teraz jakie są gify lub giphy na Facebooku? Są to serie obrazów z ruchami, które są używane, gdy nie chcesz używać naklejki. Są to te pola z miniaturami, które widzisz w komentarzach lub rozmowach, które wykonują jakąś akcję, ale nie mają dźwięku.

Służą do wyrażania akcji za pomocą obrazu, jest to znacznie łatwiejszy i bardziej wizualny sposób przekazywania wiadomości na Facebooku, ponieważ gify lub giphy są odpowiedzialne za przekazywanie za pomocą ruchomych obrazów.

Kroki, aby łatwo aktywować, używać i umieszczać gify lub gify w komentarzach na Facebooku

Na Facebooku możesz robić świetne umiejętności z gifami i są one coraz częściej wykorzystywane przez użytkowników, z tego powodu Facebook dał im również ważną rolę na platformie.

Mówimy tak, ponieważ dzięki gifom lub gifom nie tylko będziesz mógł rozmawiać prywatnie lub pokazywać je w komentarzach, ale można je również umieścić na okładce Facebooka , na koncie osobistym lub na stronie utworzonej za pośrednictwem sieci społecznościowej , Jeśli chodzi o komentarze, kroki dotyczące używania i umieszczania gifów lub gifów w komentarzach na Facebooku są następujące.

Czytaj więcej  Czym jest i jak chronić się przed atakiem TCP? Atak z przewidywaniem sekwencji

Obsługa i aktywacja jest bardzo prosta, jeśli przeglądasz na Facebooku publikację, którą chcesz skomentować za pomocą jakichś gifów, wystarczy nacisnąć przycisk, aby dodać komentarz tak, jakby komentarz miał być zrobiony w Zwykły sposób.

Dopiero gdy pojawi się pole komentarza, nie będziesz musiał nic pisać, musisz zaznaczyć na dole, gdzie jest napisane „GIF”, aby wstawić obraz.

Kiedy naciśniesz gdzie jest napisane 'GIF', pojawi się pole z paskiem wyszukiwania, w tym pasku musisz wpisać słowo związane z gifami, których chcesz użyć, podczas pisania będzie wiele opcji, wybierasz gify, które chcesz opublikować i to wszystko, komentujesz na Facebooku będzie z gifami.

Przydatność gifów lub gifów na Facebooku

Gify mają bardzo dobre narzędzie, aby móc komunikować się z obrazami w łatwy sposób i bez tak wielu komplikacji, bardziej wizualna niż werbalna komunikacja jest tym, co zwykle oferują gify lub gify, nie tylko na Facebooku, ale także na każdej innej sieci społecznościowej lub kurier aplikacji.

Podobnie jak w przypadku udostępniania lub wysyłania gifów w Slacku lub czatowania na WhatsApp za pomocą obrazów po kolei, czyli za pomocą gifów. Gify zostały umieszczone w bardzo pozytywny sposób, ponieważ zapewniają pewnego rodzaju komfort i rozrywkę, gdy chcemy wyrazić lub zakomunikować coś, co trudno wyrazić słowami.

Czytaj więcej  Jak ponownie zainstalować lub ponownie zainstalować system Windows 7, 8 i 10 bez utraty danych i plików?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji