Jak korzystać z Map Google, aby zlokalizować, gdzie mój samochód jest zaparkowany?

26 czerwca, 2021

Jednym z najważniejszych aspektów, jakie mają aplikacje lub usługi platformy cyfrowej, jest to, że mogą nam pomóc w różnych zadaniach, które wykonujemy na co dzień. A w tym przypadku porozmawiamy o gigantycznym Google, który ma usługi, które doskonale ilustrują to, co mówimy.

Gdzie można skorzystać z Google Maps i pozwolić nam znaleźć nasz samochód. I to jest celem tego artykułu, aby nauczyć Cię, jak korzystać z Map Google, aby zlokalizować miejsce zaparkowania samochodu.

Mapy Google to aplikacja, która ma wiele funkcji i dzięki której możemy zlokalizować prawie każde miejsce na mapie. I nie ogranicza się to tylko do pokazania nam przez smartfona, jak wygląda sytuacja na drodze o określonej porze dnia. Lub poszukaj współrzędnych geograficznych , pozwoli nam to również poznać położenie naszego zaparkowanego samochodu.

Różne zobowiązania, które możemy mieć na co dzień, mogą sprawić, że nie będziemy zwracać uwagi na to, gdzie parkujemy samochód. Zwłaszcza jeśli jest to parking z dużą ilością pojazdów. Co więc możemy zrobić, aby nie tracić godzin na nieudane wyszukiwanie, ponieważ wystarczy skorzystać z Google Maps, a tutaj dowiesz się, jak to zrobić.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak odzyskać konto iCloud, jeśli zapomniałem swojego Apple ID i nie mogę aktywować mojego zablokowanego iPhone'a?

  Kroki, aby zlokalizować nasz zaparkowany samochód za pomocą Map Google

  Ta nowa funkcjonalność, którą Mapy Google udostępniają wszystkim swoim użytkownikom, pozwoli nam na zaznaczenie na mapie lokalizacji samochodu. Możemy go używać w taki sam sposób na urządzeniach z Androidem, jak na urządzeniach z systemem iOS. Aby skorzystać z tej funkcji musimy wykonać następujące czynności, wejść do Map Google z telefonu komórkowego.

  Teraz musisz tylko poczekać, aż mapa zacznie lokalizować twoje miejsce na mapie, gdy zobaczysz niebieski punkt na mapie, oznacza to, że jest to twoja aktualna pozycja. Następnym krokiem jest kliknięcie na niebieski punkt, aby wyświetlić menu opcji. W naszym przypadku klikamy opcję „Zapisz parking” .

  I to wszystko, co musisz zrobić, aby Mapy Google zapisały dokładne miejsce zaparkowania samochodu. Teraz, gdy chcesz wrócić do punktu zaznaczonego na mapie , wystarczy nacisnąć niebieski punkt, a na ekranie zostaną wyświetlone wskazówki, jak do niego dotrzeć.

  Inne opcje parkowania w Mapach Google

  Mapy Google oferują inne opcje związane z informacjami o parkowaniu Twojego samochodu. Jeśli chcesz, możesz nacisnąć opcję "Więcej informacji", a otrzymasz dodatkowe informacje o tym, jak dotrzeć do punktu wskazanego na mapie. Jest to również możliwe dzięki tym opcjom, które pokazuje aplikacja.

  Czytaj więcej  Jak naprawić problemy z połączeniem internetowym w systemie Windows 10?

  W razie potrzeby zmień lub edytuj punkt parkingowy samochodu lub po prostu udostępnij tę lokalizację znajomemu lub członkowi rodziny. Różne opcje, które pokazują Mapy Google, mogą Ci bardzo pomóc. Wśród nich jest bardzo szczególna i są to „Notatki”, w których można wpisać informacje referencyjne dotyczące miejsca parkingowego.

  Aplikacja Mapy Google pozwoli Ci również zrobić zdjęcie miejsca, w którym zaparkowałeś samochód i zapisać je do wykorzystania w przypadku nie znalezienia dokładnego miejsca zaparkowania. Będziesz także otrzymywać powiadomienia z telefonu komórkowego wskazujące, gdzie zaparkowany jest samochód. Jak widać, jest to doskonałe narzędzie, idealne dla osób z problemami z pamięcią.

  Nie możemy nie podziwiać postępów technologicznych, które zostały osiągnięte do tej pory i które są udostępniane użytkownikom. W tym przypadku Mapy Google pozwalają cieszyć się tymi i najnowszymi wiadomościami, które obejmowały pobranie najnowszej zaktualizowanej wersji na urządzenie mobilne.

  W ten sposób kończy się samouczek, który może nauczyć Cię, jak korzystać z Map Google, aby zlokalizować dokładne miejsce, w którym możesz zaparkować samochód . I mamy nadzieję, że ten artykuł jest bardzo pomocny i w przypadku wątpliwości lub wątpliwości prosimy o przesłanie ich do nas poprzez pole komentarza, które znajdziesz nieco dalej.

  Czytaj więcej  Facebook Messenger vs Messenger Lite Co jest lepsze? Różnice, zalety i wady

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji