Jak kopiować i wklejać obrazy, teksty lub pliki na moim telefonie z Androidem?

1 lipca, 2021

Kopiowanie i wklejanie plików, obrazów, dokumentów, a nawet tekstu z telefonu komórkowego wydaje się być nieco trudnym zadaniem dla niektórych użytkowników. Oczywiste jest, że nie każdy ma możliwość zrozumienia funkcji tego systemu operacyjnego, a tym bardziej tego, jak korzystać z aplikacji, które umożliwiają te opcje.

Unikaj konfliktu z telefonem komórkowym z Androidem, ponieważ nie wiesz, jak kopiować i wklejać tekst, dokumenty i inne , dzisiaj wyjaśnimy wszystko, co musisz o tym wiedzieć. Dzięki temu możesz to zrobić bardzo szybko i łatwo. Ale zanim zaczniemy, chcemy powiedzieć, że w Excelu można wstawiać i kopiować emotikony, emotikony.

Czy potrzebujesz aplikacji, aby móc kopiować i wklejać?

Odpowiedź na to będzie zależeć od tego, co chcesz skopiować i skąd chcesz to skopiować i wkleić. Na przykład, jeśli potrzebujesz skopiować obrazy, dokumenty lub pliki z jednej lokalizacji do drugiej, musisz ją zainstalować.

Chociaż może to być dowolna aplikacja tego typu. Jest to aplikacja podobna do Eksploratora Windows, która oferuje te opcje. Możesz więc zmienić lokalizację lub folder dowolnego pliku.

Czytaj więcej  Amazon vs eBay Co lepiej kupić? Różnice

Inną opcją jest użycie aplikacji, takich jak klawiatura Microsoft, która ma schowek, którego można użyć do skopiowania i zapisania całego tekstu, który chcesz. Możesz uzyskać dostęp do schowka, kiedy tylko chcesz i skopiować tekst, który tam zapisałeś.

Teraz ważne jest, aby pamiętać, że funkcje kopiowania i wklejania będą się różnić w zależności od tego, co chcesz zrobić. Ponadto, w zależności od tego, możesz potrzebować aplikacji innych firm lub nie, ponieważ wystarczą tylko funkcje Twojego urządzenia.

Jak kopiować i wklejać teksty z telefonu komórkowego z Androidem?

Jest to znacznie łatwiejszy i prostszy proces niż kopiowanie i wklejanie tekstu, obrazów i plików na komputerze Mac . Aby móc kopiować teksty z telefonu komórkowego, masz dwie możliwości:

  1. Aktywuj kursor nad tekstem, który pozwoli Ci ręcznie wybrać interesującą Cię ilość tekstu.
  2. Naciśnij i przytrzymaj tekst lub wiadomość, którą chcesz skopiować, aby opcja kopiowania pojawiła się tuż obok tekstu.

Jeśli masz zainstalowaną aplikację Klawiatura Microsoft , po skopiowaniu tekstu zostanie on automatycznie zapisany w schowku aplikacji.

Na przykład, gdy skopiujesz tekst ze strony w Google i chcesz przekazać go do kontaktu WhatsApp, po otwarciu czatu tego WhatsApp nad klawiaturą pojawi się tekst podpowiadający . Jeśli ją wybierzesz, możesz wkleić wszystko, co przed chwilą skopiowałeś. Chociaż możesz również uzyskać dostęp do schowka i wkleić poprzednie teksty, które już zapisałeś.

Czytaj więcej  Jak chronić swój telefon komórkowy z Androidem przed wirusami i hakerami, aby uniknąć interwencji szpiegowskich?

Teraz znacznie bardziej praktyczną alternatywą niż ta, którą obecnie wdrażają telefony, jest jednoczesne otwarcie dwóch aplikacji w telefonie . Oznacza to, że ekran jest podzielony na dwie części i pokazuje dwie aplikacje. Jest to korzystne, ponieważ możesz mieć otwarte WhatsApp lub Word i jednocześnie mieć Google.

Jeśli więc interesuje Cię kopiowanie i wklejanie tekstu z Internetu do dokumentu , nie musisz ciągle zmieniać aplikacji. Musisz tylko zaznaczyć tekst i przeciągnąć go do czatu lub dokumentu, który edytujesz. Ważną kwestią, o której należy wspomnieć, jest to, że możesz używać programów i aplikacji do transkrypcji dźwięku na tekst w czasie rzeczywistym.

Jak kopiować i wklejać pliki i obrazy z Androida?

Od samego początku mówimy Ci, że nie możesz zrobić tego samego, co wyjaśniliśmy Ci przed chwilą z plikami i obrazami. Aby to osiągnąć, musisz skorzystać z eksploratora plików . Możesz go kupić w dowolnym sklepie z aplikacjami. Po zainstalowaniu musisz znaleźć plik, który chcesz skopiować, niezależnie od tego, czy jest to obraz, dokument, między innymi.

Po skopiowaniu interesującego Cię pliku znajdź odpowiednią lokalizację i tam skopiowany plik. W ten sposób możesz zrobić dokładnie to samo z dowolnym innym plikiem, który zapisałeś na swoim urządzeniu lub telefonie komórkowym. Oczywiście, o ile pozwala na to eksplorator plików

Czytaj więcej  Jak aktywować, używać i uzyskiwać dostęp do schowka mojego MacOS Gdzie to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji