Jak korzystać z aplikacji Google Datally do zapisywania danych mobilnych na Androidzie?

8 października, 2022

Google Datally to aplikacja, która działa od 2017 roku. Wtedy nie była tak dobrze znana, ale teraz, gdy minął czas i ludzie mogli zobaczyć jej funkcję, jest to powszechnie używana aplikacja .

Teraz możesz być bardzo ciekawy, jak działa taka aplikacja i jakie korzyści zapewnia . Cóż, w tym artykule pokażemy Ci zalety takiej aplikacji i nauczymy Cię, jak ją aktywować, abyś mógł nauczyć się jej używać i przekonać się, jaka jest dobra.

  Indeks

   Jakie korzyści oferuje Google Datally?

   Google Datally to narzędzie do oszczędzania danych mobilnych . Google stworzył tę aplikację, ponieważ w niektórych krajach usługa mobilnej transmisji danych jest bardzo droga. Z tego powodu ludzie nie zawsze mają pieniądze, aby zapłacić dostawcy wiadomości.

   Ma raczej pieniądze tylko na podstawowe rzeczy, takie jak kupowanie jedzenia i opłaty za media. Teraz dzięki Google Datally będziesz mógł zapisać swoje dane mobilne i możliwe, że nadejdzie czas na doładowanie lub zapłacenie dostawcy wiadomości, a nadal masz saldo.

   Czytaj więcej  Jak przekonwertować lub przekształcić nagranie ZOOM na format wideo MP4 online za darmo?

   oszczędzaj dane mobilne google datally

   Jak działa Google Datally?

   Google Datally działa w prosty sposób, dba tylko o ograniczenie danych do aplikacji, które nie są używane. Następnie przekierowuje zużycie danych tylko do używanych aplikacji.

   Tak więc blokowanie mobilnego dostępu do danych w aplikacjach działających w tle pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy. W Google Datally będziesz mógł wybrać, które aplikacje mogą uzyskiwać dostęp do danych mobilnych bez żadnych ograniczeń, a które przestaną zużywać, gdy będą działać w tle.

   Jak zainstalować lub aktywować Google Datally?

   System operacyjny Android zawsze był bardzo dobrze kojarzony z branżą Google . Dlatego aplikacje Google są zawsze wbudowane w urządzenia z Androidem. Jeśli masz urządzenie z Androidem, być może masz już aplikację Google Datally.

   Aby dowiedzieć się, czy go masz, przejdź do ustawień, a następnie do aplikacji i tam zobaczysz listę aplikacji, które ma Twoje urządzenie. Przeszukuj jeden po drugim, aby sprawdzić, czy znaleziono Google Datally . Lub jeśli nie korzystasz z wyszukiwarki, wpisując słowo „Datally”.

   Jeśli okaże się, że aplikacja jest na pewno dezaktywowana, aby ją aktywować, naciśnij ją, a następnie wybierz „Aktywuj” , a zostanie natychmiast aktywowana.

   Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików i do czego służą? Jakie są typy?

   Teraz, jeśli Twoje urządzenie nie ma tej wbudowanej funkcji, poszukaj aplikacji Google Datally . Przejdź do pobrania i poczekaj, aż zostanie zainstalowany na swoim urządzeniu.

   Jeśli nie masz miejsca na pobranie takiej Aplikacji, możesz usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje, których nie używasz. W ten sposób zwolnij dużą ilość miejsca na telefonie komórkowym. Ponieważ jednak masz już zainstalowaną aplikację, przejdź do jej otwarcia.

   Gdy go otworzysz, poprosi Cię o dostęp do danych komórkowych Twojego telefonu komórkowego . Tam będziesz musiał złożyć taką prośbę. Umożliwiając mu dostęp do danych, Google Datally natychmiast rozpocznie skanowanie telefonu.

   zapisz dane google telefon

   W takim skanerze będziesz mógł sprawdzić, które aplikacje zużywają najwięcej danych i ile danych mobilnych wydano do tego dnia. W każdym razie po wejściu do aplikacji możesz aktywować coś o nazwie „ Zapisz dane mobilne ”.

   Musisz aktywować tę opcję, a gdy ją aktywujesz, aplikacja Google Datally zapewni, że połączenie danych mobilnych odbywa się przez VPN. Spowoduje to zablokowanie wszystkich danych wyjściowych danych mobilnych.

   Następnie ręcznie usuniesz ograniczenie danych z każdej aplikacji i pozostawisz aplikacje, z których najczęściej korzystasz, takie jak WhatsApp, Facebook czy Instagram, bez blokady.

   Czytaj więcej  Jak dodawać, modyfikować lub usuwać pola z rekordu w programie Access — prosty samouczek

   W przypadku, gdy aplikacja Google Datally spowalnia Twój telefon komórkowy, zaleca się wykonanie twardego resetu , a tym samym dane z pamięci podręcznej aplikacji zostaną usunięte, a telefon wystartuje. Jednak przed wykonaniem twardego resetu konieczne jest wykonanie kopii zapasowej danych osobowych, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji