Jak łączyć lub łączyć wiele obrazów w jednym pliku PDF za pomocą aplikacji

30 października, 2021

Istnieje wiele powodów, dla których chcesz zgrupować wiele obrazów w jednym pliku PDF, albo dlatego, że kończysz pracę na uniwersytecie i brakuje ci tylko dowodów, albo dlatego, że szef zapytał cię w dokumencie PDF.

Konwersja do formatu PDF jest zawsze wielką zaletą, ponieważ ten typ dokumentu zachowuje nienaruszoną estetykę, a także pozwala dodawać coraz więcej plików.

Jak łączyć lub łączyć wiele obrazów w jednym pliku PDF za pomocą aplikacji

Osobiście załączałem zdjęcia do formatu PDF, ponieważ nauczyciel akademicki poprosił je ściśle w ten sposób , dlatego rozumiem, że chcesz to zrobić jak najszybciej i jak najlepiej, a tutaj poznasz najlepsze sposoby na to. i bez programów.

  Korzyści z połączenia wielu obrazów w jeden plik PDF

  Te typy PDF rozszerzeń są tworzone, aby móc otworzyć plik PDF, jednak jako takie na PC nie ma czytnik pdf przeciwieństwie mobilne, które można nawet sprawić, że ktoś czytać PDF na głos do was z jednej aplikacji (lub wielu) ES Z tego powodu , z PC mamy wyraźną wadę , ale to wcale nie jest złe, istnieją aplikacje, które otwierają PDF tak, jakby to był ich natywny sposób robienia tego.

  Czytaj więcej  Jakie są najlepsze aplikacje do wysyłania bezpłatnych SMS-ów z Androida i iPhone'a?

  Jednym z nich jest Microsoft Edge, domyślna przeglądarka Windows, dzięki której dokumenty będą otwierane, jeśli nie masz zainstalowanej żadnej innej aplikacji, korzyści z łączenia kilku obrazów są jasne, oto kilka:

  • Zachowana zostanie estetyka dokumentu
  • Rozmiar dokumentu pozostaje nienaruszony
  • Nikt nie może łatwo edytować dokumentu, aby go edytować, musisz wiedzieć, jak to zrobić.

  Scal wiele obrazów w plik PDF online

  Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają łatwo łączyć obrazy i konwertować je do formatu PDF, tutaj wymienię tylko kilka.

  Online2PDF.com

  Jest to konwerter PDF online z 3 prostymi krokami, innowacyjny w branży i bez wątpienia jedna z najlepszych opcji na rynku do wykonania tej czynności, jest prosty i łatwy w użyciu , szczególnie polecany ze względu na jego zwinność podczas robienia rzeczy, to jest w stanie szybko zmienić to, o co prosisz, bez wątpienia świetna usługa, którą możesz znaleźć na swojej stronie internetowej .

  Istnieje nieskończona liczba aplikacji, które mogą pomóc Ci połączyć kilka obrazów w plik PDF, ale bez wątpienia zobaczymy 2, które służą najbardziej i które Cię nie rozczarują , wybór należy do ich zalet i wad, ale wszystkie 3 działają idealnie.

  Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować biblioteki Arduino w środowisku programistycznym?

  Konwerter obrazu na PDF | Darmowe | JPG do PDF

  Ta aplikacja, która oprócz tego, że jest świetna, waży niewiele i bez problemu wykona połączenia obrazów, jej funkcje obejmują:

  • Możliwość zmiany rozmiaru obrazów
  • Użyj narzędzi do przycinania i skalowania, aby zoptymalizować obrazy dla pliku PDF.
  • Organizacja automatyczna
  • Sortuj obrazy automatycznie według daty, nazwy lub ręcznie, jeśli chcesz
  • Działa w trybie offline na dowolnym urządzeniu mobilnym

  Czytnik PDF — konwerter obrazu na PDF, przeglądarka plików PDF

  Jest to kolejna aplikacja związana ze światem plików PDF i jest bardzo zdolna nie tylko do wprowadzania zmian w obrazach i konwertowania ich do formatu PDF, ale ma również morze możliwości, między innymi:

  • Możliwość dodania znaków wodnych
  • Konwerter obrazu na PDF lub konwerter jpg na pdf
  • Czytnik e-booków: ekspert PDF i edytor PDF
  • Konwerter plików PDF na tekst
  • Możliwość edycji dokumentów (konwertowanie ich do Worda w kilka sekund, a następnie ponowne pozostawienie ich w formacie PDF)
  • Scal 2 lub więcej plików PDF w jeden w żądanej kolejności
  • SPLIT PDF ta opcja umożliwia czytanie książek lub artykułów napisanych w gazecie w formie fizycznej i konwertowanie ich za pomocą jednego zdjęcia do w pełni czytelnego pliku PDF, który możesz przeczytać niemal natychmiast
  Czytaj więcej  Jak zarabiać na bonusie TikTok

  Również dla dowolnego urządzenia z systemem Android.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji