Jak korzystać z Facebook Messengera bez posiadania konta na Facebooku i instalacji, czy jest to możliwe?

25 sierpnia, 2021

Widzieliśmy w minionym roku, że Facebook ugruntował swoją pozycję jako jeden z portali społecznościowych, który cieszy się dużą popularnością i największą liczbą użytkowników . I w tym przypadku Facebook Messenger jest aplikacją odrębną od sieci społecznościowej i dlatego można z niej korzystać bez zakładania profilu. Dlatego w tym artykule podpowiemy, jak korzystać z Facebook Messengera bez posiadania konta i bez jego instalacji.

Jak korzystać z Facebook Messengera bez posiadania konta na Facebooku i instalowania go, czy jest to możliwe?

Chociaż może się to nie wydawać, nadal są użytkownicy, którzy całkowicie odrzucają posiadanie konta na Facebooku, ze względu na różne problemy z prywatnością, które pokazała platforma. Ale jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z Facebook Messengera i być może dlatego może działać niezależnie od Facebooka.

Więc jeśli nie wiesz, jak można korzystać z Facebook Messengera bez posiadania konta na Facebooku i bez jego instalacji . Zapraszamy do dalszego czytania tego artykułu i poznania kroków, które należy podjąć, aby to zrobić. I wykorzystaj wszystkie opcje, takie jak wiedza, czy ktoś Cię widział lub czytał .

Czytaj więcej  Co się stanie, jeśli zablokowany kontakt WhatsApp znajduje się w tej samej grupie co ja?

  Możesz korzystać z Facebook Messengera bez konta na Facebooku

  Chociaż są małżeństwem, możliwe jest korzystanie z aplikacji Facebook Messenger za pośrednictwem telefonu z Androidem. Bez konieczności tworzenia profilu, chociaż gdyby tak było, mógłbyś mieć dostęp do znajomych bezpośrednio ze swojego profilu. I nie musisz iść do swoich kontaktów mobilnych, aby je zdobyć.

  Podczas korzystania z aplikacji Facebook Messenger, którą musisz już zainstalować na telefonie komórkowym, podczas logowania zostaniesz zapytany, czy masz konto lub profil. Dlatego musisz odpowiedzieć nie i postępować zgodnie z instrukcjami, aby bez problemów korzystać z aplikacji do przesyłania wiadomości. Przekonasz się, że nie są one tak skomplikowane i skorzystasz z tej usługi za mniej niż pieje kogut.

  Kroki korzystania z Facebook Messenger bez konta na Facebooku

  Wtedy będziesz mógł sprawdzić, czy nie jest konieczne posiadanie konta lub profilu w sieci społecznościowej Facebook, aby móc korzystać z Facebook Messenger . W związku z tym możliwe będzie użycie tej wiadomości, jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności stosowaną przez tę platformę. Dlatego konieczne będzie przestrzeganie tylko tych prostych instrukcji,

  Czytaj więcej  Jak otrzymać i zrealizować czek lub kartę podarunkową na Amazon krok po kroku?

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do aplikacji mobilnej, z której możesz pobrać z wirtualnego sklepu Google. Gdy już się w nim znajdziesz otrzymasz wiadomość na ekranie z pytaniem „Czy masz konto na Facebooku” i dwiema opcjami do wyboru i w naszym przypadku musimy kliknąć opcję „Nie mam konta” .

  Po wykonaniu tego kroku zostaniemy poproszeni o podanie naszego numeru telefonu, aby otrzymać kod potwierdzający, a następnie aplikacja przejdzie do weryfikacji tego kodu. Po wykonaniu tego kroku i zweryfikowaniu Twojej tożsamości. Twoja sesja na Facebooku zacznie się, aby tego uniknąć, wystarczy kliknąć opcję „To nie jest moje konto”.

  Teraz system poprosi Cię o wprowadzenie pewnych danych, takich jak Twoje nazwisko i imię, to podstawowe informacje, które powinni mieć osoby, z którymi będziesz się kontaktować. Ponadto, jeśli chcesz, możesz przesłać zdjęcie, aby mogli Cię zobaczyć, gdy chcą wysłać Ci wiadomość, zdajesz sobie sprawę, jak proste i łatwe jest korzystanie z Facebook Messenger bez posiadania konta lub profilu na Facebooku.

  I w ten prosty sposób, jak usuwanie lub usuwanie znajomego na Facebook Messengerze, pokazaliśmy Ci, jak łatwe jest korzystanie z aplikacji do przesyłania wiadomości bez posiadania profilu utworzonego na Facebooku . Ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, straciliśmy, że dasz nam znać w polu komentarza.

  Czytaj więcej  Jak używać, aktywować i konfigurować AirDrop na moim iPhonie, iPadzie, iPodzie i komputerze Mac do udostępniania plików

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji