Jak komentować i lubić moją stronę na Facebooku za pomocą mojej nazwy użytkownika?

1 października, 2022

Nawet na Facebooku są pewne opcje, które choć potrafimy doskonale z nich korzystać, to nie wiemy, dlaczego nie wyświetlają się dane, które chcielibyśmy, aby się pojawiły. I z tego powodu zaczynamy myśleć, że wtedy nie jest to możliwe. A jest tak, że jeśli korzystasz ze strony tej platformy, nazwa strony zawsze pojawia się, gdy skomentujesz lub naciśniesz przycisk Lubię to . Jeśli nie chcesz, aby tak było, oto jak skomentować i polubić moją stronę na Facebooku z moją nazwą użytkownika.

Jest to ważny fakt, który chcemy pokazać, ponieważ nasi znajomi mogą nas lepiej rozpoznać po naszej nazwie użytkownika niż po naszej stronie . Dzieje się tak z różnych powodów, które mogą wynikać z faktu, że jest to nowa strona. Ponieważ bardzo niewielu może skojarzyć Cię między innymi z Twoją stroną, ale prawda jest taka, że ​​chcesz, aby Twoja nazwa użytkownika była wyświetlana.

Jak komentować i lubić moją stronę na Facebooku za pomocą mojej nazwy użytkownika?

Na Facebooku możliwe jest wprowadzenie różnych ustawień, które nas interesują, chociaż mogą być one bardzo mało znane, na przykład możliwość zmiany nazwy Facebooka . I wierzcie lub nie, są one bardzo łatwe do wykonania i ta procedura nie będzie wyjątkiem. Zobaczmy więc, jakie kroki zamierzamy wykonać, aby skomentować i polubić twoją stronę na Facebooku z twoją nazwą użytkownika.

Czytaj więcej  Jak dodać lub zmienić moje konto bankowe do płatności Didi Conductor krok po kroku

  Indeks

   Kroki, aby skomentować lub polubić swoją nazwę użytkownika

   Zanim zaczniesz od prostego wyjaśnienia, które podamy poniżej, ważne jest, aby podczas komentowania lub polubienia była wyświetlana Twoja nazwa użytkownika, a nie nazwa Twojej strony. Że tę procedurę można wykonać tylko z komputera osobistego. Nie próbuj więc stosować tej metody przez telefon komórkowy ani wprowadzać bezpośrednio , ponieważ nie zadziała.

   żaby komentarze na Facebooku

   Więc najpierw wejdziemy na nasz profil na Facebooku z komputera , tak jak zwykle, wprowadzając adres e-mail i hasło. Gdy już jesteśmy w naszym profilu, następnym krokiem jest przejście teraz do strony administratora. Jest to również ważny krok, aby móc zastosować tę metodę.

   Po wejściu na tę stronę musisz kliknąć opcję „Publikujesz jako…”, którą znajdziesz w górnym menu. Jak dotąd wszystko jasne, następnym krokiem jest wybranie opcji „Zmień na…”, klikając ją. Teraz ostatnim krokiem , który musisz wykonać, jest wpisanie swojej nazwy użytkownika i już zmodyfikowałeś te dane.

   Sprawdź, czy dokonałeś zmiany

   Jak widać, nie było trudno modyfikować dane, które nie pozwalały na wyświetlanie Twojej nazwy użytkownika podczas komentowania lub klikania przycisku Lubię to. Teraz powinieneś sprawdzić, czy dokonana przez nas korekta została zastosowana poprawnie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na swój fanpage.

   Czytaj więcej  Kto może zobaczyć lub uzyskać dostęp do moich plików na Dysku Google? Jak się dowiedzieć, kto je otworzył lub wyświetlił?

   W środku poszukaj dowolnej publikacji, do której chcesz dodać komentarz lub po prostu kliknij opcję Lubię to. Zobaczysz, że teraz wyświetlana jest Twoja nazwa użytkownika, a nie nazwa Twojej strony, jak miało to miejsce wcześniej. A teraz Twoi znajomi, którzy rozpoznają Cię bardziej z powodu Twojej nazwy użytkownika niż Twojej firmy, będą wiedzieć, że ten komentarz należy do Ciebie.

   Aktywacja opcji Lubię to na swojej stronie na Facebooku umożliwia większą interaktywność ze znajomymi, a tym samym ocenę tego, co publikujesz. Chociaż są ludzie, którzy wolą ukryć lub wyłączyć tę opcję polubień.

   mobilny użytkownik komentarza

   Jeśli chcesz ponownie zmodyfikować tę opcję i chcesz, aby Twoja strona na Facebooku była teraz wyświetlana. Wykonaj te same kroki, które pokazaliśmy powyżej, ale teraz musisz wpisać nazwę strony i to wszystko, jak widzisz, jest to łatwiejsze i szybsze.

   W ten sposób kończymy ten samouczek, który po raz kolejny dał Ci skuteczne rozwiązania, jeśli chodzi o sieci społecznościowe lub aplikacje do bezpośredniego przesyłania wiadomości. I bez większych komplikacji wiedziałeś, jak komentować moją stronę na Facebooku i wyświetla się moja nazwa użytkownika.

   Czytaj więcej  Jak edytować, przycinać, dołączać lub ulepszać dźwięk MP3 online za darmo?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji